|
Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie -
2012 Gdańsk, 12.5.2012 |
|
1 - I BLOK | 12.5.2012 - 8:05 |
|
Konkurencja 1 12.5.2012 - 8:05 |
Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 - 9 lat Lista startowa |
|
Rok ur. |
Seria 1 z 12, 8:05 |
1 2 3 4 5 6 |
Mroczkowska Karolina Leszczyńska Natalia Przybytniak Weronika |
04 04 04 |
KS Delfin Gdynia Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk |
NT 1:00.30 1:00.31 |
Seria 2 z 12, 8:07 |
1 2 3 4 5 6 |
Kłos Zuzanna Ambroch Diminika Kalinowska Alicja Filipowicz Aleksandra Woźnica Milena tarnecka Amelia |
04 04 04 04 04 03 |
Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Jedynka Elbląg Olimp Lębork Dwójka Morena Gdańsk Jedynka Elbląg |
42.99 36.00 35.00 35.66 39.08 43.00 |
Seria 3 z 12, 8:08 |
1 2 3 4 5 6 |
Balińska Zuzanna Neumann Laura Karwacka Oliwia Pasalska Patrycja Białczak Anna Myrcha Alicja |
04 04 04 04 04 04 |
Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk |
34.07 33.87 33.70 33.79 33.96 34.75 |
Seria 4 z 12, 8:10 |
1 2 3 4 5 6 |
Neumann Alicja Zwara Sonia Beśka Amelia Plucińska Aleksandra Feldt Lidia Godlewska Wiktoria |
04 03 03 05 03 03 |
Dwójka Morena Gdańsk Trops Kartuzy Siódemka Sopot Żabianka Gdańsk Trops Kartuzy Jedynka Elbląg |
32.66 32.30 31.70 32.00 32.39 33.00 |
Seria 5 z 12, 8:11 |
1 2 3 4 5 6 |
Urbanowicz Dominika Suchorz Zofia Karolasz Nadia Frankowska Natasza Linowiecka Eliza Syldatk Małgorzata |
03 03 05 03 05 04 |
Jedynka Elbląg Siódemka Sopot Żabianka Gdańsk Trops Kartuzy Żabianka Gdańsk Olimp Lębork |
31.00 30.77 30.60 30.64 30.84 31.60 |
Seria 6 z 12, 8:12 |
1 2 3 4 5 6 |
Lew-Kiedrowska Alicja Szulc Laura Wiśniewska Oliwia Konieczna Zuzanna Milewczyk Agata Józefowicz Anna |
03 04 04 03 03 03 |
Żabianka Gdańsk OSiR Chojnice Żabianka Gdańsk Olimp Lębork Olimp Lębork Siódemka Sopot |
29.90 29.79 29.00 29.78 29.80 30.42 |
Seria 7 z 12, 8:13 |
1 2 3 4 5 6 |
Kulaszewicz Agnieszka Cabańska Wiktoria Starke Martyna Paluszkiewicz Magdalena Mazur Nikola Szymanek Martyna |
03 04 04 04 03 04 |
Trops Kartuzy Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Trops Kartuzy Żabianka Gdańsk |
27.96 27.76 27.55 27.76 27.81 28.00 |
Seria 8 z 12, 8:15 |
1 2 3 4 5 6 |
Siekierska Zuzanna Miszczuk Alina Bąk Victoria Jamroży Dominika Konefke Martyna Dąbrowska Martyna |
03 04 03 03 04 03 |
Dwójka Morena Gdańsk OSiR Chojnice Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk |
27.45 27.31 27.18 27.30 27.40 27.50 |
Seria 9 z 12, 8:16 |
1 2 3 4 5 6 |
Tetkowska Iga Bogaczyk Ada Trepczyk Dominika Serkowska Marta Włodarczyk Anna Schwarz Helena |
03 03 03 03 03 03 |
MAL WOPR Malbork Siódemka Sopot Trops Kartuzy Trops Kartuzy MAL WOPR Malbork Siódemka Sopot |
27.00 26.40 26.38 26.40 27.00 27.02 |
Seria 10 z 12, 8:17 |
1 2 3 4 5 6 |
Czarnuch Apolina Konopko Julia Jaślanek Oliwia Jaworska Adrianna Bogaczyk Pola Grzymkowska Wiktoria |
04 03 03 04 03 03 |
Jedynka Elbląg Jedynka Elbląg Siódemka Sopot Jedynka Elbląg Siódemka Sopot Trops Kartuzy |
26.00 25.60 25.42 25.60 25.80 26.18 |
Seria 11 z 12, 8:18 |
1 2 3 4 5 6 |
Buchajewicz Julia Hebel Natalia Krassowska Milena Lewinska Marta Purłan Paulina Giza Olga |
03 05 03 03 03 04 |
Trops Kartuzy Żabianka Gdańsk Siódemka Sopot OSiR Chojnice Trops Kartuzy Dwójka Morena Gdańsk |
24.95 24.50 23.68 23.94 24.58 24.95 |
Seria 12 z 12, 8:19 |
1 2 3 4 5 6 |
Tylkie Dominika Kreft Patrycja Piepiórka Martyna Czuk Kaja Piotrowska Wiktoria Główczewska Hania |
04 03 03 03 03 03 |
Jedynka Elbląg Dwójka Morena Gdańsk Trops Kartuzy Żabianka Gdańsk Żabianka Gdańsk Trops Kartuzy |
23.00 22.87 20.19 22.37 22.95 23.47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 12.5.2012 - 8:21 |
Chłopców, 25m grzbietowy |
8 - 9 lat Lista startowa |
|
Rok ur. |
Seria 1 z 12, 8:21 |
1 2 3 4 5 6 |
Nowak Konrad Pieniaszek Diego Suchcicki Mateusz Orlikowski Gaweł Kotłowski Kosma Kuczmiński Paweł |
03 03 04 04 04 04 |
Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd Siódemka Sopot Siódemka Sopot Siódemka Sopot Ósemka Starogard Gd |
NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 12, 8:22 |
1 2 3 4 5 6 |
Modzelewski Aleksander Pikuła Jan Popsuj Adam Walkowski Krystian Feluś Kacper Gwóźdź Aleksander |
04 04 04 04 04 04 |
Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk |
50.24 44.46 36.68 38.94 46.70 55.99 |
Seria 3 z 12, 8:23 |
1 2 3 4 5 6 |
Chyła Filip Kozłowski Jakub Jankowski Przemysław Malinowski Michał Stróżek Oliwier Dąbrowski Jan |
04 03 05 03 04 04 |
Żabianka Gdańsk Olimp Lębork Żabianka Gdańsk Jedynka Elbląg Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk |
36.20 34.47 32.50 32.70 35.74 36.63 |
Seria 4 z 12, 8:25 |
1 2 3 4 5 6 |
Romaniuk Łukasz Drozd Franciszek Smoliński Jakub Kalkowski Mikołaj Kalafarski Mateusz Landowski Bartosz |
03 04 04 03 04 04 |
Olimp Lębork Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk |
31.80 31.56 31.45 31.49 31.56 32.00 |
Seria 5 z 12, 8:26 |
1 2 3 4 5 6 |
Turzynski Jakub Soćko Kacper Tessmer Dawid Migdał Michał Walczukiewicz Szymon Patelczyk Filip |
03 05 03 03 04 04 |
OSiR Chojnice Żabianka Gdańsk Olimp Lębork Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Olimp Lębork |
31.10 30.40 29.52 29.58 30.45 31.10 |
Seria 6 z 12, 8:27 |
1 2 3 4 5 6 |
Glica Łukasz Dzięndzia Radosław Chomiczewski Cezary Ostałowski Dariusz Gwózdz Kacper Bartoszewicz Antoni |
03 03 04 04 03 04 |
Siódemka Sopot Siódemka Sopot Olimp Lębork Jedynka Elbląg Siódemka Sopot Żabianka Gdańsk |
28.27 28.25 27.65 27.90 28.26 28.82 |
Seria 7 z 12, 8:29 |
1 2 3 4 5 6 |
Śliwiński Michał Niewiadomski Oliwier Sulima Piotr Wolski Kuba Deyk Dawid Zatyka Wiktor |
04 04 03 04 03 03 |
KS Delfin Gdynia Jedynka Elbląg Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Trops Kartuzy Trops Kartuzy |
27.50 27.00 26.80 26.97 27.44 27.59 |
Seria 8 z 12, 8:30 |
1 2 3 4 5 6 |
Woźniak Adrian Hebel Maciej Boruszewski Kacper Kobiela Bartłomiej Choroszucha Michał Podsiadły Patryk |
03 05 03 03 03 03 |
Trops Kartuzy Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Trops Kartuzy Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk |
26.42 25.87 25.85 25.86 25.90 26.69 |
Seria 9 z 12, 8:31 |
1 2 3 4 5 6 |
Landecki Jan Stępień Jakub Goć Jakub Brzeziński Krzysztof Drewa Filip Tusk Cezary |
03 03 03 03 03 03 |
Dwójka Morena Gdańsk Trops Kartuzy Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Trops Kartuzy Trops Kartuzy |
25.73 25.33 25.18 25.18 25.47 25.81 |
Seria 10 z 12, 8:32 |
1 2 3 4 5 6 |
Setlak Marcel Walkowski Maksymilian Hnatyk Damian Jotkiewicz Jan Sokołowski Fabian Cieśliński Jan |
05 03 03 03 03 03 |
Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Trops Kartuzy |
25.00 24.96 24.58 24.96 24.98 25.11 |
Seria 11 z 12, 8:33 |
1 2 3 4 5 6 |
Filipowicz Franciszek Maksymowicz Krzysztof Dutkiewicz Jan Kotłowski Ziemowit Kierat Bartosz Kulik Kamil |
04 03 03 03 03 03 |
Żabianka Gdańsk Jedynka Elbląg Żabianka Gdańsk Siódemka Sopot Dwójka Morena Gdańsk Siódemka Sopot |
24.40 24.00 23.44 23.91 24.23 24.42 |
Seria 12 z 12, 8:34 |
1 2 3 4 5 6 |
Rybak Stanisław Rzyski Maciej Szymański Mateusz Chrzanowski Jan Littwin Przemysław Łanik- Syldatk Gracjan |
03 03 03 03 03 03 |
Żabianka Gdańsk Trops Kartuzy MAL WOPR Malbork Dwójka Morena Gdańsk Trops Kartuzy Trops Kartuzy |
23.32 22.64 19.40 22.62 22.80 23.37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 12.5.2012 - 8:36 |
Dziewcząt, 25m dowolny | 8 - 9 lat Lista startowa |
|
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 8:36 |
1 2 3 4 5 6 |
Wostal Natasza Pasalska Patrycja Muller Dominika Karwacka Oliwia Leszczyńska Natalia |
03 04 03 04 04 |
Ósemka Starogard Gd Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Żabianka Gdańsk |
NT 48.65 45.11 48.65 1:02.80 |
Seria 2 z 11, 8:38 |
1 2 3 4 5 6 |
Starke Martyna Plucińska Aleksandra Myrcha Alicja Ambroch Diminika Woźnica Milena Neumann Alicja |
04 05 04 04 04 04 |
Dwójka Morena Gdańsk Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk |
42.83 40.90 38.54 40.15 41.63 42.83 |
Seria 3 z 11, 8:39 |
1 2 3 4 5 6 |
Englander Marika Karolasz Nadia Syldatk Małgorzata Linowiecka Eliza tarnecka Amelia Balińska Zuzanna |
03 05 04 05 03 04 |
Dwójka Morena Gdańsk Żabianka Gdańsk Olimp Lębork Żabianka Gdańsk Jedynka Elbląg Dwójka Morena Gdańsk |
35.00 34.40 34.35 34.40 35.00 37.43 |
Seria 4 z 11, 8:40 |
1 2 3 4 5 6 |
Frankowska Natasza Wiśniewska Oliwia Bogaczyk Pola Feldt Lidia Lew-Kiedrowska Alicja Filipowicz Aleksandra |
03 04 03 03 03 04 |
Trops Kartuzy Żabianka Gdańsk Siódemka Sopot Trops Kartuzy Żabianka Gdańsk Olimp Lębork |
33.59 33.00 32.55 32.87 33.19 33.82 |
Seria 5 z 11, 8:42 |
1 2 3 4 5 6 |
Mazur Nikola Milewczyk Agata Szymanek Martyna Cabańska Wiktoria Konefke Martyna Goworowska Malwina |
03 03 04 04 04 04 |
Trops Kartuzy Olimp Lębork Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk |
31.31 31.00 30.00 30.96 31.19 32.52 |
Seria 6 z 11, 8:43 |
1 2 3 4 5 6 |
Smolis Zuzanna Schwarz Helena Kalinowska Alicja Józefowicz Anna Godlewska Wiktoria Urbanowicz Dominika |
03 03 04 03 03 03 |
Olimp Lębork Siódemka Sopot Jedynka Elbląg Siódemka Sopot Jedynka Elbląg Jedynka Elbląg |
29.09 27.64 27.32 27.41 28.90 29.90 |
Seria 7 z 11, 8:44 |
1 2 3 4 5 6 |
Czuk Kaja Mroczkowska Karolina Tetkowska Iga Kulaszewicz Agnieszka Zwara Sonia Serkowska Marta |
03 04 03 03 03 03 |
Żabianka Gdańsk KS Delfin Gdynia MAL WOPR Malbork Trops Kartuzy Trops Kartuzy Trops Kartuzy |
27.00 26.90 26.40 26.80 26.98 27.23 |
Seria 8 z 11, 8:46 |
1 2 3 4 5 6 |
Siekierska Zuzanna Giza Olga Smolis Wiktoria Hebel Natalia Mojsa Adrianna Paluszkiewicz Magdalena |
03 04 03 05 03 04 |
Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Olimp Lębork Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk |
25.89 25.27 24.92 25.00 25.89 25.94 |
Seria 9 z 11, 8:47 |
1 2 3 4 5 6 |
Czarnuch Apolina Mikołajewska Nina Jaworska Adrianna Jaślanek Oliwia Szulc Laura Konopko Julia |
04 03 04 03 04 03 |
Jedynka Elbląg OSiR Chojnice Jedynka Elbląg Siódemka Sopot OSiR Chojnice Jedynka Elbląg |
24.23 23.89 23.13 23.87 23.98 24.50 |
Seria 10 z 11, 8:48 |
1 2 3 4 5 6 |
Lewinska Marta Beszterda Eliza Bąk Victoria Krassowska Milena Włodarczyk Anna Buchajewicz Julia |
03 03 03 03 03 03 |
OSiR Chojnice Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Siódemka Sopot MAL WOPR Malbork Trops Kartuzy |
22.67 22.12 21.50 21.72 22.40 22.91 |
Seria 11 z 11, 8:49 |
1 2 3 4 5 6 |
Piotrowska Wiktoria Miszczuk Alina Piepiórka Martyna Witek Aleksandra Tylkie Dominika Główczewska Hania |
03 04 03 03 04 03 |
Żabianka Gdańsk OSiR Chojnice Trops Kartuzy Żabianka Gdańsk Jedynka Elbląg Trops Kartuzy |
20.55 20.39 17.63 19.88 20.44 21.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 12.5.2012 - 8:50 |
Chłopców, 25m dowolny | 8 - 9 lat Lista startowa |
|
Rok ur. |
Seria 1 z 13, 8:50 |
1 2 3 4 5 6 |
Zaleski Igor Kotłowski Kosma Suchcicki Mateusz Orlikowski Filip |
03 04 04 04 |
Siódemka Sopot Siódemka Sopot Siódemka Sopot Siódemka Sopot |
NT NT NT NT |
Seria 2 z 13, 8:51 |
1 2 3 4 5 6 |
Nowak Konrad Pieniaszek Diego Modzelewski Aleksander Okularczyk Szymon Wróblewski Cyryl Kuczmiński Paweł |
03 03 04 03 04 04 |
Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd Żabianka Gdańsk Ósemka Starogard Gd Siódemka Sopot Ósemka Starogard Gd |
NT NT 59.40 NT NT NT |
Seria 3 z 13, 8:53 |
1 2 3 4 5 6 |
Dąbrowski Jan Chyła Filip Smoliński Jakub Bartoszewicz Antoni Feluś Kacper Stróżek Oliwier |
04 04 04 04 04 04 |
Dwójka Morena Gdańsk Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Żabianka Gdańsk Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk |
58.60 38.20 36.65 37.72 41.79 58.69 |
Seria 4 z 13, 8:55 |
1 2 3 4 5 6 |
Drozd Franciszek Glica Łukasz Wolski Kuba Walczukiewicz Szymon Kalafarski Mateusz Landowski Bartosz |
04 03 04 04 04 04 |
Dwójka Morena Gdańsk Siódemka Sopot Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk |
36.65 35.54 33.93 34.77 35.93 36.65 |
Seria 5 z 13, 8:56 |
1 2 3 4 5 6 |
Kalkowski Mikołaj Patelczyk Filip Kuciel Eryk Popsuj Adam Filipowicz Franciszek Kobiela Bartłomiej |
03 04 03 04 04 03 |
Dwójka Morena Gdańsk Olimp Lębork Siódemka Sopot Żabianka Gdańsk Żabianka Gdańsk Trops Kartuzy |
32.55 31.91 30.55 30.60 32.20 33.11 |
Seria 6 z 13, 8:57 |
1 2 3 4 5 6 |
Malinowski Michał Walijewski Radosław Woźniak Adrian Migdał Michał Kozłowski Jakub Turzynski Jakub |
03 04 03 03 03 03 |
Jedynka Elbląg Dwójka Morena Gdańsk Trops Kartuzy Żabianka Gdańsk Olimp Lębork OSiR Chojnice |
30.00 29.42 29.02 29.30 29.51 30.11 |
Seria 7 z 13, 8:59 |
1 2 3 4 5 6 |
Soćko Kacper Jankowski Mateusz Dzięndzia Radosław Dąbrowski Michał Drewa Filip Kochman Cezary |
05 04 03 03 03 03 |
Żabianka Gdańsk Żabianka Gdańsk Siódemka Sopot Dwójka Morena Gdańsk Trops Kartuzy Olimp Lębork |
28.60 28.11 27.36 27.36 28.38 28.68 |
Seria 8 z 13, 9:00 |
1 2 3 4 5 6 |
Jankowski Przemysław Deyk Dawid Podsiadły Patryk Walkowski Maksymilian Romaniuk Łukasz Dolny Jędrzej |
05 03 03 03 03 03 |
Żabianka Gdańsk Trops Kartuzy Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Olimp Lębork OSiR Chojnice |
26.70 26.23 26.02 26.22 26.66 27.24 |
Seria 9 z 13, 9:01 |
1 2 3 4 5 6 |
Chomiczewski Cezary Śliwiński Michał Ostałowski Dariusz Hnatyk Damian Gwózdz Kacper Tessmer Dawid |
04 04 04 03 03 03 |
Olimp Lębork KS Delfin Gdynia Jedynka Elbląg Dwójka Morena Gdańsk Siódemka Sopot Olimp Lębork |
25.76 25.60 25.36 25.48 25.66 25.76 |
Seria 10 z 13, 9:02 |
1 2 3 4 5 6 |
Łagownik Jan Niewiadomski Oliwier Rząsa Jacek Boruszewski Kacper Landecki Jan Choroszucha Michał |
03 04 03 03 03 03 |
Dwójka Morena Gdańsk Jedynka Elbląg Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk |
24.90 24.76 24.50 24.73 24.84 25.00 |
Seria 11 z 13, 9:03 |
1 2 3 4 5 6 |
Stępień Jakub Kotłowski Ziemowit Maksymowicz Krzysztof Sulima Piotr Setlak Marcel Tusk Cezary |
03 03 03 03 05 03 |
Trops Kartuzy Siódemka Sopot Jedynka Elbląg Żabianka Gdańsk Żabianka Gdańsk Trops Kartuzy |
23.75 23.47 22.50 22.78 23.60 24.35 |
Seria 12 z 13, 9:05 |
1 2 3 4 5 6 |
Goć Jakub Cieśliński Jan Dutkiewicz Jan Łanik- Syldatk Gracjan Brzeziński Krzysztof Sokołowski Fabian |
03 03 03 03 03 03 |
Dwójka Morena Gdańsk Trops Kartuzy Żabianka Gdańsk Trops Kartuzy Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk |
21.65 21.50 21.20 21.41 21.60 22.38 |
Seria 13 z 13, 9:06 |
1 2 3 4 5 6 |
Kulik Kamil Jastrzębski Łukasz Szymański Mateusz Sycha Jakub Chrzanowski Jan Skibiak Hubert |
03 03 03 03 03 04 |
Siódemka Sopot Dwójka Morena Gdańsk MAL WOPR Malbork Olimp Lębork Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk |
20.92 20.70 18.40 20.03 20.74 21.03 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 12.5.2012 - 9:07 |
Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Lista startowa |
|
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 9:07 |
1 2 3 4 5 6 |
Wostal Natasza Muller Dominika Przybytniak Weronika |
03 03 04 |
Ósemka Starogard Gd Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk |
NT 1:00.00 1:15.77 |
Seria 2 z 5, 9:09 |
1 2 3 4 5 6 |
Białczak Anna Englander Marika Neumann Laura Kłos Zuzanna |
04 03 04 04 |
Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk |
58.56 45.00 55.70 58.99 |
Seria 3 z 5, 9:11 |
1 2 3 4 5 6 |
Beśka Amelia Mroczkowska Karolina Dąbrowska Martyna Goworowska Malwina Bogaczyk Ada Suchorz Zofia |
03 04 03 04 03 03 |
Siódemka Sopot KS Delfin Gdynia Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Siódemka Sopot Siódemka Sopot |
36.10 35.00 33.45 34.70 35.14 36.11 |
Seria 4 z 5, 9:12 |
1 2 3 4 5 6 |
Mikołajewska Nina Konieczna Zuzanna Smolis Zuzanna Kreft Patrycja Purłan Paulina Smolis Wiktoria |
03 03 03 03 03 03 |
OSiR Chojnice Olimp Lębork Olimp Lębork Dwójka Morena Gdańsk Trops Kartuzy Olimp Lębork |
31.90 31.40 29.62 29.90 31.87 33.34 |
Seria 5 z 5, 9:13 |
1 2 3 4 5 6 |
Witek Aleksandra Grzymkowska Wiktoria Beszterda Eliza Trepczyk Dominika Jamroży Dominika Mojsa Adrianna |
03 03 03 03 03 03 |
Żabianka Gdańsk Trops Kartuzy Dwójka Morena Gdańsk Trops Kartuzy Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk |
28.00 27.29 26.04 26.95 27.41 28.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 12.5.2012 - 9:15 |
Chłopców, 25m klasyczny |
8 - 9 lat Lista startowa |
|
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 9:15 |
1 2 3 4 5 6 |
Orlikowski Gaweł Wróblewski Cyryl Zaleski Igor |
04 04 03 |
Siódemka Sopot Siódemka Sopot Siódemka Sopot |
NT NT NT |
Seria 2 z 5, 9:16 |
1 2 3 4 5 6 |
Śliwiński Michał Walkowski Krystian Pikuła Jan Gwóźdź Aleksander Orlikowski Filip Okularczyk Szymon |
04 04 04 04 04 03 |
KS Delfin Gdynia Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Siódemka Sopot Ósemka Starogard Gd |
NT 1:00.00 45.89 48.99 NT NT |
Seria 3 z 5, 9:18 |
1 2 3 4 5 6 |
Dąbrowski Michał Łagownik Jan Dolny Jędrzej Jotkiewicz Jan Kochman Cezary Hebel Maciej |
03 03 03 03 03 05 |
Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk OSiR Chojnice Dwójka Morena Gdańsk Olimp Lębork Żabianka Gdańsk |
39.30 35.35 35.04 35.32 36.60 40.80 |
Seria 4 z 5, 9:19 |
1 2 3 4 5 6 |
Kuciel Eryk Jankowski Mateusz Jastrzębski Łukasz Sycha Jakub Walijewski Radosław Skibiak Hubert |
03 04 03 03 04 04 |
Siódemka Sopot Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Olimp Lębork Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk |
34.41 32.40 28.23 29.12 33.61 34.79 |
Seria 5 z 5, 9:20 |
1 2 3 4 5 6 |
Rybak Stanisław Rzyski Maciej Rząsa Jacek Kierat Bartosz Littwin Przemysław Zatyka Wiktor |
03 03 03 03 03 03 |
Żabianka Gdańsk Trops Kartuzy Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Trops Kartuzy Trops Kartuzy |
27.04 26.81 18.80 26.10 26.99 27.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 12.5.2012 - 9:22 |
Mieszane, 8 x 25m dowolny | 8 lat Lista startowa |
|
Seria 1 z 1, 9:22 |
1 2 3 4 5 6 |
Żabianka Gdańsk 1 Dwójka Morena Gdańsk 1 |
Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk |
3:49.26 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 12.5.2012 - 9:27 |
Mieszane, 8 x 25m dowolny | 9 lat Lista startowa |
|
Seria 1 z 1, 9:27 |
1 2 3 4 5 6 |
Dwójka Morena Gdańsk 1 Siódemka Sopot 1 Trops Kartuzy 1 Żabianka Gdańsk 1 Olimp Lębork 1 |
Dwójka Morena Gdańsk Siódemka Sopot Trops Kartuzy Żabianka Gdańsk Olimp Lębork |
NT NT 2:50.59 3:31.00 NT |
<< TOP >> |
2 - II BLOK | 12.5.2012 - 11:00 |
|
Konkurencja 9 12.5.2012 - 11:00 |
Dziewcząt, 50m dowolny | 10 - 13 lat Lista startowa |
|
Rok ur. |
Seria 1 z 14, 11:00 |
1 2 3 4 5 6 |
Kamińska Natalia Wałdoch Julia Sikorska Magdalena |
02 02 00 |
KS Delfin Gdynia Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd |
NT NT NT |
Seria 2 z 14, 11:01 |
1 2 3 4 5 6 |
Pawełek Zuzanna Muszyńska Weronika Lamek Natalia Boruszewska Julia Specht Anna Augustyniak Oliwia |
02 02 02 99 02 00 |
Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd Dwójka Morena Gdańsk KS Delfin Gdynia Siódemka Gdynia |
NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 14, 11:02 |
1 2 3 4 5 6 |
Raszeja Kornelia Olszewska Anna Wierzba Michalina Krzyżanowska Kinga Urban Aleksandra Kit Natalia |
02 02 02 02 99 02 |
Ósemka Starogard Gd KS Delfin Gdynia Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk |
NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 14, 11:04 |
1 2 3 4 5 6 |
Sowiak Julia Kuropatwa Weronika Mrózek Gliszczyńska Irena Małyj Zuzanna Leszczyńska Anna Siciarek Maja |
01 01 02 02 01 02 |
Dwójka Morena Gdańsk Żabianka Gdańsk OSiR Chojnice MAL WOPR Malbork Ósemka Starogard Gd Dwójka Morena Gdańsk |
56.22 51.85 50.78 51.19 53.60 1:00.00 |
Seria 5 z 14, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 |
Podgórska Wiktoria Żeromska Zofia Wehner Sarah Król Patrycja Zielińska Marta Kościn Agata |
01 02 02 01 01 01 |
Ósemka Starogard Gd Dwójka Morena Gdańsk MAL WOPR Malbork Żabianka Gdańsk Ósemka Starogard Gd Jedynka Elbląg |
50.00 49.45 48.58 49.00 49.50 50.06 |
Seria 6 z 14, 11:07 |
1 2 3 4 5 6 |
Dembkowska Monika Wróblewska Aleksandra Glińska Roksana Pogorzelska Julia Kwaśniewska Nicola Dul Klaudia |
01 02 02 00 01 02 |
Żabianka Gdańsk Jedynka Elbląg Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd Dwójka Morena Gdańsk |
48.09 47.55 47.22 47.52 47.70 48.22 |
Seria 7 z 14, 11:09 |
1 2 3 4 5 6 |
Kaczyńska Klara Wasilewska Oliwia Andrzejewska Julia Pokrzywińska Natalia Styp-Rekowska Oliwia Uler Marta |
01 02 01 01 02 01 |
Ósemka Starogard Gd MAL WOPR Malbork Ósemka Starogard Gd Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Jedynka Elbląg |
47.00 46.64 45.58 45.58 46.66 47.03 |
Seria 8 z 14, 11:10 |
1 2 3 4 5 6 |
Dalkowska Aurelia Domżalska Julia Kołodziejska Martyna Walczak Agnieszka Szwaracka Zofia Kruszewska Aleksandra |
02 01 01 02 02 02 |
KS Delfin Gdynia Jedynka Elbląg Ósemka Starogard Gd MAL WOPR Malbork Dwójka Morena Gdańsk MAL WOPR Malbork |
45.00 44.49 43.50 44.49 44.87 45.54 |
Seria 9 z 14, 11:12 |
1 2 3 4 5 6 |
Pawłowska Paulina Nowek Matylda Niesiołowska Patrycja Wilde Sara Banaszek Klaudia Gort Wiktoria |
01 01 01 01 01 01 |
Dwójka Morena Gdańsk Żabianka Gdańsk Żabianka Gdańsk Żabianka Gdańsk Żabianka Gdańsk Ósemka Starogard Gd |
43.07 42.25 41.52 41.81 42.99 43.50 |
Seria 10 z 14, 11:13 |
1 2 3 4 5 6 |
Laskowska Marta Jędrzejewska Marta Lubińska Michalina Felchner Nadia Wojtaś Zosia Morawska Nina |
02 99 99 99 02 01 |
KS Delfin Gdynia Dwójka Morena Gdańsk Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd Jedynka Elbląg Dwójka Morena Gdańsk |
40.68 40.22 39.96 40.06 40.52 40.85 |
Seria 11 z 14, 11:14 |
1 2 3 4 5 6 |
Polakowska Anna Kaczanowska Maria Brejza Magdalena Goś Zuzanna Lejk Natalia Batorska Julia |
00 01 99 02 99 01 |
Ósemka Starogard Gd Żabianka Gdańsk Ósemka Starogard Gd Siódemka Gdynia Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk |
39.53 39.00 38.98 39.00 39.44 39.56 |
Seria 12 z 14, 11:16 |
1 2 3 4 5 6 |
Kołodziejska Aleksandra Lisowska Karolina Dratkowska Aleksandra Konieczna Karolina Pyzalska Nikola Greinke Apollonia |
01 01 00 01 02 02 |
Dwójka Morena Gdańsk MAL WOPR Malbork Siódemka Gdynia Siódemka Gdynia KS Delfin Gdynia KS Delfin Gdynia |
38.32 38.17 38.00 38.00 38.19 38.53 |
Seria 13 z 14, 11:17 |
1 2 3 4 5 6 |
Princ Patrycja Kasprzak Aleksandra Ciostek Anastazja Fobka Agnieszka Lewińska Dominika Koszela Martyna |
99 99 01 99 99 01 |
Ósemka Starogard Gd Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Żabianka Gdańsk MAL WOPR Malbork Żabianka Gdańsk |
36.95 34.86 34.67 34.76 35.34 37.50 |
Seria 14 z 14, 11:19 |
1 2 3 4 5 6 |
Kawka Kinga Klonowska Magda Babraj Małgorzata Wasak Karolina Kwaśniewska Julia Lubińska Wiktoria |
00 99 99 99 99 99 |
Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Jedynka Elbląg Dwójka Morena Gdańsk Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd |
33.23 31.95 31.50 31.94 33.20 33.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 12.5.2012 - 11:20 |
Chłopców, 50m dowolny | 10 - 13 lat Lista startowa |
|
Rok ur. |
Seria 1 z 13, 11:20 |
1 2 3 4 5 6 |
Jankowski Adam Ruszkiewicz Patryk Pochylczuk Wiktor |
02 01 02 |
Ósemka Starogard Gd Siódemka Gdynia Ósemka Starogard Gd |
NT NT NT |
Seria 2 z 13, 11:21 |
1 2 3 4 5 6 |
Piątkowski Michał Otolski Bartosz Lach Jakub Maciejewski Karol Zapędowski Hubert Kubkowski Bartosz |
02 01 01 02 02 02 |
Ósemka Starogard Gd Dwójka Morena Gdańsk Siódemka Gdynia KS Delfin Gdynia KS Delfin Gdynia Ósemka Starogard Gd |
NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 13, 11:23 |
1 2 3 4 5 6 |
Ćwikliński Stefan Grabowski Igor Szurgot Szymon Koncewicz Konrad Szmitkowski Łukasz Gawęda Kamil |
02 02 02 01 01 01 |
Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd Siódemka Gdynia Siódemka Gdynia Siódemka Gdynia |
NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 13, 11:24 |
1 2 3 4 5 6 |
Gawlik Michał Stopikowski Aleks Szpakowski Miłosz Wiktorzak Kacper Łukasiewicz Oskar Grudniewska Małgorzata |
02 01 02 02 01 02 |
Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd Jedynka Elbląg Jedynka Elbląg Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd |
NT 53.00 52.81 52.82 57.40 NT |
Seria 5 z 13, 11:25 |
1 2 3 4 5 6 |
Gajzler Bryan Brzeziński Dominik Sabinarz Szczepan Latarski Kacper Murawski Filip Tkaczyk Filip |
01 02 99 02 01 02 |
Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Ósemka Starogard Gd Dwójka Morena Gdańsk Ósemka Starogard Gd MAL WOPR Malbork |
51.10 48.82 47.10 47.80 50.19 51.98 |
Seria 6 z 13, 11:27 |
1 2 3 4 5 6 |
Przyborowski Kornel Karmelitow Aleksander Korejwo Igor Gańcza Filip Szczukowski Paweł Małyszko Eryk |
02 01 02 02 02 01 |
KS Delfin Gdynia Dwójka Morena Gdańsk Żabianka Gdańsk OSiR Chojnice Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk |
46.54 46.15 44.00 44.71 46.20 46.75 |
Seria 7 z 13, 11:29 |
1 2 3 4 5 6 |
Gajcy Konrad Mierzejewski Mateusz Gumieniak Kacper Cesarz Patryk Drewczyński Kacper Dombek Maksymilian |
01 01 01 01 99 02 |
Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk MAL WOPR Malbork Ósemka Starogard Gd Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk |
43.10 42.01 41.54 42.00 42.35 43.22 |
Seria 8 z 13, 11:30 |
1 2 3 4 5 6 |
Kruk Adam Bieszk Kacper Drewek Maksymilian Gudalewski Paweł Gwiazda Szymon Kania Borys |
99 00 02 99 02 99 |
Jedynka Elbląg Żabianka Gdańsk OSiR Chojnice Ósemka Starogard Gd Dwójka Morena Gdańsk Żabianka Gdańsk |
41.40 41.20 40.80 40.89 41.33 41.46 |
Seria 9 z 13, 11:31 |
1 2 3 4 5 6 |
Machnikowski Oskar Szarafin Łukasz Żal Dominik Kowalczyk Juliusz Michałowski Remigiusz Hajduk Oskar |
01 99 02 02 00 01 |
Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd Dwójka Morena Gdańsk OSiR Chojnice Jedynka Elbląg Siódemka Gdynia |
39.83 39.38 38.86 38.98 39.80 40.00 |
Seria 10 z 13, 11:33 |
1 2 3 4 5 6 |
Sadowski Paweł Gliński Konrad Paluszkiewicz Rafał Łobocki Rafał Grudziński Paweł Uzarek Jakub |
01 99 99 00 99 01 |
Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd Dwójka Morena Gdańsk Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd Siódemka Gdynia |
38.45 38.25 38.11 38.20 38.44 38.68 |
Seria 11 z 13, 11:34 |
1 2 3 4 5 6 |
Kamiński Jan Lenart Szymon Lewandowski Jakub Piekarz Krystian Szczepkowski Tymoteusz Kordowski Krystian |
00 00 02 99 00 99 |
Ósemka Starogard Gd Jedynka Elbląg Jedynka Elbląg Dwójka Morena Gdańsk Ósemka Starogard Gd Siódemka Gdynia |
38.00 37.80 37.51 37.52 37.96 38.00 |
Seria 12 z 13, 11:36 |
1 2 3 4 5 6 |
Gałecki Szymon Hendrych Dawid Bohdanowicz Michał Polkowski Kacper Tomczyk Piotr Godlewski Dominik |
00 01 01 99 99 01 |
Ósemka Starogard Gd Jedynka Elbląg Jedynka Elbląg Siódemka Gdynia Dwójka Morena Gdańsk Jedynka Elbląg |
35.12 35.11 33.42 35.00 35.12 36.77 |
Seria 13 z 13, 11:37 |
1 2 3 4 5 6 |
Szymiczek Jan Staniszewski Oskar Dymek Dawid Pieniaszek Dominik Włodarczyk Paweł Sobczak Krystian |
00 99 99 99 00 01 |
Ósemka Starogard Gd Dwójka Morena Gdańsk MAL WOPR Malbork Ósemka Starogard Gd MAL WOPR Malbork Dwójka Morena Gdańsk |
32.93 32.18 28.24 30.98 32.21 33.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 12.5.2012 - 11:39 |
Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 - 13 lat Lista startowa |
|
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 11:39 |
1 2 3 4 5 6 |
Lewandowska Magdalena Żeromska Zofia Kuropatwa Weronika |
02 02 01 |
Siódemka Gdynia Dwójka Morena Gdańsk Żabianka Gdańsk |
NT 1:00.11 NT |
Seria 2 z 8, 11:40 |
1 2 3 4 5 6 |
Degler Julianna Juwa Marta Łagownik Alicja Małyj Zuzanna Reclaf Martyna Dziadek Agnieszka |
02 01 01 02 02 02 |
Olimp Lębork Siódemka Gdynia Dwójka Morena Gdańsk MAL WOPR Malbork Olimp Lębork Olimp Lębork |
57.00 56.00 54.69 55.00 56.81 1:00.00 |
Seria 3 z 8, 11:42 |
1 2 3 4 5 6 |
Sitarek Aleksandra Trojanowska Oliwia Lemańczyk Daria Goś Zuzanna Kalinowska Maja Żyrek Dominika |
00 01 02 02 01 02 |
Ósemka Starogard Gd Dwójka Morena Gdańsk KS Delfin Gdynia Siódemka Gdynia Jedynka Elbląg Dwójka Morena Gdańsk |
53.35 50.83 50.00 50.00 52.59 54.41 |
Seria 4 z 8, 11:44 |
1 2 3 4 5 6 |
Arim Sandra Kwaśniewska Klaudia Górska Patrycja Bylińska Agnieszka Wierzba Wiktoria Łuszczyńska Natalia |
00 02 02 02 99 01 |
Ósemka Starogard Gd KS Delfin Gdynia MAL WOPR Malbork Żabianka Gdańsk Ósemka Starogard Gd Dwójka Morena Gdańsk |
48.88 48.16 47.42 47.90 48.59 49.00 |
Seria 5 z 8, 11:45 |
1 2 3 4 5 6 |
Dobry Weronika Knasiak Kinga Potasznik Marcelina Kowalczyk Alicja Cherek Natalia Herasimowicz Zuzanna |
02 01 00 01 01 02 |
KS Delfin Gdynia Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd Jedynka Elbląg Dwójka Morena Gdańsk |
47.32 44.99 43.61 44.95 45.22 47.35 |
Seria 6 z 8, 11:47 |
1 2 3 4 5 6 |
Kotlenga Agata Miodek Karolina Łukowska Laura Wierzbicka Angelika Migdał Maria Tylkie Karolina |
01 01 01 99 01 01 |
Żabianka Gdańsk Żabianka Gdańsk MAL WOPR Malbork Dwójka Morena Gdańsk Żabianka Gdańsk Jedynka Elbląg |
41.91 41.67 40.13 41.02 41.80 42.38 |
Seria 7 z 8, 11:48 |
1 2 3 4 5 6 |
Mycio Wiktoria Kędziora Joanna Skotarek Paulina Mojsiewicz Agnieszka Maśniak Ignacja Gołuńska Julia |
00 01 99 99 01 00 |
Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk MAL WOPR Malbork Jedynka Elbląg Żabianka Gdańsk Ósemka Starogard Gd |
39.32 38.82 36.77 38.20 39.18 40.00 |
Seria 8 z 8, 11:50 |
1 2 3 4 5 6 |
Dziekońska Julia Skibiak Klaudia Szymula Aleksandra Sobczyńska Julia Peplińska Magdalena Laskowska Weronika |
99 02 99 00 99 99 |
MAL WOPR Malbork Dwójka Morena Gdańsk MAL WOPR Malbork MAL WOPR Malbork Olimp Lębork Ósemka Starogard Gd |
36.26 35.97 35.11 35.66 36.00 36.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 12.5.2012 - 11:51 |
Chłopców, 50m motylkowy | 10 - 13 lat Lista startowa |
|
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:51 |
1 2 3 4 5 6 |
Pyż Patryk Chiliński Paweł Latarski Kacper Gańcza Filip Kania Michał Polkowski Kacper |
01 02 02 02 02 99 |
Siódemka Gdynia Olimp Lębork Dwójka Morena Gdańsk OSiR Chojnice Żabianka Gdańsk Siódemka Gdynia |
NT 1:02.00 55.78 56.98 1:02.10 NT |
Seria 2 z 5, 11:53 |
1 2 3 4 5 6 |
Markowski Bartosz Przyborowski Kornel Szczepkowski Tymoteusz Piekarz Krystian Kruk Adam Tochman Szymon |
01 02 00 99 99 02 |
Dwójka Morena Gdańsk KS Delfin Gdynia Ósemka Starogard Gd Dwójka Morena Gdańsk Jedynka Elbląg Olimp Lębork |
53.29 50.00 49.60 49.72 50.50 54.00 |
Seria 3 z 5, 11:55 |
1 2 3 4 5 6 |
Konopko Jakub Wilczek Adrian Kozak Szymon Uzarek Jakub Lenart Szymon Dombek Maksymilian |
01 01 01 01 00 02 |
Ósemka Starogard Gd Dwójka Morena Gdańsk Ósemka Starogard Gd Siódemka Gdynia Jedynka Elbląg Dwójka Morena Gdańsk |
49.26 47.46 46.48 47.41 48.40 49.39 |
Seria 4 z 5, 11:56 |
1 2 3 4 5 6 |
Dobkowski Artur Patelczyk Nikodem Tao Anh Kewin Knasiak Mateusz Spierewka Patryk Kobyłecki Jakub |
01 00 99 99 00 02 |
Dwójka Morena Gdańsk Olimp Lębork Żabianka Gdańsk Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd Olimp Lębork |
43.06 40.00 39.03 39.43 40.77 44.37 |
Seria 5 z 5, 11:58 |
1 2 3 4 5 6 |
Krygier Arkadiusz Kęsik Konrad Latowski Mateusz Felchner Jan Krassowski Cyprian Maksymowicz Tomasz |
99 00 99 99 00 00 |
Żabianka Gdańsk Żabianka Gdańsk Żabianka Gdańsk Trójka Wejherowo Żabianka Gdańsk Jedynka Elbląg |
37.44 34.64 31.20 34.00 37.07 38.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 12.5.2012 - 11:59 |
Dziewcząt, 100m grzbietowy | 10 - 13 lat Lista startowa |
|
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 11:59 |
1 2 3 4 5 6 |
Lamek Natalia Krzyżanowska Kinga Kamińska Natalia |
02 02 02 |
Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd KS Delfin Gdynia |
NT NT NT |
Seria 2 z 9, 12:01 |
1 2 3 4 5 6 |
Wierzba Michalina Wałdoch Julia Specht Anna Olszewska Anna |
02 02 02 02 |
Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd KS Delfin Gdynia KS Delfin Gdynia |
NT NT NT NT |
Seria 3 z 9, 12:03 |
1 2 3 4 5 6 |
Muszyńska Weronika Sikorska Magdalena Pogorzelska Julia Godlewska Oliwia Dratkowska Aleksandra Raszeja Kornelia |
02 00 00 02 00 02 |
Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd Żabianka Gdańsk Siódemka Gdynia Ósemka Starogard Gd |
NT NT 2:00.00 2:10.00 NT NT |
Seria 4 z 9, 12:06 |
1 2 3 4 5 6 |
Wróblewska Aleksandra Glińska Roksana Szczerba Dominika Maksim Matylda Kuźma Ewa Dalkowska Aurelia |
02 02 02 00 02 02 |
Jedynka Elbląg Ósemka Starogard Gd Olimp Lębork Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk KS Delfin Gdynia |
1:52.58 1:49.45 1:43.00 1:43.99 1:50.99 1:57.67 |
Seria 5 z 9, 12:09 |
1 2 3 4 5 6 |
Morawska Nina Nowek Matylda Kaczanowska Maria Urban Wiktoria Gryniuk Wiktoria Laskowska Marta |
01 01 01 01 01 02 |
Dwójka Morena Gdańsk Żabianka Gdańsk Żabianka Gdańsk Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd KS Delfin Gdynia |
1:39.40 1:39.05 1:37.77 1:38.25 1:39.26 1:39.80 |
Seria 6 z 9, 12:11 |
1 2 3 4 5 6 |
Zając Aleksandra Banaszek Klaudia Miodek Karolina Batorska Julia Zuchniewska Monika Bylińska Agnieszka |
02 01 01 01 00 02 |
Jedynka Elbląg Żabianka Gdańsk Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk MAL WOPR Malbork Żabianka Gdańsk |
1:35.96 1:33.48 1:32.80 1:32.84 1:33.56 1:36.80 |
Seria 7 z 9, 12:14 |
1 2 3 4 5 6 |
Kapusta Kinga Pieniążek Angelika Troka Klaudia Rokicka Julia Lewińska Dominika Koszela Martyna |
01 00 00 00 99 01 |
MAL WOPR Malbork Żabianka Gdańsk Żabianka Gdańsk Jedynka Elbląg MAL WOPR Malbork Żabianka Gdańsk |
1:30.98 1:29.20 1:28.32 1:28.80 1:30.12 1:32.20 |
Seria 8 z 9, 12:16 |
1 2 3 4 5 6 |
Koszela Magdalena Marciocha Aleksandra Wika Marta Kasprzak Aleksandra Stanisławek Celina Migdał Maria |
99 00 00 99 99 01 |
Żabianka Gdańsk Żabianka Gdańsk Ósemka Starogard Gd Dwójka Morena Gdańsk Żabianka Gdańsk Żabianka Gdańsk |
1:26.89 1:22.72 1:21.64 1:21.76 1:26.11 1:27.70 |
Seria 9 z 9, 12:18 |
1 2 3 4 5 6 |
Kostrzewa Michalina Lewandowicz Natalia Galikowska Paulina Turek Natalia Domżalska Wiktoria Buczma Klaudia |
99 00 99 99 00 99 |
Jedynka Elbląg Żabianka Gdańsk Ósemka Starogard Gd Żabianka Gdańsk Jedynka Elbląg Dwójka Morena Gdańsk |
1:20.80 1:15.12 1:14.17 1:14.60 1:19.90 1:21.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 12.5.2012 - 12:20 |
Chłopców, 100m grzbietowy |
10 - 13 lat Lista startowa |
|
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 12:20 |
1 2 3 4 5 6 |
Boboryk Wojciech Szurgot Szymon Piątkowski Michał |
02 02 02 |
Dwójka Morena Gdańsk Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd |
NT NT NT |
Seria 2 z 7, 12:22 |
1 2 3 4 5 6 |
Zapędowski Hubert Grabowski Igor Grudniewska Małgorzata Jankowski Adam Kubkowski Bartosz Maciejewski Karol |
02 02 02 02 02 02 |
KS Delfin Gdynia Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd KS Delfin Gdynia |
NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 7, 12:24 |
1 2 3 4 5 6 |
Murawski Filip Szczukowski Paweł Machnikowski Oskar Karmelitow Aleksander Łukasiewicz Oskar Kamieniecki Artur |
01 02 01 01 01 02 |
Ósemka Starogard Gd Żabianka Gdańsk Ósemka Starogard Gd Dwójka Morena Gdańsk Ósemka Starogard Gd Olimp Lębork |
2:03.48 1:59.80 1:50.44 1:51.25 2:02.00 2:26.00 |
Seria 4 z 7, 12:27 |
1 2 3 4 5 6 |
Buchowiecki Kacper Kozak Szymon Kortas Paweł Kodrzycki Grzegorz Mierzejewski Mateusz Mikliński Filip |
02 01 01 02 01 02 |
Olimp Lębork Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd Olimp Lębork Dwójka Morena Gdańsk Olimp Lębork |
1:45.00 1:45.00 1:42.00 1:42.31 1:45.00 1:48.00 |
Seria 5 z 7, 12:30 |
1 2 3 4 5 6 |
Kania Borys Wójtowicz Michał Wojtczak Maciej Żubrys Ruben Gumiński Igor Kaczmarski Kajetan |
99 01 01 02 02 02 |
Żabianka Gdańsk MAL WOPR Malbork MAL WOPR Malbork Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Żabianka Gdańsk |
1:38.65 1:38.54 1:32.97 1:35.98 1:38.56 1:40.00 |
Seria 6 z 7, 12:32 |
1 2 3 4 5 6 |
Opała Krystian Baranowski Jan Bazylewicz Jan Jendruszewski Dominik Żal Dominik Kamiński Jan |
01 99 99 00 02 00 |
Dwójka Morena Gdańsk Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk MAL WOPR Malbork Dwójka Morena Gdańsk Ósemka Starogard Gd |
1:31.00 1:26.65 1:25.30 1:26.01 1:30.28 1:32.00 |
Seria 7 z 7, 12:34 |
1 2 3 4 5 6 |
Dubiel Kornel Molga Mateusz Lubczyński Konrad Górski Damian Kraus Przemysław Nowak Jakub |
01 99 99 99 99 00 |
Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Żabianka Gdańsk MAL WOPR Malbork Dwójka Morena Gdańsk Żabianka Gdańsk |
1:24.41 1:18.58 1:16.57 1:16.98 1:22.54 1:24.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 12.5.2012 - 12:37 |
Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 - 13 lat Lista startowa |
|
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 12:37 |
1 2 3 4 5 6 |
Boruszewska Julia Augustyniak Oliwia Juwa Marta |
99 00 01 |
Dwójka Morena Gdańsk Siódemka Gdynia Siódemka Gdynia |
NT NT NT |
Seria 2 z 11, 12:38 |
1 2 3 4 5 6 |
Konieczna Karolina Olszewska Anna Kamińska Natalia Kit Natalia |
01 02 02 02 |
Siódemka Gdynia KS Delfin Gdynia KS Delfin Gdynia Dwójka Morena Gdańsk |
NT NT NT NT |
Seria 3 z 11, 12:39 |
1 2 3 4 5 6 |
Zielińska Marta Siciarek Maja Leszczyńska Anna Styp-Rekowska Oliwia Specht Anna Pawełek Zuzanna |
01 02 01 02 02 02 |
Ósemka Starogard Gd Dwójka Morena Gdańsk Ósemka Starogard Gd Dwójka Morena Gdańsk KS Delfin Gdynia Ósemka Starogard Gd |
NT 1:20.11 1:10.00 1:11.23 NT NT |
Seria 4 z 11, 12:41 |
1 2 3 4 5 6 |
Podgórska Wiktoria Dul Klaudia Dziadek Agnieszka Sowiak Julia Kwaśniewska Nicola Kuźma Ewa |
01 02 02 01 01 02 |
Ósemka Starogard Gd Dwójka Morena Gdańsk Olimp Lębork Dwójka Morena Gdańsk Ósemka Starogard Gd Dwójka Morena Gdańsk |
1:01.00 1:00.82 59.50 1:00.82 1:01.00 1:04.76 |
Seria 5 z 11, 12:43 |
1 2 3 4 5 6 |
Godlewska Julia Kaiser Martyna Król Patrycja Łagownik Alicja Urban Wiktoria Szwaracka Zofia |
01 01 01 01 01 02 |
Olimp Lębork Ósemka Starogard Gd Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Ósemka Starogard Gd Dwójka Morena Gdańsk |
58.00 57.00 56.50 56.78 57.60 58.72 |
Seria 6 z 11, 12:45 |
1 2 3 4 5 6 |
Szymczak Dominika Dembkowska Monika Przybyłowicz Zuzanna Wysokińska Agata Kołodziejska Martyna Gort Wiktoria |
01 01 02 01 01 01 |
Żabianka Gdańsk Żabianka Gdańsk KS Delfin Gdynia Żabianka Gdańsk Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd |
56.20 55.36 54.66 55.13 56.00 56.30 |
Seria 7 z 11, 12:47 |
1 2 3 4 5 6 |
Lubińska Michalina Uler Marta Reclaf Martyna Paszek Paulina Kalinowska Maja Brzoskowska Alicja |
99 01 02 01 01 02 |
Ósemka Starogard Gd Jedynka Elbląg Olimp Lębork Ósemka Starogard Gd Jedynka Elbląg Dwójka Morena Gdańsk |
53.65 51.79 51.20 51.20 52.31 53.96 |
Seria 8 z 11, 12:48 |
1 2 3 4 5 6 |
Wilde Sara Lemańczyk Daria Cherek Natalia Krawczyk Sara Arim Sandra Wehner Sarah |
01 02 01 00 00 02 |
Żabianka Gdańsk KS Delfin Gdynia Jedynka Elbląg Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd MAL WOPR Malbork |
50.53 50.00 49.22 49.87 50.34 50.91 |
Seria 9 z 11, 12:50 |
1 2 3 4 5 6 |
Troka Klaudia Miszk Wiktoria Pyzalska Nikola Polakowska Anna Greinke Apollonia Ropela Klaudia |
00 01 02 00 02 01 |
Żabianka Gdańsk Olimp Lębork KS Delfin Gdynia Ósemka Starogard Gd KS Delfin Gdynia Żabianka Gdańsk |
48.44 48.00 46.98 47.22 48.42 48.50 |
Seria 10 z 11, 12:51 |
1 2 3 4 5 6 |
Felchner Nadia Brejza Magdalena Rodziewicz Marcelina Jędrzejewska Marta Stróżek Liwia Lejk Natalia |
99 99 01 99 99 99 |
Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd MAL WOPR Malbork Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk |
46.62 46.50 45.95 46.06 46.56 46.92 |
Seria 11 z 11, 12:53 |
1 2 3 4 5 6 |
Pieniążek Angelika Fobka Agnieszka Hebel Aleksandra Ciostek Anastazja Kawka Kinga Ociesa Paulina |
00 99 99 01 00 99 |
Żabianka Gdańsk Żabianka Gdańsk Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Żabianka Gdańsk Ósemka Starogard Gd |
45.27 43.77 41.80 42.96 43.96 45.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 12.5.2012 - 12:55 |
Chłopców, 50m klasyczny | 10 - 13 lat Lista startowa |
|
Rok ur. |
Seria 1 z 10, 12:55 |
1 2 3 4 5 6 |
Koncewicz Konrad Zapędowski Hubert Pochylczuk Wiktor |
01 02 02 |
Siódemka Gdynia KS Delfin Gdynia Ósemka Starogard Gd |
NT NT NT |
Seria 2 z 10, 12:56 |
1 2 3 4 5 6 |
Hajduk Oskar Ćwikliński Stefan Gawęda Kamil Lach Jakub Stopikowski Aleks |
01 02 01 01 01 |
Siódemka Gdynia Ósemka Starogard Gd Siódemka Gdynia Siódemka Gdynia Ósemka Starogard Gd |
NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 10, 12:57 |
1 2 3 4 5 6 |
Ruszkiewicz Patryk Szmitkowski Łukasz Jedwabski Michał Gil Aleks Maciejewski Karol Otolski Bartosz |
01 01 01 01 02 01 |
Siódemka Gdynia Siódemka Gdynia Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd KS Delfin Gdynia Dwójka Morena Gdańsk |
NT NT 1:02.00 1:12.80 NT NT |
Seria 4 z 10, 12:59 |
1 2 3 4 5 6 |
Konopko Jakub Gumiński Igor Tkaczyk Filip Kamieniecki Artur Pluciński Grzegorz Chiliński Paweł |
01 02 02 02 02 02 |
Ósemka Starogard Gd Dwójka Morena Gdańsk MAL WOPR Malbork Olimp Lębork Żabianka Gdańsk Olimp Lębork |
58.50 58.05 57.55 58.00 58.30 58.63 |
Seria 5 z 10, 13:01 |
1 2 3 4 5 6 |
Gajzler Bryan Cesarz Patryk Ochociński Szymon Lichy Sebastian Filipowicz Jakub Filipowicz Gustaw |
01 01 02 01 02 02 |
Żabianka Gdańsk Ósemka Starogard Gd MAL WOPR Malbork Ósemka Starogard Gd Olimp Lębork Żabianka Gdańsk |
55.80 53.20 52.41 52.60 55.40 56.80 |
Seria 6 z 10, 13:03 |
1 2 3 4 5 6 |
Muchowski Nikodem Jarecki Aleksander Szczerba Mikołaj Gajcy Konrad Gudalewski Paweł Krajewski Patryk |
01 02 02 01 99 02 |
Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Olimp Lębork Żabianka Gdańsk Ósemka Starogard Gd Żabianka Gdańsk |
51.77 51.01 50.70 50.80 51.20 52.20 |
Seria 7 z 10, 13:04 |
1 2 3 4 5 6 |
Kierzka Mateusz Tochman Szymon Buszkiewicz Remigiusz Szczuchniak Kacper Patelczyk Nikodem Brzeziński Dominik |
00 02 01 01 00 02 |
Ósemka Starogard Gd Olimp Lębork OSiR Chojnice MAL WOPR Malbork Olimp Lębork Dwójka Morena Gdańsk |
50.33 49.97 49.08 49.55 50.00 50.58 |
Seria 8 z 10, 13:06 |
1 2 3 4 5 6 |
Niemczewski Pascal Kordowski Krystian Chadaj Łukasz Pasymowski Patryk Michałowski Remigiusz Szarafin Łukasz |
02 99 01 00 00 99 |
OSiR Chojnice Siódemka Gdynia Jedynka Elbląg Żabianka Gdańsk Jedynka Elbląg Ósemka Starogard Gd |
48.58 48.00 47.15 48.00 48.40 48.67 |
Seria 9 z 10, 13:07 |
1 2 3 4 5 6 |
Paluszkiewicz Rafał Bieszk Kacper Tao Anh Kewin Kraus Przemysław Lach Wojciech Górski Damian |
99 00 99 99 01 99 |
Dwójka Morena Gdańsk Żabianka Gdańsk Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk MAL WOPR Malbork |
43.85 43.65 41.76 43.35 43.73 45.13 |
Seria 10 z 10, 13:09 |
1 2 3 4 5 6 |
Gałecki Szymon Nieroński Sebastian Winiarski Jakub Felchner Jan Pieniaszek Dominik Szymiczek Jan |
00 99 99 99 99 00 |
Ósemka Starogard Gd Jedynka Elbląg Olimp Lębork Trójka Wejherowo Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd |
39.80 38.40 36.00 38.00 38.92 41.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 12.5.2012 - 13:11 |
Dziewcząt, 100m dowolny | 10 - 13 lat Lista startowa |
|
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 13:11 |
1 2 3 4 5 6 |
Mrózek Gliszczyńska Irena Kaczyńska Klara Trojanowska Oliwia Pawłowska Paulina |
02 01 01 01 |
OSiR Chojnice Ósemka Starogard Gd Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk |
NT 1:53.00 NT NT |
Seria 2 z 9, 13:13 |
1 2 3 4 5 6 |
Szymczak Dominika Kruszewska Aleksandra Godlewska Julia Kaiser Martyna Degler Julianna Wasilewska Oliwia |
01 02 01 01 02 02 |
Żabianka Gdańsk MAL WOPR Malbork Olimp Lębork Ósemka Starogard Gd Olimp Lębork MAL WOPR Malbork |
1:47.32 1:45.00 1:39.37 1:44.00 1:46.00 1:50.24 |
Seria 3 z 9, 13:16 |
1 2 3 4 5 6 |
Wojtaś Zosia Przybyłowicz Zuzanna Pokrzywińska Natalia Domżalska Julia Kościn Agata Paszek Paulina |
02 02 01 01 01 01 |
Jedynka Elbląg KS Delfin Gdynia Żabianka Gdańsk Jedynka Elbląg Jedynka Elbląg Ósemka Starogard Gd |
1:36.52 1:34.97 1:32.98 1:33.00 1:36.44 1:37.50 |
Seria 4 z 9, 13:18 |
1 2 3 4 5 6 |
Szczerba Dominika Niesiołowska Patrycja Lisowska Karolina Krawczyk Sara Wysokińska Agata Dobry Weronika |
02 01 01 00 01 02 |
Olimp Lębork Żabianka Gdańsk MAL WOPR Malbork Ósemka Starogard Gd Żabianka Gdańsk KS Delfin Gdynia |
1:31.67 1:29.84 1:26.44 1:29.27 1:31.28 1:32.00 |
Seria 5 z 9, 13:20 |
1 2 3 4 5 6 |
Zuchniewska Monika Princ Patrycja Rokicka Julia Łukowska Laura Koszela Magdalena Tylkie Karolina |
00 99 00 01 99 01 |
MAL WOPR Malbork Ósemka Starogard Gd Jedynka Elbląg MAL WOPR Malbork Żabianka Gdańsk Jedynka Elbląg |
1:23.13 1:22.50 1:20.40 1:21.02 1:22.95 1:23.59 |
Seria 6 z 9, 13:23 |
1 2 3 4 5 6 |
Urban Aleksandra Potasznik Marcelina Wierzba Wiktoria Knasiak Kinga Maksim Matylda Ociesa Paulina |
99 00 99 01 00 99 |
Dwójka Morena Gdańsk Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd Żabianka Gdańsk Ósemka Starogard Gd |
1:19.35 1:18.48 1:17.97 1:18.22 1:19.33 1:19.76 |
Seria 7 z 9, 13:25 |
1 2 3 4 5 6 |
Stanisławek Celina Wierzbicka Angelika Maśniak Ignacja Łuszczyńska Natalia Stróżek Liwia Kapusta Kinga |
99 99 01 01 99 01 |
Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk MAL WOPR Malbork |
1:17.48 1:16.40 1:16.05 1:16.37 1:16.80 1:17.71 |
Seria 8 z 9, 13:27 |
1 2 3 4 5 6 |
Kostrzewa Michalina Buczma Klaudia Lewandowicz Natalia Klonowska Magda Babraj Małgorzata Lubińska Wiktoria |
99 99 00 99 99 99 |
Jedynka Elbląg Dwójka Morena Gdańsk Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Jedynka Elbląg Ósemka Starogard Gd |
1:14.60 1:12.51 1:10.96 1:11.32 1:13.40 1:15.15 |
Seria 9 z 9, 13:29 |
1 2 3 4 5 6 |
Skotarek Paulina Sobczyńska Julia Szymula Aleksandra Peplińska Magdalena Laskowska Weronika Wasak Karolina |
99 00 99 99 99 99 |
MAL WOPR Malbork MAL WOPR Malbork MAL WOPR Malbork Olimp Lębork Ósemka Starogard Gd Dwójka Morena Gdańsk |
1:10.53 1:08.85 1:06.66 1:07.00 1:08.96 1:10.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 12.5.2012 - 13:31 |
Chłopców, 100m dowolny | 10 - 13 lat Lista startowa |
|
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 13:31 |
1 2 3 4 5 6 |
Filipowicz Gustaw Szpakowski Miłosz Buchowiecki Kacper Boboryk Wojciech |
02 02 02 02 |
Żabianka Gdańsk Jedynka Elbląg Olimp Lębork Dwójka Morena Gdańsk |
1:52.00 1:49.90 1:50.00 NT |
Seria 2 z 8, 13:34 |
1 2 3 4 5 6 |
Mikliński Filip Małyszko Eryk Pluciński Grzegorz Filipowicz Jakub Sabinarz Szczepan Wiktorzak Kacper |
02 01 02 02 99 02 |
Olimp Lębork Dwójka Morena Gdańsk Żabianka Gdańsk Olimp Lębork Ósemka Starogard Gd Jedynka Elbląg |
1:47.00 1:43.55 1:40.10 1:43.00 1:44.48 1:48.90 |
Seria 3 z 8, 13:36 |
1 2 3 4 5 6 |
Gwiazda Szymon Kierzka Mateusz Gumieniak Kacper Szczuchniak Kacper Jarecki Aleksander Markowski Bartosz |
02 00 01 01 02 01 |
Dwójka Morena Gdańsk Ósemka Starogard Gd MAL WOPR Malbork MAL WOPR Malbork Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk |
1:38.78 1:38.43 1:36.33 1:36.37 1:38.59 1:40.00 |
Seria 4 z 8, 13:38 |
1 2 3 4 5 6 |
Drewek Maksymilian Kowalczyk Juliusz Kobyłecki Jakub Kodrzycki Grzegorz Żubrys Ruben Gil Aleks |
02 02 02 02 02 01 |
OSiR Chojnice OSiR Chojnice Olimp Lębork Olimp Lębork Dwójka Morena Gdańsk Ósemka Starogard Gd |
1:33.70 1:29.98 1:27.46 1:28.17 1:30.11 1:34.27 |
Seria 5 z 8, 13:41 |
1 2 3 4 5 6 |
Grudziński Paweł Sadowski Paweł Drewczyński Kacper Wójtowicz Michał Lichy Sebastian Chadaj Łukasz |
99 01 99 01 01 01 |
Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd Żabianka Gdańsk MAL WOPR Malbork Ósemka Starogard Gd Jedynka Elbląg |
1:25.76 1:25.10 1:24.34 1:24.94 1:25.50 1:26.80 |
Seria 6 z 8, 13:43 |
1 2 3 4 5 6 |
Wojtczak Maciej Bazylewicz Jan Gliński Konrad Godlewski Dominik Baranowski Jan Pasymowski Patryk |
01 99 99 01 99 00 |
MAL WOPR Malbork Dwójka Morena Gdańsk Ósemka Starogard Gd Jedynka Elbląg Żabianka Gdańsk Żabianka Gdańsk |
1:22.69 1:19.53 1:19.45 1:19.50 1:20.84 1:23.64 |
Seria 7 z 8, 13:45 |
1 2 3 4 5 6 |
Hendrych Dawid Molga Mateusz Staniszewski Oskar Knasiak Mateusz Sobczak Krystian Tomczyk Piotr |
01 99 99 99 01 99 |
Jedynka Elbląg Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Ósemka Starogard Gd Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk |
1:18.51 1:17.43 1:13.69 1:14.09 1:17.70 1:18.74 |
Seria 8 z 8, 13:47 |
1 2 3 4 5 6 |
Spierewka Patryk Przybytkowski Dawid Winiarski Jakub Lubczyński Konrad Włodarczyk Paweł Jendruszewski Dominik |
00 99 99 99 00 00 |
Ósemka Starogard Gd MAL WOPR Malbork Olimp Lębork Żabianka Gdańsk MAL WOPR Malbork MAL WOPR Malbork |
1:11.73 1:08.30 1:06.00 1:07.52 1:09.81 1:11.91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 12.5.2012 - 13:49 |
Dziewcząt, 100m zmienny | 10 - 13 lat Lista startowa |
|
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 13:49 |
1 2 3 4 5 6 |
Ropela Klaudia Żyrek Dominika Sitarek Aleksandra |
01 02 00 |
Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Ósemka Starogard Gd |
NT NT NT |
Seria 2 z 6, 13:51 |
1 2 3 4 5 6 |
Godlewska Oliwia Andrzejewska Julia Lewandowska Magdalena Miszk Wiktoria Walczak Agnieszka |
02 01 02 01 02 |
Żabianka Gdańsk Ósemka Starogard Gd Siódemka Gdynia Olimp Lębork MAL WOPR Malbork |
2:02.30 1:50.00 1:49.00 1:50.00 1:51.58 |
Seria 3 z 6, 13:54 |
1 2 3 4 5 6 |
Wojewska Maja Brzoskowska Alicja Herasimowicz Zuzanna Gryniuk Wiktoria Kwaśniewska Klaudia Kołodziejska Aleksandra |
02 02 02 01 02 01 |
Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Ósemka Starogard Gd KS Delfin Gdynia Dwójka Morena Gdańsk |
1:46.00 1:42.55 1:40.82 1:42.50 1:43.56 1:48.84 |
Seria 4 z 6, 13:57 |
1 2 3 4 5 6 |
Kowalczyk Alicja Gołuńska Julia Skibiak Klaudia Kotlenga Agata Górska Patrycja Zając Aleksandra |
01 00 02 01 02 02 |
Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd Dwójka Morena Gdańsk Żabianka Gdańsk MAL WOPR Malbork Jedynka Elbląg |
1:38.90 1:37.50 1:31.31 1:35.00 1:38.07 1:39.17 |
Seria 5 z 6, 13:59 |
1 2 3 4 5 6 |
Kwaśniewska Julia Rodziewicz Marcelina Kędziora Joanna Mojsiewicz Agnieszka Mycio Wiktoria Wika Marta |
99 01 01 99 00 00 |
Ósemka Starogard Gd MAL WOPR Malbork Dwójka Morena Gdańsk Jedynka Elbląg Żabianka Gdańsk Ósemka Starogard Gd |
1:29.82 1:27.46 1:24.98 1:25.50 1:28.82 1:30.54 |
Seria 6 z 6, 14:01 |
1 2 3 4 5 6 |
Domżalska Wiktoria Galikowska Paulina Hebel Aleksandra Dziekońska Julia Marciocha Aleksandra Turek Natalia |
00 99 99 99 00 99 |
Jedynka Elbląg Ósemka Starogard Gd Żabianka Gdańsk MAL WOPR Malbork Żabianka Gdańsk Żabianka Gdańsk |
1:24.80 1:23.29 1:20.32 1:20.34 1:24.60 1:24.95 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 12.5.2012 - 14:04 |
Chłopców, 100m zmienny | 10 - 13 lat Lista startowa |
|
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 14:04 |
1 2 3 4 5 6 |
Pyż Patryk Korejwo Igor Szczerba Mikołaj Kania Michał Jedwabski Michał Gawlik Michał |
01 02 02 02 01 02 |
Siódemka Gdynia Żabianka Gdańsk Olimp Lębork Żabianka Gdańsk Ósemka Starogard Gd Ósemka Starogard Gd |
NT 1:59.00 1:54.80 1:56.50 2:10.00 NT |
Seria 2 z 5, 14:07 |
1 2 3 4 5 6 |
Dobkowski Artur Ochociński Szymon Kortas Paweł Krajewski Patryk Kaczmarski Kajetan Muchowski Nikodem |
01 02 01 02 02 01 |
Dwójka Morena Gdańsk MAL WOPR Malbork Ósemka Starogard Gd Żabianka Gdańsk Żabianka Gdańsk Żabianka Gdańsk |
1:49.44 1:42.52 1:39.50 1:41.80 1:43.80 1:53.20 |
Seria 3 z 5, 14:09 |
1 2 3 4 5 6 |
Lewandowski Jakub Łobocki Rafał Buszkiewicz Remigiusz Wilczek Adrian Lach Wojciech Nowak Jakub |
02 00 01 01 01 00 |
Jedynka Elbląg Ósemka Starogard Gd OSiR Chojnice Dwójka Morena Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk Żabianka Gdańsk |
1:38.19 1:38.00 1:35.00 1:37.57 1:38.00 1:39.01 |
Seria 4 z 5, 14:12 |
1 2 3 4 5 6 |
Bohdanowicz Michał Opała Krystian Maksymowicz Tomasz Krassowski Cyprian Dubiel Kornel Niemczewski Pascal |
01 01 00 00 01 02 |
Jedynka Elbląg Dwójka Morena Gdańsk Jedynka Elbląg Żabianka Gdańsk Żabianka Gdańsk OSiR Chojnice |
1:30.06 1:29.60 1:26.40 1:27.98 1:29.97 1:34.50 |
Seria 5 z 5, 14:14 |
1 2 3 4 5 6 |
Krygier Arkadiusz Przybytkowski Dawid Dymek Dawid Latowski Mateusz Nieroński Sebastian Kęsik Konrad |
99 99 99 99 99 00 |
Żabianka Gdańsk MAL WOPR Malbork MAL WOPR Malbork Żabianka Gdańsk Jedynka Elbląg Żabianka Gdańsk |
1:21.47 1:18.38 1:12.54 1:17.05 1:18.40 1:21.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 12.5.2012 - 14:16 |
Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 10 - 13 lat Lista startowa |
|
Seria 1 z 2, 14:16 |
1 2 3 4 5 6 |
Olimp Lębork 10 MAL WOPR Malbork 10 KS Delfin Gdynia 10 Żabianka Gdańsk 11 MAL WOPR Malbork 11 Ósemka Starogard Gd 11 |
Olimp Lębork MAL WOPR Malbork KS Delfin Gdynia Żabianka Gdańsk MAL WOPR Malbork Ósemka Starogard Gd |
3:05.00 3:01.45 2:38.12 2:21.88 2:30.13 NT |
Seria 2 z 2, 14:20 |
1 2 3 4 5 6 |
Ósemka Starogard Gd 12 Żabianka Gdańsk 12 MAL WOPR Malbork 13 Ósemka Starogard Gd 13 Żabianka Gdańsk 13 |
Ósemka Starogard Gd Żabianka Gdańsk MAL WOPR Malbork Ósemka Starogard Gd Żabianka Gdańsk |
NT 2:15.48 2:09.00 2:10.30 2:16.66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 12.5.2012 - 14:23 |
Chłopców, 4 x 50m dowolny |
10 - 13 lat Lista startowa |
|
Seria 1 z 2, 14:23 |
1 2 3 4 5 6 |
Ósemka Starogard Gd 11 Żabianka Gdańsk 11 MAL WOPR Malbork 11 OSiR Chojnice 10 Olimp Lębork 10 Żabianka Gdańsk 10 |
Ósemka Starogard Gd Żabianka Gdańsk MAL WOPR Malbork OSiR Chojnice Olimp Lębork Żabianka Gdańsk |
NT 2:47.00 2:38.32 2:47.83 2:45.00 2:49.21 |
Seria 2 z 2, 14:27 |
1 2 3 4 5 6 |
Ósemka Starogard Gd 12 Żabianka Gdańsk 12 Żabianka Gdańsk 13 Ósemka Starogard Gd 13 |
Ósemka Starogard Gd Żabianka Gdańsk Żabianka Gdańsk Ósemka Starogard Gd |
NT 2:21.37 2:05.20 2:20.14 |