|
Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski
w Pływaniu w Kategorii Masters Poznań 2011 Poznań, 18- 20-11-2011 |
|
1 - 18 Listopad 2011 | 2011-11-18 - 16:30 |
|
Konkurencja 1 2011-11-18 |
Kobiet, 800m dowolny | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Sołtyk Judyta | 74 | AZS Almamer Warszawa | 10:50.00 | |||
2 | Ormianin Kamila | 86 | WOPR Tczew | 11:00.00 | |||
3 | Kostyra Agnieszka | 90 | Toruńczyk Masters Toruń | 11:20.00 | |||
4 | Sypniewska Aleksandra | 84 | KS Delfin Gdynia | 11:30.00 | |||
5 | Niewiadomska Beata | 84 | Gdynia Masters | 11:50.00 | |||
6 | Sikacz Hanna | 79 | Redeco Wrocław | 11:56.77 | |||
7 | Mróz Edyta | 79 | UKS Wodnik 29 Katowice | 12:00.00 | |||
8 | IVANAUSKAITE Ramune | 64 | Takas | 12:10.00 | |||
9 | Aleshchenko Natalia | 57 | Pregel Kaliningrad | 12:15.00 | |||
10 | Bielawska Urszula | 85 | UCSiR Warszawa | 12:30.00 | |||
11 | KOTECKA ANNA | 65 | KS Warta Poznań | 13:10.00 | |||
12 | Polańczyk Renata | 59 | Gdynia Masters | 13:38.00 | |||
13 | Mysiak Katarzyna | 61 | Gdynia Masters | 14:16.00 | |||
14 | Kaczmarek Katarzyna | 72 | TS Olimpia Poznań | 14:20.00 | |||
15 | Grzegorzewska Grażyna | 52 | KS Masters Polkowice | 14:49.00 | |||
16 | Białosiewicz Ewa | 56 | Masters Kraśnik | 14:50.00 | |||
17 | Krzysztofik Anna | 60 | Gdynia Masters | 15:30.00 | |||
18 | Szemberg Anna | 49 | Warsaw Masters Team | 15:45.00 | |||
19 | Nicpoń Krystyna | 40 | UKS Wodnik 29 Katowice | 19:00.00 | |||
20 | Walkowicz Urszula | 32 | UKS Wodnik 29 Katowice | 24:30.00 | |||
21 | Sawicka Katarzyna | 73 | Miedzyszkolny Klub Sportowy "Neptun" | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2011-11-18 |
Mężczyzn, 800m dowolny | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Szczypiński Marcin | 86 | UKS Wodnik 29 Katowice | 9:00.00 | |||
2 | Paduch Daniel | 88 | Mielec | 9:16.00 | |||
3 | Skorykow Andrzej | 69 | Warsaw Masters Team | 9:37.50 | |||
4 | Widzik Łukasz | 86 | MTP Delfin Cieszyn | 9:58.00 | |||
5 | Monczak Grzegorz | 73 | One Man Team | 9:59.00 | |||
6 | Troka Paweł | 86 | Starostwo Powiatowe Człuchów | 10:00.41 | |||
7 | Kowalczyk Piotr | 74 | MKP Szczecin | 10:20.00 | |||
8 | Gajewski Ireneusz | 63 | Tri-Saucony Rumia | 10:34.00 | |||
9 | Kotus Tomasz | 81 | UKS Piątka Konstantynów | 10:45.00 | |||
10 | Suwara Piotr | 79 | Sopot Masters | 10:45.00 | |||
11 | Kośmider Jan | 66 | UKS Victoria Józefów | 10:45.00 | |||
12 | Gołembiewski Andrzej | 86 | MSP Dwójka Tczew | 10:50.00 | |||
13 | Sklyar Konstantin | 68 | Krivbassmasters | 10:59.34 | |||
14 | KUREK PIOTR | 81 | KS Warta Poznań | 11:00.00 | |||
15 | Ushakov Yuri | 72 | Pregel Kaliningrad | 11:05.00 | |||
16 | Gleb Tomasz | 67 | Victory Masters Elbląg | 11:15.00 | |||
17 | Opaliński Paweł | 74 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 11:16.27 | |||
18 | Demetraki-Paleolog Jerzy | 55 | MTP Lublinianka | 11:19.20 | |||
19 | Koszarek Maciej | 84 | Redeco Wrocław | 11:30.00 | |||
20 | Jankowski Jakub | 68 | Kołobrzeg | 11:58.40 | |||
21 | WACHOWSKI BŁAŻEJ | 80 | KS Warta Poznań | 12:00.00 | |||
22 | Radomski Mirosław | 63 | Victory Masters Elbląg | 12:00.00 | |||
23 | Jawień Krzysztof | 71 | Straz Miejska Miasta Kraków | 12:00.00 | |||
24 | Zembala Tomasz | 71 | Kielce | 12:00.00 | |||
25 | Piekara Marek | 59 | TS Olimpia Poznań | 12:00.00 | |||
26 | Pawłowski Krzysztof | 77 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 12:05.30 | |||
27 | Tomczak Piotr | 78 | SKSP Barakuda Stargard Szczeciński | 12:10.00 | |||
28 | Beszterda Jacek | 60 | SSI Start Poznań | 12:10.00 | |||
29 | Przybylski Adam | 67 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 12:10.73 | |||
30 | Chrześcijański Jerzy | 71 | Warsaw Masters Team | 12:13.00 | |||
31 | Gugała Michał | 79 | Masters Korona Kraków | 12:13.00 | |||
32 | Jaroń Tomasz | 71 | Timun | 12:15.10 | |||
33 | Lorkowski Robert | 60 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 12:17.10 | |||
34 | Witkowski Adam | 75 | Grot Koziegłowy | 12:20.00 | |||
35 | Hudyka Sebastian | Barakuda Legnica | 12:20.00 | ||||
36 | Makay Marek | 50 | Helyopolis Kair | 12:20.00 | |||
37 | Birecki Roman | 55 | Tp Masters Opole | 12:27.00 | |||
38 | Szurek Sławomir | 71 | Orka Radlin | 12:30.00 | |||
39 | THIEM JACEK | 63 | KS Warta Poznań | 12:30.00 | |||
40 | Lipski Janusz | 52 | Olimpic Strawczyn | 12:30.20 | |||
41 | Tomaszewski Dominik | 72 | Kórnik | 12:45.00 | |||
42 | Łukaszewicz Paweł | 55 | SSI Start Poznań | 13:10.00 | |||
43 | Mikosza Olgierd | 51 | Tp Masters Opole | 13:19.00 | |||
44 | Brożek Wacław | 67 | Masters Korona Kraków | 13:30.00 | |||
45 | Lasowy Marian | 55 | niezrzeszony | 13:59.00 | |||
46 | Figielski Grzegorz | 53 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 14:00.00 | |||
47 | Krzyżanowski Ryszard | 49 | TS Olimpia Poznań | 14:00.00 | |||
48 | Jarzyna Włodzimierz | 49 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 14:07.27 | |||
49 | Czupryn Wojciech | 58 | Warsaw Masters Team | 14:09.65 | |||
50 | Nowicki Robert | 63 | Warsaw Masters Team | 14:15.00 | |||
51 | Dziekoński Edward | 43 | Białystok | 14:50.00 | |||
52 | Irczyk Leon | 51 | Orka Radlin | 15:00.00 | |||
53 | Daszyński Andrzej | 48 | Klub Pływacki Masters Blolesławiec | 15:00.00 | |||
54 | Borodziuk Stefan | 44 | Warsaw Masters Team | 15:30.00 | |||
55 | Pawlaczek Zygmunt | 49 | Poznań | 16:00.00 | |||
56 | Sielski Ryszard | 37 | Warsaw Masters Team | 16:30.00 | |||
57 | Ludwiczak Zbigniew | 33 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 18:02.00 | |||
58 | Mrówczyński Kazimierz | 22 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 21:00.00 | |||
59 | Kasperek Józef | 31 | Tp Masters Opole | 25:23.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2011-11-18 |
Kobiet, 100m zmienny | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Bystrzycka Agnieszka | 81 | Redeco Wrocław | 1:11.91 | |||
2 | Nawrocka Manuela | 90 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 1:14.00 | |||
3 | Palmowska Paulina | 85 | AZS WSZIB Kraków | 1:15.00 | |||
4 | Zubel Beata | 68 | Skalar Słupsk | 1:16.75 | |||
5 | Sulewska Beata | 72 | Weteran Zabrze | 1:17.00 | |||
6 | Kuliś Mariola | 66 | Masters Korona Kraków | 1:18.00 | |||
7 | Chojcan Joanna | 86 | Redeco Wrocław | 1:18.22 | |||
8 | Dębińska Anna | 89 | ORS Opole | 1:19.00 | |||
9 | Stolarczyk Katarzyna | 69 | Tp Masters Opole | 1:20.00 | |||
10 | Michałowska Sandra | 93 | UMKSN Poznań | 1:20.00 | |||
11 | Kłyza Beata | 82 | Orka Radlin | 1:20.00 | |||
12 | Madej Sylwia | 85 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 1:20.11 | |||
13 | Barabasz Joanna | 84 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 1:21.00 | |||
14 | Rogozińska Magdalena | 77 | Toruńczyk Masters Toruń | 1:22.00 | |||
15 | Wysocka Klaudia | 66 | Masters Korona Kraków | 1:22.00 | |||
16 | Skibińska Patrycja | 85 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 1:22.00 | |||
17 | Jarecka Monika | 74 | Warsaw Masters Team | 1:22.90 | |||
18 | Cabaj-Drela Grażyna | 57 | TS Olimpia Poznań | 1:23.00 | |||
19 | Olszewska Edyta | 64 | Warsaw Masters Team | 1:24.10 | |||
20 | Rybak-Starczak Agnieszka | 75 | TS Olimpia Poznań | 1:25.00 | |||
21 | Mróz Urszula | 62 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 1:25.10 | |||
22 | Stępień Ewa | 62 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 1:25.40 | |||
23 | Mazurek Katarzyna | 59 | Gdynia Masters | 1:26.00 | |||
24 | Wysocka Marta | 59 | Masters Korona Kraków | 1:26.00 | |||
25 | Piwowarczyk Elżbieta | 66 | Masters Białystok | 1:27.00 | |||
26 | Kijewska Iwona | 79 | Salos Kielce | 1:27.56 | |||
27 | Petecka Maria | 67 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 1:28.01 | |||
28 | Kiszczak Grażyna | 50 | Weteran Zabrze | 1:29.00 | |||
29 | Rogala-Łukaszewicz Sabina | 73 | SSI Start Poznań | 1:29.00 | |||
30 | Kamińska Ilona | 62 | TS Olimpia Poznań | 1:30.00 | |||
31 | Kotańska Małgorzata | 63 | UCSiR Warszawa | 1:30.00 | |||
32 | Bogdan Małgorzata | 66 | Redeco Wrocław | 1:32.00 | |||
33 | Kwatera Joanna | 84 | Masters Korona Kraków | 1:34.00 | |||
34 | Rajtar Mirosława | 56 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 1:36.00 | |||
35 | Bastek Renata | 43 | Weteran Zabrze | 1:36.00 | |||
36 | Legutko Mirosława | 57 | Masters Korona Kraków | 1:36.12 | |||
37 | Marszałek Karina | 80 | WKS Flota Gdynia | 1:38.00 | |||
38 | Szaduro Maja | 76 | Gdynia Masters | 1:38.00 | |||
39 | Łutowicz Maria | 50 | TS Olimpia Poznań | 1:39.00 | |||
40 | Jaczewska Barbara | 56 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 1:39.00 | |||
41 | Górecka-Burkot Jadwiga | 58 | Kraków | 1:40.00 | |||
42 | Kania Hanka | 54 | Gdynia Masters | 1:41.00 | |||
43 | Jakubów Marlena | 74 | Redeco Wrocław | 1:42.42 | |||
44 | Romańska Alicja | 75 | Masters Korona Kraków | 1:45.00 | |||
45 | Dąbrowska Zofia | 58 | Sikret Gliwice | 1:48.00 | |||
46 | Mierwald Ewa | 54 | WKS Flota Gdynia | 1:48.90 | |||
47 | Kosmol Ewa | 47 | Warsaw Masters Team | 1:50.00 | |||
48 | Kożmin Anna | 51 | Masters Korona Kraków | 1:53.00 | |||
49 | Brendler Barbara | 50 | Weteran Zabrze | 1:54.00 | |||
50 | Łasińska Małgorzata | 54 | TS Olimpia Poznań | 1:55.00 | |||
51 | Lukashova Ludmila | 55 | All Stars Moscow | 1:55.00 | |||
52 | Czerniakiewicz Dorota | 62 | Masters Chełm | 1:58.00 | |||
53 | Radzik Justyna | 86 | UKS Piątka Konstantynów | 2:00.00 | |||
54 | Kotus Ewa | 86 | UKS Piątka Konstantynów | 2:00.00 | |||
55 | Chomicka Barbara | 52 | Gdynia Masters | 2:05.00 | |||
56 | Kowalska Stefania | 44 | Gdynia Masters | 2:16.00 | |||
57 | Czabańska Barbara | 45 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 2:30.00 | |||
58 | Wątrobińska Alicja | 49 | Masters Chełm | NT | |||
59 | Kubatek Karolina | 86 | Wrocławski Park Wodny S.A. | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2011-11-18 |
Mężczyzn, 100m zmienny | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Babuchowski Marcin | 84 | MKS "Trójka" Łódź | 56.00 | |||
2 | Witkowski Michał | 84 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 59.91 | |||
3 | Stasiaczek Michał | 84 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 1:00.50 | |||
4 | Kamiński Michał | 90 | AZS UAM Poznań | 1:01.00 | |||
5 | Sterczyński Jakub | 88 | AZS UAM Poznań | 1:02.00 | |||
6 | Berwecki Arkadiusz | 73 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 1:03.51 | |||
7 | Drzewiński Łukasz | 84 | Legia Warszawa | 1:04.00 | |||
8 | Sass Mateusz | 86 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 1:04.00 | |||
9 | Kawicki Tomasz | 88 | CityZen AZS AWF Poznań | 1:04.00 | |||
10 | Bręczewski Jan | 90 | AZS UAM Poznań | 1:04.00 | |||
11 | Michałkowski Marek | 91 | Koszalin | 1:04.00 | |||
12 | Piątkowski Jakub | 83 | Redeco Wrocław | 1:04.44 | |||
13 | Stanek Grzegorz | 68 | ORS Opole | 1:04.50 | |||
14 | Figarski Sebastian | 85 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 1:05.50 | |||
15 | Barski Piotr | 65 | Sinnet T.C. Warszawa | 1:06.00 | |||
16 | Wolny Dariusz | 60 | Redeco Wrocław | 1:06.20 | |||
17 | Bilski Arkadiusz | 76 | UM Łódź | 1:06.60 | |||
18 | Latuszek Konrad | 89 | AZS WSZIB Kraków | 1:07.00 | |||
19 | Cimicki Tomasz | 84 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 1:07.00 | |||
20 | Skośkiewicz Rafał | 66 | Warsaw Masters Team | 1:07.00 | |||
21 | LISZEWSKI RAFAŁ | 84 | KS Warta Poznań | 1:07.00 | |||
22 | Monczak Piotr | 67 | SSI Start Poznań | 1:07.00 | |||
23 | Madej Leszek | 60 | Warsaw Masters Team | 1:07.50 | |||
24 | Wysocki Tomasz | 80 | Victory Masters Elbląg | 1:07.80 | |||
25 | Wróblewski Oskar | 90 | Miedzyszkolny Klub Sportowy "Neptun" | 1:08.00 | |||
26 | Szczypiński Przemysław | 90 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 1:08.00 | |||
27 | SKRZYPCZAK MICHAŁ | 77 | KS Warta Poznań | 1:08.00 | |||
28 | Skrok Michał | 76 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 1:08.33 | |||
29 | Kowalik Jakub | 91 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 1:09.00 | |||
30 | Bolgov Sergey | 78 | Pregel Kaliningrad | 1:09.00 | |||
31 | Baran Robert | 75 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 1:09.08 | |||
32 | Żmiejko Wojciech | 63 | Masters Białystok | 1:09.35 | |||
33 | Sieczych Krzesimir | 86 | Legia Warszawa | 1:09.80 | |||
34 | Wilczęga Marcin | 81 | Legia Warszawa | 1:09.90 | |||
35 | KODUR PIOTR | 83 | KS Warta Poznań | 1:10.00 | |||
36 | Daszuta Maciej | 73 | Masters Białystok | 1:10.00 | |||
37 | Żebrowski Juliusz | 91 | AZS UAM Poznań | 1:10.00 | |||
38 | Balcerzak Jakub | 84 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 1:10.00 | |||
39 | Krogulec Piotr | 91 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 1:10.00 | |||
40 | Karczmarczyk Jakub | 80 | UKS Piątka Konstantynów | 1:10.00 | |||
41 | Kłosiński Artur | 81 | Toruńczyk Masters Toruń | 1:10.00 | |||
42 | Trudnos Rafał | 80 | UKS Piątka Konstantynów | 1:10.00 | |||
43 | Olkowicz Arkadiusz | 76 | UKS Piątka Konstantynów | 1:10.00 | |||
44 | Latecki Grzegorz | 65 | Victory Masters Elbląg | 1:10.50 | |||
45 | Kozak Stanisław | 86 | Warsaw Masters Team | 1:11.00 | |||
46 | Dobrzyński Arkadiusz | 75 | Warsaw Masters Team | 1:11.00 | |||
47 | GARBATAVICIUS Raimondas | 61 | Takas | 1:12.00 | |||
48 | Drzewski Bartłomiej | 91 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 1:12.00 | |||
49 | Tobolski Tomasz | 70 | SSI Start Poznań | 1:12.00 | |||
50 | Chekutov Vladimir | 67 | Pregel Kaliningrad | 1:12.00 | |||
51 | JUODESKA Arlandas | 61 | Takas | 1:12.70 | |||
52 | Mazurkiewicz Łukasz | 85 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 1:12.99 | |||
53 | Kuras Maciej | 78 | Toruńczyk Masters Toruń | 1:13.00 | |||
54 | Piszczek Waldemar | 62 | Masters Korona Kraków | 1:13.00 | |||
55 | Warchoł Mirosław | 53 | WMT Warszawa | 1:13.55 | |||
56 | Wróbel Bartosz | 94 | UMKSN Poznań | 1:14.00 | |||
57 | Grzyczyński Jakub | 80 | UKS Piątka Konstantynów | 1:14.00 | |||
58 | Zdzieszyński Wojciech | 80 | UKS Piątka Konstantynów | 1:14.00 | |||
59 | Otlik Marian | 66 | Orka Radlin | 1:15.00 | |||
60 | OLSZEWSKI PAWEŁ | 62 | KS Warta Poznań | 1:15.00 | |||
61 | Świąder Mariusz | 82 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 1:15.00 | |||
62 | Liszkowski Wojciech | 72 | Masters Korona Kraków | 1:15.00 | |||
63 | Foelske Marco | 64 | CityZen AZS AWF Poznań | 1:15.00 | |||
64 | Karkusiński Damian | 80 | UKS Piątka Konstantynów | 1:15.00 | |||
65 | Raj Łukasz | 79 | UKS Piątka Konstantynów | 1:15.00 | |||
66 | Żmiejko Tomasz | 86 | Centrum Park Chojnice | 1:15.10 | |||
67 | Matuszek Przemysław | 79 | Redeco Wrocław | 1:15.45 | |||
68 | Żebracki Bogdan | 66 | Korczyna | 1:15.90 | |||
69 | Arentewicz Grzegorz | 81 | Toruńczyk Masters Toruń | 1:16.00 | |||
70 | Piechula Adolf | 57 | Racibórz | 1:17.45 | |||
71 | Matusik Mirosław | 56 | Masters Białystok | 1:17.50 | |||
72 | Przytulski Włodzimierz | 57 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 1:18.00 | |||
73 | Tarasek Krzysztof | 58 | Sopot Masters | 1:18.00 | |||
74 | Pawłowski Bartłomiej | 75 | Sródmiejski U.K.S.Polna Warszawa | 1:18.00 | |||
75 | Grzywacz Karol | 83 | Poznań | 1:18.00 | |||
76 | Nowak Michał | 52 | UCSiR Warszawa | 1:19.00 | |||
77 | RYBAK TOMASZ | 80 | KS Warta Poznań | 1:19.00 | |||
78 | Bień Maciej | 75 | Legia Warszawa | 1:19.00 | |||
79 | Ciurko Paweł | 79 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 1:19.11 | |||
80 | WITT PIOTR | 91 | KS Warta Poznań | 1:19.88 | |||
81 | Mroziński Jerzy | 59 | UKS Wodnik 29 Katowice | 1:20.00 | |||
82 | Jankowski Bartłomiej | 89 | Wrocław | 1:20.00 | |||
83 | Rubaszkiewicz Andrzej | 49 | UCSiR Warszawa | 1:20.00 | |||
84 | Wolski Wojciech | 66 | Masters Korona Kraków | 1:20.00 | |||
85 | Konstanty Janusz | 56 | Wisła Kraków | 1:20.00 | |||
86 | Cieśliński Paweł | 76 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 1:20.10 | |||
87 | Grzelak Maciej | 70 | Legia Warszawa | 1:21.00 | |||
88 | Nawieśniak Marek | 69 | Masters Korona Kraków | 1:22.00 | |||
89 | Lietz Krzysztof | 52 | Toruńczyk Masters Toruń | 1:22.00 | |||
90 | Chojecki Michał | 53 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 1:22.00 | |||
91 | Kalbarczyk Waldemar | 71 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 1:22.15 | |||
92 | Kałużyński Wojciech | 80 | Warsaw Masters Team | 1:22.54 | |||
93 | Pierz Radosław | 68 | TS Olimpia Poznań | 1:24.00 | |||
94 | Minkiewicz Jerzy | 56 | Tp Masters Opole | 1:25.00 | |||
95 | Trzos Robert | 74 | Masters Korona Kraków | 1:25.00 | |||
96 | Grzeszewski Sławomir | 53 | Marlin Gryfino | 1:25.00 | |||
97 | Niedbałowski Jarosław | 58 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 1:25.01 | |||
98 | Dybowski Bartosz | 80 | Toruńczyk Toruń | 1:25.60 | |||
99 | Dubiński Bogdan | 53 | Warszawa | 1:26.00 | |||
100 | Buczkowski Władysław | 42 | Weteran Zabrze | 1:26.00 | |||
101 | Tervinskiy Alexander | 58 | Pregel Kaliningrad | 1:26.50 | |||
102 | Wąsik Bogdan | 55 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 1:27.00 | |||
103 | Staruch Wojciech | 54 | K.S. niezrzeszeni.pl | 1:27.88 | |||
104 | Różalski Józef | 45 | MOSiR Ostrowiec Świętokrzyski | 1:28.00 | |||
105 | Śliwiński Rafał | 77 | Olimpic Strawczyn | 1:28.55 | |||
106 | Yakovenko Yuri | 52 | Pregel Kaliningrad | 1:29.50 | |||
107 | Denisenko Akim | 53 | Pregel Kaliningrad | 1:29.50 | |||
108 | Ciekliński Wiesław | 57 | Poznań | 1:30.00 | |||
109 | Mikołajczyk Czesław | 50 | WKS Flota Gdynia | 1:30.00 | |||
110 | Niedźwiedź Tomasz | 63 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 1:30.00 | |||
111 | Kornicki Wiesław | 49 | Weteran Zabrze | 1:30.00 | |||
112 | Gałgański Zbigniew | 49 | Redeco Wrocław | 1:30.00 | |||
113 | KOPKA MACIEJ | 78 | KS Warta Poznań | 1:30.00 | |||
114 | Derkowski Krzysztof | 61 | KP Delfin Inowrocław | 1:31.02 | |||
115 | Obiedziński Tadeusz | 59 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 1:32.00 | |||
116 | Korpetta Wojciech | 59 | K.S. niezrzeszeni.pl | 1:32.31 | |||
117 | Kiszczak Stanisław | 48 | Weteran Zabrze | 1:33.00 | |||
118 | Lesiński Jacek | 44 | TS Olimpia Poznań | 1:33.00 | |||
119 | Szufarski Andrzej | 52 | Toruńczyk Masters Toruń | 1:34.00 | |||
120 | Woch Janusz | 46 | SSI Start Poznań | 1:34.00 | |||
121 | Wysocki Jarosław | 53 | Toruńczyk Masters Toruń | 1:35.00 | |||
122 | Boryski Jerzy | 51 | TS Olimpia Poznań | 1:35.00 | |||
123 | Gorbaczow Mirosław | 52 | Sopot Masters | 1:36.00 | |||
124 | BEZZUBOVAS Pavelas | 38 | Takas | 1:38.00 | |||
125 | Skwarło Andrzej | 39 | Gdynia Masters | 1:38.00 | |||
126 | Ratajczak Henryk | 49 | TS Olimpia Poznań | 1:40.00 | |||
127 | Bednarek Krzysztof | 51 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 1:40.00 | |||
128 | Samonek Krzysztof | 57 | Masters Kraśnik | 1:40.80 | |||
129 | Kujawa Bogusław | 42 | TS Olimpia Poznań | 1:43.00 | |||
130 | Rusowicz Waldemar | 55 | Masters Kraśnik | 1:45.00 | |||
131 | Bugla Rudolf | 40 | Orka Radlin | 1:48.00 | |||
132 | Bantkowski Jan | 49 | Toruńczyk Masters Toruń | 1:48.60 | |||
133 | Boboli Jan Maciej | 48 | Warsaw Masters Team | 1:50.00 | |||
134 | Szpala Janusz | 48 | Tp Masters Opole | 1:50.00 | |||
135 | Krokoszyński Stanisław | 30 | Wisła Kraków | 1:50.00 | |||
136 | Witkowski Tadeusz | 37 | Tp Masters Opole | 1:52.00 | |||
137 | Patrzałek Dariusz | 55 | Redeco Wrocław | 1:52.52 | |||
138 | Michałkowski Andrzej | 51 | Koszalin | 1:55.00 | |||
139 | Płonka Janusz | 48 | niezrzeszony | 2:05.00 | |||
140 | Szwedowicz Ryszard | 40 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 2:18.00 | |||
141 | Masłowski Leszek | 48 | Masters Chełm | NT | |||
142 | Kaptur Jan | 00 | UMKSN Poznań | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2011-11-18 |
Kobiet, 1500m dowolny | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Widzik Katarzyna | 90 | MTP Delfin Cieszyn | 19:40.00 | |||
2 | Serbin Małgorzata | 66 | MKP Szczecin | 20:30.00 | |||
3 | Goździejewska Anna | 67 | Kormoran Olsztyn | 22:50.00 | |||
4 | Malchar Jowita | 82 | Barakuda Legnica | 23:00.00 | |||
5 | Maciejowska Anna | 60 | Sopot Masters | 24:30.00 | |||
6 | Karaś Beata | 62 | Victory Masters Elbląg | 26:00.00 | |||
7 | Janeczko Anna | 72 | Masters Korona Kraków | 26:30.00 | |||
8 | Kuryłowicz Monika | 55 | UCSiR Warszawa | 27:00.00 | |||
9 | Ropa Barbara | 80 | Warsaw Masters Team | 27:00.00 | |||
10 | Janiszewska Urszula | 64 | Zgiersko-Łęczycki Wopr | 29:00.00 | |||
11 | Strzelecka Krystyna | 57 | TS Olimpia Poznań | 30:00.00 | |||
12 | Fecica Krystyna | 43 | Weteran Zabrze | 33:00.00 | |||
13 | Zarzeczańska-Różańska Teresa | 46 | WKB Poznań | 37:00.00 | |||
14 | Błaszkowska Barbara | 49 | Centrum Park Chojnice | 37:40.20 | |||
15 | Kraśniewska Alina | 50 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 40:00.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2011-11-18 |
Mężczyzn, 1500m dowolny | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Radomski Grzegorz | 84 | Tp Masters Opole | 18:05.00 | |||
2 | Rado Witold | 72 | Sokół Kolbuszowa | 19:15.00 | |||
3 | Grabarczyk Marcin | 79 | UKS Piątka Konstantynów | 19:37.77 | |||
4 | Brett Tomasz | 62 | MLUKS Triathlon Koło | 20:30.00 | |||
5 | Lyubavin Viktor | 66 | Pregel Kaliningrad | 20:59.00 | |||
6 | Bar Wiesław | 70 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 21:01.10 | |||
7 | Skoczylas Tomasz | 66 | UKS Wodnik 29 Katowice | 21:10.00 | |||
8 | Szymik Piotr | 60 | Wodnik Siemianowice Śląskie | 21:21.41 | |||
9 | Kania Waldemar | 62 | ORS Opole | 21:30.00 | |||
10 | Karch Tomasz | 82 | Klub Sportowy "Rekin" Świebodzice | 21:30.00 | |||
11 | Wilkowski Leszek | 71 | Sopot Masters | 21:40.00 | |||
12 | Grzesiak Mikołaj | 89 | CityZen AZS AWF Poznań | 22:14.00 | |||
13 | Pyrć Szymon | 75 | Masters Korona Kraków | 22:22.00 | |||
14 | Dziarek Jacek | 59 | Kołobrzeg | 22:30.00 | |||
15 | Kwiek Radosław | 68 | niezrzeszony | 22:30.00 | |||
16 | Najgeburski Stefan | 57 | Salos Kielce | 23:00.00 | |||
17 | Wierzchoń Aleksy | 62 | MOSRiR Szczecin | 23:01.00 | |||
18 | Hańczyk Jacek | 65 | Środa Wlkp | 23:15.00 | |||
19 | Bendig Jerzy | 58 | Sopot Masters | 23:17.00 | |||
20 | Kubicki Leszek | 53 | Gdynia Masters | 23:18.00 | |||
21 | Kawecki Krzysztof | 57 | Astoria Bydgoszcz | 23:30.00 | |||
22 | Zabrzański Alfred | 54 | Weteran Zabrze | 23:45.00 | |||
23 | Wawrzyniak Bogusław | 65 | Wieloboista Ostrów Wlkp | 24:00.00 | |||
24 | Superson Wojciech | 71 | Masters Korona Kraków | 24:17.00 | |||
25 | Zach Paweł | 68 | ENTRE.PL Team | 24:20.00 | |||
26 | Gryboś Andrzej | 58 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 24:30.00 | |||
27 | Skrzypek Stefan | 56 | Steef Wrocław | 24:30.00 | |||
28 | Puchalski Bogdan | 56 | KS Masters Polkowice | 25:00.00 | |||
29 | Miński Andrzej | 56 | K.S. niezrzeszeni.pl | 25:45.38 | |||
30 | Chełstowski Jerzy | 56 | SKSP Barakuda Stargard Szczeciński | 26:25.00 | |||
31 | GUOGA Antanas | 48 | Takas | 28:00.00 | |||
32 | Wolniewicz Janusz | 48 | UKS Trojka Oborniki | 28:44.64 | |||
33 | Grzesiak Jerzy | 55 | SKSP Barakuda Stargard Szczeciński | 28:58.00 | |||
34 | Wepa Wiesław | 56 | Masters Chełm | 29:45.00 | |||
35 | Jawor Bogdan | 47 | KS Masters Polkowice | 30:00.00 | |||
36 | Lewandowski Zygmunt | 37 | Delfin Inowrocław | 31:00.00 | |||
37 | Wasiuk Janusz | 53 | Masters Kraśnik | 33:00.00 | |||
38 | From Kazimierz | 32 | WOPR Kutno | NT | |||
39 | Stachurski Ireneusz | 69 | MOSiR Częstochowa | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2011-11-18 |
Kobiet, 4 x 50m dowolny | AG 80 - 359 Lista zgłoszeń |
|
1 | Wrocławski Park Wodny S.A. 1 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 2:03.00 | ||||
2 | Redeco Wrocław 1 | Redeco Wrocław | 2:08.56 | ||||
3 | TS Olimpia Poznań 1 | TS Olimpia Poznań | 2:25.00 | ||||
4 | Masters Korona Kraków D | Masters Korona Kraków | 2:26.00 | ||||
5 | TS Olimpia Poznań 2 | TS Olimpia Poznań | 2:30.00 | ||||
6 | Masters Korona Kraków B | Masters Korona Kraków | 2:45.00 | ||||
7 | Gdynia Masters 1 | Gdynia Masters | 3:00.00 | ||||
8 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski 1 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 3:50.00 | ||||
9 | Masters Chełm 1 | Masters Chełm | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2011-11-18 |
Mężczyzn, 4 x 50m dowolny |
AG 80 - 359 Lista zgłoszeń |
|
1 | Wrocławski Park Wodny S.A. 1 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 1:39.99 | ||||
2 | AZS UAM Poznań 1 | AZS UAM Poznań | 1:41.30 | ||||
3 | Legia Warszawa 1 | Legia Warszawa | 1:45.00 | ||||
4 | CityZen AZS AWF Poznań 1 | CityZen AZS AWF Poznań | 1:47.00 | ||||
5 | UKS Piątka Konstantynów 1 | UKS Piątka Konstantynów | 1:50.00 | ||||
6 | UKS TRÓJKA Częstochowa 1 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 1:50.00 | ||||
7 | UKS Piątka Konstantynów 1 | UKS Piątka Konstantynów | 1:51.00 | ||||
8 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 1 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 1:51.10 | ||||
9 | Masters Korona Kraków C | Masters Korona Kraków | 1:52.00 | ||||
10 | Toruńczyk Masters Toruń 1 | Toruńczyk Masters Toruń | 1:54.00 | ||||
11 | UKS Piątka Konstantynów 1 | UKS Piątka Konstantynów | 1:54.00 | ||||
12 | Victory Masters Elbląg 1 | Victory Masters Elbląg | 1:55.00 | ||||
13 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 2 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 1:55.10 | ||||
14 | Sopot Masters 1 | Sopot Masters | 1:56.00 | ||||
15 | Pregel Kaliningrad 1 | Pregel Kaliningrad | 1:59.00 | ||||
16 | Masters Korona Kraków B | Masters Korona Kraków | 2:00.00 | ||||
17 | Pregel Kaliningrad 2 | Pregel Kaliningrad | 2:02.00 | ||||
18 | Redeco Wrocław 3 | Redeco Wrocław | 2:02.02 | ||||
19 | Tp Masters Opole 1 | Tp Masters Opole | 2:05.00 | ||||
20 | TS Olimpia Poznań 1 | TS Olimpia Poznań | 2:05.00 | ||||
21 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 3 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 2:05.11 | ||||
22 | KP Delfin Inowrocław 1 | KP Delfin Inowrocław | 2:16.00 | ||||
23 | Masters Korona Kraków D | Masters Korona Kraków | 2:30.00 | ||||
24 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski 2 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 2:50.00 | ||||
25 | TS Olimpia Poznań 2 | TS Olimpia Poznań | 3:00.00 | ||||
26 | Masters Chełm 2 | Masters Chełm | NT | ||||
27 | Orka Radlin 1 | Orka Radlin | NT |
<< TOP >> |
2 - 19 Listopad 2011 | 2011-11-19 - 9:30 |
|
Konkurencja 9 2011-11-19 |
Kobiet, 100m dowolny | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Gołębiowska Joanna | 82 | Azs Awf Warszawa | 59.00 | |||
2 | Kalska Agnieszka | 87 | MKP Szczecin | 1:04.00 | |||
3 | Nawrocka Manuela | 90 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 1:05.00 | |||
4 | Ormianin Kamila | 86 | WOPR Tczew | 1:05.00 | |||
5 | Madej Sylwia | 85 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 1:06.83 | |||
6 | Sulewska Beata | 72 | Weteran Zabrze | 1:08.00 | |||
7 | Michalik Dominika | 79 | Masters Białystok | 1:08.09 | |||
8 | Zubel Beata | 68 | Skalar Słupsk | 1:09.00 | |||
9 | Duda Anna | 81 | UKS Wodnik 29 Katowice | 1:10.00 | |||
10 | Kuliś Mariola | 66 | Masters Korona Kraków | 1:11.00 | |||
11 | Rogala-Łukaszewicz Sabina | 73 | SSI Start Poznań | 1:11.00 | |||
12 | Michałowska Sandra | 93 | UMKSN Poznań | 1:11.00 | |||
13 | Malchar Jowita | 82 | Barakuda Legnica | 1:12.00 | |||
14 | Piątkiewicz Magdalena | 78 | niezrzeszeni | 1:12.00 | |||
15 | Mróz Edyta | 79 | UKS Wodnik 29 Katowice | 1:12.47 | |||
16 | Wilińska Nowak Joanna | 80 | UKS Piątka Konstantynów | 1:13.00 | |||
17 | Cieplucha Ewa | 81 | niezrzeszeni | 1:13.13 | |||
18 | Wysocka Klaudia | 66 | Masters Korona Kraków | 1:14.00 | |||
19 | Krzyżanowska Ewa | 72 | Warsaw Masters Team | 1:14.00 | |||
20 | Piwowarczyk Elżbieta | 66 | Masters Białystok | 1:14.50 | |||
21 | Michalczyk Marianna | 86 | Warsaw Masters Team | 1:15.00 | |||
22 | Wysocka Marta | 59 | Masters Korona Kraków | 1:15.00 | |||
23 | Figura Monika | 77 | Warsaw Masters Team | 1:16.00 | |||
24 | Maciejowska Anna | 60 | Sopot Masters | 1:16.00 | |||
25 | Hebel Aleksandra | 87 | WOPR Tczew | 1:16.00 | |||
26 | Mróz Urszula | 62 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 1:16.50 | |||
27 | Sikacz Hanna | 79 | Redeco Wrocław | 1:17.72 | |||
28 | Górecka-Burkot Jadwiga | 58 | Kraków | 1:20.00 | |||
29 | Galska Beata | 70 | Gdynia | 1:20.06 | |||
30 | Jaczewska Barbara | 56 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 1:21.00 | |||
31 | Bastek Renata | 43 | Weteran Zabrze | 1:22.00 | |||
32 | Mazurek Katarzyna | 59 | Gdynia Masters | 1:22.00 | |||
33 | Rajtar Mirosława | 56 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 1:22.40 | |||
34 | Wasilewicz Joanna | 59 | Masters Białystok | 1:22.77 | |||
35 | Wawer Matylda Katarzyna | 60 | K.S. niezrzeszeni.pl | 1:23.37 | |||
36 | Kuryłowicz Monika | 55 | UCSiR Warszawa | 1:24.00 | |||
37 | Nuckowska Paulina | 75 | TS Olimpia Poznań | 1:25.00 | |||
38 | Jakubów Marlena | 74 | Redeco Wrocław | 1:25.44 | |||
39 | Olechnicka Witosława | 50 | WKS Flota Gdynia | 1:26.00 | |||
40 | Łutowicz Maria | 50 | TS Olimpia Poznań | 1:27.00 | |||
41 | Strzelecka Krystyna | 57 | TS Olimpia Poznań | 1:31.00 | |||
42 | Kania Hanka | 54 | Gdynia Masters | 1:31.00 | |||
43 | Grzegorzewska Grażyna | 52 | KS Masters Polkowice | 1:34.00 | |||
44 | Karaś Karolina | 87 | Victory Masters Elbląg | 1:37.65 | |||
45 | Romańska Alicja | 75 | Masters Korona Kraków | 1:40.00 | |||
46 | Kosmol Ewa | 47 | Warsaw Masters Team | 1:40.00 | |||
47 | Szemberg Anna | 49 | Warsaw Masters Team | 1:42.00 | |||
48 | Brendler Barbara | 50 | Weteran Zabrze | 1:44.00 | |||
49 | Stoinska Wanessa | 00 | UMKSN Poznań | 1:45.00 | |||
50 | Adamczyk Ewa | 70 | Orka Radlin | 1:45.00 | |||
51 | Nowicka Weronika | 00 | UMKSN Poznań | 1:45.00 | |||
52 | Walczak Anna | 44 | Gdynia Masters | 1:50.00 | |||
53 | Kozak Jolanta | 61 | Takas | 1:51.00 | |||
54 | Mróz Sława | 72 | TS Olimpia Poznań | 1:59.00 | |||
55 | Kraśniewska Alina | 50 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 2:00.00 | |||
56 | Błaszkowska Barbara | 49 | Centrum Park Chojnice | 2:00.00 | |||
57 | FEDORAVICIENE Dalicija | 46 | Takas | 2:05.00 | |||
58 | Figielska Agata | 65 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 2:10.00 | |||
59 | Czabańska Barbara | 45 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 2:18.00 | |||
60 | Wilczynska Wacława | 28 | Astoria Bydgoszcz | 2:20.00 | |||
61 | Witkowska Krystyna | 40 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 2:36.00 | |||
62 | Drążkiewicz Zuzanna | 61 | Gdynia Masters | NT | |||
63 | Czerniakiewicz Dorota | 62 | Masters Chełm | NT | |||
64 | Wątrobińska Alicja | 49 | Masters Chełm | NT | |||
65 | Korol Barbara | 26 | Masters Chełm | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2011-11-19 |
Mężczyzn, 100m dowolny | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Witkowski Michał | 84 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 52.93 | |||
2 | Choiński Michał | 90 | UKS G-8 Bielany | 54.00 | |||
3 | Szczypiński Marcin | 86 | UKS Wodnik 29 Katowice | 54.00 | |||
4 | Ziemniarski Bartosz | 86 | AZS UAM Poznań | 54.39 | |||
5 | Kamiński Michał | 90 | AZS UAM Poznań | 54.50 | |||
6 | Samul Kamil | 88 | CSiR MOS Dąbrowa Górnicza | 55.00 | |||
7 | Mróz Marek | 83 | UKS Wodnik 29 Katowice | 55.00 | |||
8 | Gołembiewski Tadeusz | 85 | CityZen AZS AWF Poznań | 55.50 | |||
9 | Berwecki Arkadiusz | 73 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 57.10 | |||
10 | Michałkowski Marek | 91 | Koszalin | 57.30 | |||
11 | Kazimirów Robert | 82 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 57.50 | |||
12 | Stanek Grzegorz | 68 | ORS Opole | 57.80 | |||
13 | Dzięcioł Karol | 81 | Warsaw Masters Team | 58.00 | |||
14 | Wróblewski Oskar | 90 | Miedzyszkolny Klub Sportowy "Neptun" | 58.00 | |||
15 | Madej Leszek | 60 | Warsaw Masters Team | 58.00 | |||
16 | Sieczych Krzesimir | 86 | Legia Warszawa | 58.50 | |||
17 | Monczak Piotr | 67 | SSI Start Poznań | 58.50 | |||
18 | Draczyński Michał | 91 | Miedzyszkolny Klub Sportowy "Neptun" | 59.00 | |||
19 | Kłosiński Artur | 81 | Toruńczyk Masters Toruń | 59.00 | |||
20 | Latuszek Kamil | 88 | AZS WSZIB Kraków | 59.00 | |||
21 | STANOCH JAKUB | 83 | KS Warta Poznań | 59.00 | |||
22 | STOLARSKI MICHAŁ | 82 | KS Warta Poznań | 59.00 | |||
23 | Powąska Mateusz | 90 | Poznań | 59.35 | |||
24 | Troka Paweł | 86 | Starostwo Powiatowe Człuchów | 59.43 | |||
25 | WITT PIOTR | 91 | KS Warta Poznań | 59.66 | |||
26 | Odziemski Marcin | 74 | Poznań | 59.80 | |||
27 | Monczak Grzegorz | 73 | One Man Team | 59.99 | |||
28 | Mykowski Marcin | 78 | Toruńczyk Masters Toruń | 1:00.00 | |||
29 | OLSZEWSKI PAWEŁ | 62 | KS Warta Poznań | 1:00.00 | |||
30 | Olejarczyk Igor | 79 | UKS Piątka Konstantynów | 1:00.00 | |||
31 | Olkowicz Arkadiusz | 76 | UKS Piątka Konstantynów | 1:00.00 | |||
32 | SKRZYPCZAK MICHAŁ | 77 | KS Warta Poznań | 1:00.00 | |||
33 | Bolgov Sergey | 78 | Pregel Kaliningrad | 1:00.00 | |||
34 | Baran Robert | 75 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 1:00.35 | |||
35 | Skoczylas Tomasz | 66 | UKS Wodnik 29 Katowice | 1:00.77 | |||
36 | Rado Witold | 72 | Sokół Kolbuszowa | 1:00.80 | |||
37 | Żmiejko Wojciech | 63 | Masters Białystok | 1:00.95 | |||
38 | Latecki Grzegorz | 65 | Victory Masters Elbląg | 1:01.00 | |||
39 | Dobrzyński Arkadiusz | 75 | Warsaw Masters Team | 1:01.00 | |||
40 | Lyubavin Viktor | 66 | Pregel Kaliningrad | 1:01.30 | |||
41 | Suwara Piotr | 79 | Sopot Masters | 1:01.50 | |||
42 | Chekutov Vladimir | 67 | Pregel Kaliningrad | 1:01.80 | |||
43 | Obiedziński Paweł | 69 | Konstancin-Jeziorna | 1:02.00 | |||
44 | Karczmarczyk Jakub | 80 | UKS Piątka Konstantynów | 1:02.00 | |||
45 | Szentner Norbert | 76 | TS Olimpia Poznań | 1:02.00 | |||
46 | Bar Wiesław | 70 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 1:02.18 | |||
47 | Opaliński Paweł | 74 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 1:02.76 | |||
48 | Borus Dawid | 70 | Masters Gorzów | 1:03.00 | |||
49 | Kowalik Jakub | 91 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 1:03.00 | |||
50 | Krogulec Piotr | 91 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 1:03.00 | |||
51 | Cybertowicz Sławomir | 66 | TS Olimpia Poznań | 1:03.00 | |||
52 | Żmiejko Tomasz | 86 | Centrum Park Chojnice | 1:03.20 | |||
53 | Szymański Sebastian | 74 | Start Wrocław | 1:03.50 | |||
54 | Domanski Dariusz | 67 | Berlin | 1:03.50 | |||
55 | Ushakov Yuri | 72 | Pregel Kaliningrad | 1:03.50 | |||
56 | Sinicki Kazimierz | 55 | niezrzeszony | 1:04.50 | |||
57 | Grzelak Maciej | 70 | Legia Warszawa | 1:05.00 | |||
58 | Wilkowski Leszek | 71 | Sopot Masters | 1:05.00 | |||
59 | Karch Tomasz | 82 | Klub Sportowy "Rekin" Świebodzice | 1:05.00 | |||
60 | Drzewski Bartłomiej | 91 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 1:05.00 | |||
61 | Otlik Marian | 66 | Orka Radlin | 1:05.00 | |||
62 | Matyszczak Jacek | 70 | TS Olimpia Poznań | 1:05.00 | |||
63 | Warchoł Mirosław | 53 | WMT Warszawa | 1:05.88 | |||
64 | Kaliszyk Mariusz | 70 | Masters Korona Kraków | 1:06.00 | |||
65 | Rubaszkiewicz Andrzej | 49 | UCSiR Warszawa | 1:06.00 | |||
66 | Gleb Tomasz | 67 | Victory Masters Elbląg | 1:06.01 | |||
67 | Jankowski Jakub | 68 | Kołobrzeg | 1:06.40 | |||
68 | Rogiński Mariusz | 71 | Kołobrzeg | 1:06.45 | |||
69 | Stąpor Łukasz | 87 | Azs Awf Warszawa | 1:06.50 | |||
70 | Dobrowolski Wojciech | 84 | Lublin | 1:06.84 | |||
71 | Rospondek Robert | 64 | Masters Korona Kraków | 1:07.00 | |||
72 | Krzyżanowski Ryszard | 49 | TS Olimpia Poznań | 1:07.00 | |||
73 | Chojcan Maciej | 81 | Redeco Wrocław | 1:07.23 | |||
74 | Matuszek Przemysław | 79 | Redeco Wrocław | 1:07.56 | |||
75 | Świąder Mariusz | 82 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 1:08.00 | |||
76 | Przytulski Włodzimierz | 57 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 1:08.00 | |||
77 | Arentewicz Grzegorz | 81 | Toruńczyk Masters Toruń | 1:08.00 | |||
78 | Grzywacz Karol | 83 | Poznań | 1:08.00 | |||
79 | Rybarczyk Michał | 70 | UCSiR Warszawa | 1:08.00 | |||
80 | Strąkowski Marcin | 79 | UKS Piątka Konstantynów | 1:08.00 | |||
81 | Kania Waldemar | 62 | ORS Opole | 1:08.35 | |||
82 | Kałużyński Wojciech | 80 | Warsaw Masters Team | 1:08.74 | |||
83 | Dziarek Jacek | 59 | Kołobrzeg | 1:09.00 | |||
84 | Zabrzański Alfred | 54 | Weteran Zabrze | 1:09.00 | |||
85 | Minkiewicz Jerzy | 56 | Tp Masters Opole | 1:09.00 | |||
86 | Plata Kamil | 72 | Gdynia Masters | 1:09.00 | |||
87 | Ciekliński Wiesław | 57 | Poznań | 1:09.00 | |||
88 | Zdzieszyński Wojciech | 80 | UKS Piątka Konstantynów | 1:09.00 | |||
89 | Pietrowski Witold | 80 | UKS Piątka Konstantynów | 1:09.00 | |||
90 | Lutkowski Tomasz | 75 | SSI Start Poznań | 1:09.00 | |||
91 | Maroń Piotr | 85 | Redeco Wrocław | 1:09.09 | |||
92 | Nawieśniak Marek | 69 | Masters Korona Kraków | 1:10.00 | |||
93 | Gugała Michał | 79 | Masters Korona Kraków | 1:10.00 | |||
94 | Bendig Jerzy | 58 | Sopot Masters | 1:10.00 | |||
95 | Pawłowski Bartłomiej | 75 | Sródmiejski U.K.S.Polna Warszawa | 1:10.00 | |||
96 | Klimczak Piotr | 69 | Masters Korona Kraków | 1:10.00 | |||
97 | Ciurko Paweł | 79 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 1:10.03 | |||
98 | Kalbarczyk Waldemar | 71 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 1:10.52 | |||
99 | Kornicki Wiesław | 49 | Weteran Zabrze | 1:11.00 | |||
100 | Wawrzyniak Bogusław | 65 | Wieloboista Ostrów Wlkp | 1:11.00 | |||
101 | Chojecki Michał | 53 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 1:11.00 | |||
102 | Łukaszewicz Paweł | 55 | SSI Start Poznań | 1:11.00 | |||
103 | Lietz Krzysztof | 52 | Toruńczyk Masters Toruń | 1:12.00 | |||
104 | Makay Marek | 50 | Helyopolis Kair | 1:12.00 | |||
105 | Sieczyński Bartłomiej | 79 | Masters Kraśnik | 1:12.00 | |||
106 | Tomczak Piotr | 78 | SKSP Barakuda Stargard Szczeciński | 1:12.00 | |||
107 | Gorazdowski Michał | 86 | UKS Wodnik 29 Katowice | 1:12.00 | |||
108 | Kulczyk Krzysztof | 52 | UKS Wodnik 29 Katowice | 1:12.00 | |||
109 | Dubiński Bogdan | 53 | Warszawa | 1:12.00 | |||
110 | Lipski Janusz | 52 | Olimpic Strawczyn | 1:12.10 | |||
111 | Hudyka Sebastian | Barakuda Legnica | 1:13.00 | ||||
112 | Puchalski Bogdan | 56 | KS Masters Polkowice | 1:13.00 | |||
113 | Kubicki Leszek | 53 | Gdynia Masters | 1:14.00 | |||
114 | Mazurek Marcin | 75 | Masters Kraśnik | 1:15.00 | |||
115 | Buczkowski Władysław | 42 | Weteran Zabrze | 1:15.00 | |||
116 | THIEM JACEK | 63 | KS Warta Poznań | 1:15.00 | |||
117 | Kwiek Radosław | 68 | niezrzeszony | 1:15.00 | |||
118 | Figielski Grzegorz | 53 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 1:15.00 | |||
119 | Chrześcijański Jerzy | 71 | Warsaw Masters Team | 1:15.00 | |||
120 | Beszterda Jacek | 60 | SSI Start Poznań | 1:15.00 | |||
121 | Różalski Józef | 45 | MOSiR Ostrowiec Świętokrzyski | 1:16.00 | |||
122 | Bednarek Krzysztof | 51 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 1:18.00 | |||
123 | Derkowski Krzysztof | 61 | KP Delfin Inowrocław | 1:18.09 | |||
124 | Czupryn Wojciech | 58 | Warsaw Masters Team | 1:18.17 | |||
125 | Chełstowski Jerzy | 56 | SKSP Barakuda Stargard Szczeciński | 1:19.50 | |||
126 | Grzesiak Jerzy | 55 | SKSP Barakuda Stargard Szczeciński | 1:19.50 | |||
127 | Tomaszewski Dominik | 72 | Kórnik | 1:20.00 | |||
128 | SOBKOWIAK RADOSŁAW | 73 | KS Warta Poznań | 1:20.00 | |||
129 | Beszterda Maciej | 60 | SSI Start Poznań | 1:20.00 | |||
130 | Przybylski Adam | 67 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 1:20.11 | |||
131 | Miński Andrzej | 56 | K.S. niezrzeszeni.pl | 1:20.98 | |||
132 | Zach Paweł | 68 | ENTRE.PL Team | 1:22.00 | |||
133 | Gorbaczow Mirosław | 52 | Sopot Masters | 1:24.00 | |||
134 | Ryszard Jabłecki | 49 | MTP Delfin Cieszyn | 1:25.00 | |||
135 | Borodziuk Stefan | 44 | Warsaw Masters Team | 1:25.00 | |||
136 | Pawlaczek Zygmunt | 49 | Poznań | 1:25.00 | |||
137 | Gargas Marcin | 84 | MKP Szczecin | 1:25.88 | |||
138 | SVETIKAS Vytautas | 45 | Takas | 1:27.00 | |||
139 | Kaptur Jan | 00 | UMKSN Poznań | 1:28.00 | |||
140 | Boboli Jan Maciej | 48 | Warsaw Masters Team | 1:28.00 | |||
141 | Witkowski Tadeusz | 37 | Tp Masters Opole | 1:29.00 | |||
142 | Nowicki Kacper | 98 | UMKSN Poznań | 1:29.00 | |||
143 | Kujawa Bogusław | 42 | TS Olimpia Poznań | 1:29.00 | |||
144 | Krokoszyński Stanisław | 30 | Wisła Kraków | 1:29.00 | |||
145 | Michałkowski Andrzej | 51 | Koszalin | 1:30.00 | |||
146 | Korolko Edward | 40 | Toruńczyk Masters Toruń | 1:33.25 | |||
147 | Irczyk Leon | 51 | Orka Radlin | 1:35.00 | |||
148 | Gacek Zdzisław | 42 | TS Olimpia Poznań | 1:35.00 | |||
149 | Rudziński Michał | 66 | Warsaw Masters Team | 1:40.19 | |||
150 | Lasowy Marian | 55 | niezrzeszony | 1:43.00 | |||
151 | Zajączkowski Zbigniew | 31 | WKS Flota Gdynia | 1:54.00 | |||
152 | Szwedowicz Ryszard | 40 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 1:57.00 | |||
153 | Przelicki Ryszard | 40 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 2:04.00 | |||
154 | Mrówczyński Kazimierz | 22 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 2:05.00 | |||
155 | Barski Piotr | 65 | Sinnet T.C. Warszawa | 2:10.00 | |||
156 | VIMBARAS Vladas | 27 | Takas | 2:10.00 | |||
157 | Klapsia Jan | 40 | Orka Radlin | 2:15.00 | |||
158 | Kasperek Józef | 31 | Tp Masters Opole | 2:25.00 | |||
159 | From Kazimierz | 32 | WOPR Kutno | NT | |||
160 | Wosk Tadeusz | 37 | Masters Chełm | NT | |||
161 | Masłowski Leszek | 48 | Masters Chełm | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2011-11-19 |
Kobiet, 50m klasyczny | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Bystrzycka Agnieszka | 81 | Redeco Wrocław | 34.65 | |||
2 | Burghardt Nina | 86 | Oceanik Ostrzeszów | 37.50 | |||
3 | Jarecka Monika | 74 | Warsaw Masters Team | 37.90 | |||
4 | Dratwa Paulina | 77 | SSI Start Poznań | 38.50 | |||
5 | Dębińska Anna | 89 | ORS Opole | 39.00 | |||
6 | Kuliś Mariola | 66 | Masters Korona Kraków | 39.00 | |||
7 | Olszewska Edyta | 64 | Warsaw Masters Team | 39.50 | |||
8 | Nawrocka Manuela | 90 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 40.00 | |||
9 | Zubel Beata | 68 | Skalar Słupsk | 40.29 | |||
10 | Wysocka Marta | 59 | Masters Korona Kraków | 40.50 | |||
11 | Mazurek Katarzyna | 59 | Gdynia Masters | 41.00 | |||
12 | Kamińska Ilona | 62 | TS Olimpia Poznań | 41.00 | |||
13 | Cabaj-Drela Grażyna | 57 | TS Olimpia Poznań | 41.00 | |||
14 | Rogozińska Magdalena | 77 | Toruńczyk Masters Toruń | 41.00 | |||
15 | Kwatera Joanna | 84 | Masters Korona Kraków | 42.00 | |||
16 | Stępień Ewa | 62 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 43.00 | |||
17 | Michalczyk Marianna | 86 | Warsaw Masters Team | 43.60 | |||
18 | Kotańska Małgorzata | 63 | UCSiR Warszawa | 44.00 | |||
19 | Kijewska Iwona | 79 | Salos Kielce | 44.32 | |||
20 | Jakubów Marlena | 74 | Redeco Wrocław | 44.44 | |||
21 | Bielawska Urszula | 85 | UCSiR Warszawa | 44.88 | |||
22 | Szaduro Maja | 76 | Gdynia Masters | 45.00 | |||
23 | Ropa Barbara | 80 | Warsaw Masters Team | 45.06 | |||
24 | Galska Beata | 70 | Gdynia | 45.43 | |||
25 | Petecka Maria | 67 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 46.10 | |||
26 | Młyńczak Małgorzata | 89 | Azs Awf Warszawa | 46.30 | |||
27 | Marszałek Karina | 80 | WKS Flota Gdynia | 48.00 | |||
28 | Adamczyk Ewa | 70 | Orka Radlin | 49.00 | |||
29 | Kotus Ewa | 86 | UKS Piątka Konstantynów | 50.00 | |||
30 | Mierwald Ewa | 54 | WKS Flota Gdynia | 50.00 | |||
31 | Goilik Danuta | 60 | Victory Masters Elbląg | 50.00 | |||
32 | Radkowiak Danuta | 60 | Gdynia Masters | 50.00 | |||
33 | Czerniakiewicz Dorota | 62 | Masters Chełm | 51.00 | |||
34 | Szczygielska- Wertepna Małgorzata | 61 | Masters Korona Kraków | 51.00 | |||
35 | Kania Hanka | 54 | Gdynia Masters | 51.00 | |||
36 | Buczkowska Maria | 46 | Weteran Zabrze | 52.00 | |||
37 | JOKUBAITIENE Irena | 48 | Takas | 52.00 | |||
38 | Dąbrowska Zofia | 58 | Sikret Gliwice | 52.00 | |||
39 | Radzik Justyna | 86 | UKS Piątka Konstantynów | 52.00 | |||
40 | POVILAITIENE Violeta | 58 | Takas | 53.00 | |||
41 | Bosowska Janina | 47 | Weteran Zabrze | 53.00 | |||
42 | Kożmin Anna | 51 | Masters Korona Kraków | 54.00 | |||
43 | Chomicka Barbara | 52 | Gdynia Masters | 55.00 | |||
44 | Strzelecka Krystyna | 57 | TS Olimpia Poznań | 55.00 | |||
45 | Figielska Agata | 65 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 55.00 | |||
46 | Kowalska Stefania | 44 | Gdynia Masters | 58.00 | |||
47 | Barełkowska Teresa | 48 | TS Olimpia Poznań | 58.00 | |||
48 | Dziwisz Elżbieta | 54 | Masters Chełm | 58.00 | |||
49 | Wolska Marta | 69 | Masters Korona Kraków | 1:00.00 | |||
50 | Noetzel Stefania | 35 | MKP Szczecin | 1:01.05 | |||
51 | Śmiglewska Maria | 34 | UKS Wodnik 29 Katowice | 1:28.06 | |||
52 | Filipowska Irena | 37 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 1:32.00 | |||
53 | Witkowska Krystyna | 40 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 1:35.00 | |||
54 | Kowalewska Danuta | 23 | Gdynia Masters | 1:49.32 | |||
55 | Prange Barbara | 63 | Poznań | NT | |||
56 | Wątrobińska Alicja | 49 | Masters Chełm | NT | |||
57 | Łukomska Natalia | 90 | UAM Poznań | NT | |||
58 | Drążkiewicz Zuzanna | 61 | Gdynia Masters | NT | |||
59 | Siemieniewska Angelika | 88 | UAM Poznań | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2011-11-19 |
Mężczyzn, 50m klasyczny | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Stasiaczek Michał | 84 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 30.09 | |||
2 | Kozak Stanisław | 86 | Warsaw Masters Team | 30.88 | |||
3 | Trudnos Rafał | 80 | UKS Piątka Konstantynów | 31.00 | |||
4 | Dudek Mateusz | 88 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 31.00 | |||
5 | Michałkowski Marek | 91 | Koszalin | 31.26 | |||
6 | Barski Piotr | 65 | Sinnet T.C. Warszawa | 31.50 | |||
7 | Cimicki Tomasz | 84 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 32.00 | |||
8 | Piątkowski Jakub | 83 | Redeco Wrocław | 32.32 | |||
9 | Szymański Maciej | 80 | Poznań | 32.50 | |||
10 | Żebrowski Juliusz | 91 | AZS UAM Poznań | 32.50 | |||
11 | Witkowski Paweł | 81 | Warsaw Masters Team | 32.90 | |||
12 | KODUR PIOTR | 83 | KS Warta Poznań | 33.00 | |||
13 | Obukowicz Marcin | 85 | Suwałki | 33.75 | |||
14 | Gołembiewski Andrzej | 86 | MSP Dwójka Tczew | 34.00 | |||
15 | Daszuta Maciej | 73 | Masters Białystok | 34.00 | |||
16 | Nadolski Adam | 77 | Gdańsk | 34.00 | |||
17 | Berwecki Arkadiusz | 73 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 34.01 | |||
18 | Skrok Michał | 76 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 34.40 | |||
19 | LISZEWSKI RAFAŁ | 84 | KS Warta Poznań | 34.50 | |||
20 | Makarov Andrey | 64 | Pregel Kaliningrad | 34.50 | |||
21 | Wróbel Bartosz | 94 | UMKSN Poznań | 34.87 | |||
22 | Kowalik Jakub | 91 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 35.00 | |||
23 | Cybertowicz Sławomir | 66 | TS Olimpia Poznań | 35.00 | |||
24 | Liszkowski Wojciech | 72 | Masters Korona Kraków | 35.00 | |||
25 | Drzewski Bartłomiej | 91 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 35.00 | |||
26 | Skośkiewicz Rafał | 66 | Warsaw Masters Team | 35.00 | |||
27 | Bekas Przemysław | 63 | TS Olimpia Poznań | 36.00 | |||
28 | Nowak Marek | 67 | SSI Start Poznań | 36.00 | |||
29 | Matusik Mirosław | 56 | Masters Białystok | 36.00 | |||
30 | Bień Maciej | 75 | Legia Warszawa | 36.00 | |||
31 | Nowak Michał | 52 | UCSiR Warszawa | 36.00 | |||
32 | Wysocki Tomasz | 80 | Victory Masters Elbląg | 36.50 | |||
33 | Latecki Grzegorz | 65 | Victory Masters Elbląg | 36.50 | |||
34 | Kośmider Jan | 66 | UKS Victoria Józefów | 36.50 | |||
35 | Krogulec Piotr | 91 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 36.70 | |||
36 | Dybowski Bartosz | 80 | Toruńczyk Toruń | 36.70 | |||
37 | Kapczyński Piotr | 66 | Delfin Łódź | 36.70 | |||
38 | Obiedziński Paweł | 69 | Konstancin-Jeziorna | 37.00 | |||
39 | Mroziński Jerzy | 59 | UKS Wodnik 29 Katowice | 37.00 | |||
40 | Latuszek Konrad | 89 | AZS WSZIB Kraków | 37.00 | |||
41 | Trzos Robert | 74 | Masters Korona Kraków | 37.00 | |||
42 | Kłosiński Artur | 81 | Toruńczyk Masters Toruń | 37.00 | |||
43 | Strąkowski Marcin | 79 | UKS Piątka Konstantynów | 37.00 | |||
44 | Grzelak Maciej | 70 | Legia Warszawa | 37.20 | |||
45 | Żebracki Bogdan | 66 | Korczyna | 37.30 | |||
46 | Matuszek Przemysław | 79 | Redeco Wrocław | 37.35 | |||
47 | JUODESKA Arlandas | 61 | Takas | 37.37 | |||
48 | Dmytrów Wojciech | 64 | SSI Start Poznań | 37.50 | |||
49 | Kawecki Krzysztof | 57 | Astoria Bydgoszcz | 37.50 | |||
50 | Molenda Jarosław | 65 | KP Delfin Inowrocław | 37.50 | |||
51 | Lewandowski Andrzej | 68 | Warsaw Masters Team | 37.65 | |||
52 | Piechula Adolf | 57 | Racibórz | 37.68 | |||
53 | Wolski Wojciech | 66 | Masters Korona Kraków | 37.87 | |||
54 | Leszczyński Mirosław | 71 | Masters Kraśnik | 38.00 | |||
55 | Foelske Marco | 64 | CityZen AZS AWF Poznań | 38.00 | |||
56 | Maroń Piotr | 85 | Redeco Wrocław | 38.00 | |||
57 | Wróblewski Oskar | 90 | Miedzyszkolny Klub Sportowy "Neptun" | 38.00 | |||
58 | Cieśliński Paweł | 76 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 38.05 | |||
59 | Niedbałowski Jarosław | 58 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 38.12 | |||
60 | Grzyczyński Jakub | 80 | UKS Piątka Konstantynów | 38.19 | |||
61 | Raj Łukasz | 79 | UKS Piątka Konstantynów | 38.19 | |||
62 | Ezkov Vadim | 65 | Pregel Kaliningrad | 38.50 | |||
63 | Wąsik Bogdan | 55 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 39.00 | |||
64 | Wyrwa Jarosław | 67 | WOPR Pabianice | 39.40 | |||
65 | Kopiec Piotr | 84 | MTP Delfin Cieszyn | 40.00 | |||
66 | Piszczek Waldemar | 62 | Masters Korona Kraków | 40.00 | |||
67 | Pawłowski Bartłomiej | 75 | Sródmiejski U.K.S.Polna Warszawa | 40.00 | |||
68 | Wiczel Roman | 48 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 40.00 | |||
69 | Buczkowski Władysław | 42 | Weteran Zabrze | 40.00 | |||
70 | KOPKA MACIEJ | 78 | KS Warta Poznań | 40.00 | |||
71 | Grzeszewski Sławomir | 53 | Marlin Gryfino | 40.00 | |||
72 | Adamski Jacek | 60 | SSI Start Poznań | 40.00 | |||
73 | Rubaszkiewicz Andrzej | 49 | UCSiR Warszawa | 40.10 | |||
74 | Staruch Wojciech | 54 | K.S. niezrzeszeni.pl | 40.17 | |||
75 | Lietz Krzysztof | 52 | Toruńczyk Masters Toruń | 40.50 | |||
76 | Chojecki Michał | 53 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 40.50 | |||
77 | Gorazdowski Michał | 86 | UKS Wodnik 29 Katowice | 41.00 | |||
78 | Woch Janusz | 46 | SSI Start Poznań | 41.00 | |||
79 | Wierzchoń Aleksy | 62 | MOSRiR Szczecin | 41.10 | |||
80 | Yakovenko Yuri | 52 | Pregel Kaliningrad | 41.50 | |||
81 | Ciupek Józef | 46 | Tp Masters Opole | 41.50 | |||
82 | Michałkowski Andrzej | 51 | Koszalin | 41.50 | |||
83 | Tervinskiy Alexander | 58 | Pregel Kaliningrad | 41.50 | |||
84 | Obiedziński Tadeusz | 59 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 42.00 | |||
85 | Puchalski Bogdan | 56 | KS Masters Polkowice | 42.00 | |||
86 | Mikołajczyk Czesław | 50 | WKS Flota Gdynia | 42.00 | |||
87 | Wysocki Jarosław | 53 | Toruńczyk Masters Toruń | 42.00 | |||
88 | SOBKOWIAK ADRIAN | 68 | KS Warta Poznań | 42.50 | |||
89 | Skwarło Andrzej | 39 | Gdynia Masters | 42.50 | |||
90 | Derkowski Krzysztof | 61 | KP Delfin Inowrocław | 42.92 | |||
91 | Fecica Daniel | 40 | Weteran Zabrze | 43.00 | |||
92 | Denisenko Akim | 53 | Pregel Kaliningrad | 43.50 | |||
93 | Pierz Radosław | 68 | TS Olimpia Poznań | 44.00 | |||
94 | Szufarski Andrzej | 52 | Toruńczyk Masters Toruń | 44.00 | |||
95 | Ciundziewicki Bogdan | 34 | WKS Flota Gdynia | 44.30 | |||
96 | Wepa Wiesław | 56 | Masters Chełm | 45.00 | |||
97 | Rusowicz Waldemar | 55 | Masters Kraśnik | 45.00 | |||
98 | Tobolski Tomasz | 70 | SSI Start Poznań | 45.00 | |||
99 | Korpetta Wojciech | 59 | K.S. niezrzeszeni.pl | 45.16 | |||
100 | Golik Janusz | 41 | Masters Chełm | 45.40 | |||
101 | Gacek Zdzisław | 42 | TS Olimpia Poznań | 46.00 | |||
102 | Sarnowski Lech | 38 | TS Olimpia Poznań | 46.00 | |||
103 | Wiszniewski Andrzej | 63 | Warsaw Masters Team | 46.50 | |||
104 | Rudziński Michał | 66 | Warsaw Masters Team | 48.94 | |||
105 | Kosmowski Jan | 34 | TS Olimpia Poznań | 49.00 | |||
106 | Zientara Henryk | 46 | Toruńczyk Masters Toruń | 49.17 | |||
107 | Iszoro Henryk | 44 | Victory Masters Elbląg | 50.00 | |||
108 | Jawień Krzysztof | 71 | Straz Miejska Miasta Kraków | 50.00 | |||
109 | Wasiuk Janusz | 53 | Masters Kraśnik | 50.00 | |||
110 | Bocian Zygmunt | 36 | TS Olimpia Poznań | 50.00 | |||
111 | Jawor Bogdan | 47 | KS Masters Polkowice | 51.00 | |||
112 | ZIÓŁKOWSKI KAROL | 47 | KS Warta Poznań | 52.00 | |||
113 | Boboli Jan Maciej | 48 | Warsaw Masters Team | 55.00 | |||
114 | Kaźmierowski Krzysztof | 61 | Wieloboista Ostrów Wlkp | 55.00 | |||
115 | Szwedowicz Ryszard | 40 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 57.00 | |||
116 | Kwias Józef | 34 | Gdynia Masters | 58.00 | |||
117 | Gołębiewski Janusz | 48 | Masters Korona Kraków | 1:00.00 | |||
118 | Radecki Zbigniew | 41 | Poznań | 1:00.00 | |||
119 | Przelicki Ryszard | 40 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 1:07.00 | |||
120 | Klapsia Jan | 40 | Orka Radlin | 1:10.00 | |||
121 | Kowalski Norbert | 92 | UAM Poznań | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2011-11-19 |
Kobiet, 200m motylkowy | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Dybała Dagna | 85 | CityZen AZS AWF Poznań | 2:39.00 | |||
2 | Puchalska Joanna | 64 | Sopot Masters | 2:52.00 | |||
3 | Niewiadomska Beata | 84 | Gdynia Masters | 3:00.00 | |||
4 | Kłyza Beata | 82 | Orka Radlin | 3:10.00 | |||
5 | Aleshchenko Natalia | 57 | Pregel Kaliningrad | 3:19.00 | |||
6 | Bogdan Małgorzata | 66 | Redeco Wrocław | 3:50.00 | |||
7 | Karaś Beata | 62 | Victory Masters Elbląg | 3:54.00 | |||
8 | Marszałek Karina | 80 | WKS Flota Gdynia | 3:55.00 | |||
9 | Legutko Mirosława | 57 | Masters Korona Kraków | 3:55.00 | |||
10 | Fecica Krystyna | 43 | Weteran Zabrze | 4:10.00 | |||
11 | Radkowiak Danuta | 60 | Gdynia Masters | 4:30.00 | |||
12 | Chomicka Barbara | 52 | Gdynia Masters | 4:34.00 | |||
13 | Wawer Matylda Katarzyna | 60 | K.S. niezrzeszeni.pl | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2011-11-19 |
Mężczyzn, 200m motylkowy | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Babuchowski Marcin | 84 | MKS "Trójka" Łódź | 2:00.00 | |||
2 | Paduch Daniel | 88 | Mielec | 2:16.00 | |||
3 | Drzewiński Łukasz | 84 | Legia Warszawa | 2:16.50 | |||
4 | ROMEL JAKUB | 86 | KS Warta Poznań | 2:30.00 | |||
5 | Troka Paweł | 86 | Starostwo Powiatowe Człuchów | 2:30.02 | |||
6 | Pasieczny Andrzej | 66 | Victory Masters Elbląg | 2:31.87 | |||
7 | Pyrć Szymon | 75 | Masters Korona Kraków | 2:35.00 | |||
8 | Grela Robert | 68 | Masters Korona Kraków | 2:35.00 | |||
9 | Draczyński Michał | 91 | Miedzyszkolny Klub Sportowy "Neptun" | 2:40.00 | |||
10 | Jawień Krzysztof | 71 | Straz Miejska Miasta Kraków | 2:40.00 | |||
11 | Mańczak Jakub | 71 | KS Delfin Gdynia | 2:43.00 | |||
12 | Grabarczyk Marcin | 79 | UKS Piątka Konstantynów | 2:47.77 | |||
13 | Tobolski Tomasz | 70 | SSI Start Poznań | 2:50.00 | |||
14 | Sass Mateusz | 86 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 2:50.00 | |||
15 | Obukowicz Marcin | 85 | Suwałki | 2:55.00 | |||
16 | Kotus Tomasz | 81 | UKS Piątka Konstantynów | 3:00.00 | |||
17 | Koszarek Maciej | 84 | Redeco Wrocław | 3:00.00 | |||
18 | Ciurko Paweł | 79 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 3:01.11 | |||
19 | Birecki Roman | 55 | Tp Masters Opole | 3:05.00 | |||
20 | Piechula Adolf | 57 | Racibórz | 3:05.67 | |||
21 | Kalbarczyk Waldemar | 71 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 3:08.25 | |||
22 | THIEM JACEK | 63 | KS Warta Poznań | 3:10.00 | |||
23 | Cieśliński Paweł | 76 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 3:10.10 | |||
24 | Radomski Mirosław | 63 | Victory Masters Elbląg | 3:12.00 | |||
25 | Lorkowski Robert | 60 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 3:13.74 | |||
26 | Przytulski Włodzimierz | 57 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 3:15.00 | |||
27 | Szymik Piotr | 60 | Wodnik Siemianowice Śląskie | 3:15.14 | |||
28 | Minkiewicz Jerzy | 56 | Tp Masters Opole | 3:20.00 | |||
29 | Przybylski Adam | 67 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 3:21.12 | |||
30 | Jaroń Tomasz | 71 | Timun | 3:22.10 | |||
31 | Demetraki-Paleolog Jerzy | 55 | MTP Lublinianka | 3:25.00 | |||
32 | WACHOWSKI BŁAŻEJ | 80 | KS Warta Poznań | 3:30.00 | |||
33 | Wawrzyniak Bogusław | 65 | Wieloboista Ostrów Wlkp | 3:30.00 | |||
34 | Szurek Sławomir | 71 | Orka Radlin | 3:30.00 | |||
35 | Gałgański Zbigniew | 49 | Redeco Wrocław | 3:30.00 | |||
36 | Skrzypek Stefan | 56 | Steef Wrocław | 3:30.00 | |||
37 | Zembala Tomasz | 71 | Kielce | 3:40.00 | |||
38 | Różalski Józef | 45 | MOSiR Ostrowiec Świętokrzyski | 3:45.00 | |||
39 | Niedźwiedź Tomasz | 63 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 3:45.00 | |||
40 | Lutkowski Tomasz | 75 | SSI Start Poznań | 3:45.00 | |||
41 | Wiszniewski Andrzej | 63 | Warsaw Masters Team | 3:58.30 | |||
42 | GUOGA Antanas | 48 | Takas | 4:00.00 | |||
43 | Bugla Rudolf | 40 | Orka Radlin | 4:15.00 | |||
44 | Daszyński Andrzej | 48 | Klub Pływacki Masters Blolesławiec | 4:18.00 | |||
45 | Golik Janusz | 41 | Masters Chełm | 4:20.00 | |||
46 | Filipiak Fabian | 48 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 4:27.00 | |||
47 | Ratajczak Henryk | 49 | TS Olimpia Poznań | 4:30.00 | |||
48 | Bantkowski Jan | 49 | Toruńczyk Masters Toruń | 4:38.42 | |||
49 | Płonka Janusz | 48 | niezrzeszony | 4:45.00 | |||
50 | Wasiuk Janusz | 53 | Masters Kraśnik | 4:55.00 | |||
51 | Sielski Ryszard | 37 | Warsaw Masters Team | 5:00.00 | |||
52 | Śliwiński Rafał | 77 | Olimpic Strawczyn | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 2011-11-19 |
Kobiet, 200m grzbietowy | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Mróz Edyta | 79 | UKS Wodnik 29 Katowice | 2:38.13 | |||
2 | Widzik Katarzyna | 90 | MTP Delfin Cieszyn | 2:40.00 | |||
3 | Wawrzyńczak Karolina | 90 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 2:44.00 | |||
4 | Palmowska Paulina | 85 | AZS WSZIB Kraków | 2:45.00 | |||
5 | Chojcan Joanna | 86 | Redeco Wrocław | 2:45.55 | |||
6 | Barabasz Joanna | 84 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 2:55.00 | |||
7 | Kostyra Agnieszka | 90 | Toruńczyk Masters Toruń | 2:55.00 | |||
8 | Kłyza Beata | 82 | Orka Radlin | 2:55.00 | |||
9 | Stolarczyk Katarzyna | 69 | Tp Masters Opole | 3:02.00 | |||
10 | Cabaj-Drela Grażyna | 57 | TS Olimpia Poznań | 3:06.00 | |||
11 | IVANAUSKAITE Ramune | 64 | Takas | 3:10.00 | |||
12 | Bogdan Małgorzata | 66 | Redeco Wrocław | 3:11.24 | |||
13 | Piwowarczyk Elżbieta | 66 | Masters Białystok | 3:12.00 | |||
14 | Kiszczak Grażyna | 50 | Weteran Zabrze | 3:15.00 | |||
15 | Mróz Urszula | 62 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 3:15.40 | |||
16 | Kądzielewska Beata | 65 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 3:16.00 | |||
17 | Janeczko Anna | 72 | Masters Korona Kraków | 3:20.00 | |||
18 | KOTECKA ANNA | 65 | KS Warta Poznań | 3:20.82 | |||
19 | Dębińska Anna | 89 | ORS Opole | 3:26.00 | |||
20 | Kotus Ewa | 86 | UKS Piątka Konstantynów | 3:30.00 | |||
21 | Legutko Mirosława | 57 | Masters Korona Kraków | 3:30.82 | |||
22 | Polańczyk Renata | 59 | Gdynia Masters | 3:31.40 | |||
23 | Mysiak Katarzyna | 61 | Gdynia Masters | 3:38.00 | |||
24 | Krzysztofik Anna | 60 | Gdynia Masters | 3:40.00 | |||
25 | Sawicka Katarzyna | 73 | Miedzyszkolny Klub Sportowy "Neptun" | 3:55.00 | |||
26 | Łasińska Małgorzata | 54 | TS Olimpia Poznań | 3:55.00 | |||
27 | Białosiewicz Ewa | 56 | Masters Kraśnik | 4:00.00 | |||
28 | Nicpoń Krystyna | 40 | UKS Wodnik 29 Katowice | 4:10.00 | |||
29 | Dołżyńska Jola | 51 | WKS Flota Gdynia | 4:10.00 | |||
30 | Lukashova Ludmila | 55 | All Stars Moscow | 4:10.00 | |||
31 | YLIENE Aleksandra | 48 | Takas | 4:24.00 | |||
32 | Dziwisz Elżbieta | 54 | Masters Chełm | 4:30.00 | |||
33 | Wolska Marta | 69 | Masters Korona Kraków | 4:30.00 | |||
34 | Janik Elżbieta | 35 | Warsaw Masters Team | 4:59.00 | |||
35 | Zielińska Anna | 42 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 6:00.00 | |||
36 | Walkowicz Urszula | 32 | UKS Wodnik 29 Katowice | 6:00.00 | |||
37 | Wilczynska Wacława | 28 | Astoria Bydgoszcz | 6:20.00 | |||
38 | Filipowska Irena | 37 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 7:24.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 2011-11-19 |
Mężczyzn, 200m grzbietowy | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Radomski Grzegorz | 84 | Tp Masters Opole | 2:18.00 | |||
2 | Figarski Sebastian | 85 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 2:19.50 | |||
3 | Piątkowski Jakub | 83 | Redeco Wrocław | 2:20.20 | |||
4 | Wolny Dariusz | 60 | Redeco Wrocław | 2:22.22 | |||
5 | Skorykow Andrzej | 69 | Warsaw Masters Team | 2:23.50 | |||
6 | Widzik Łukasz | 86 | MTP Delfin Cieszyn | 2:28.00 | |||
7 | Baran Robert | 75 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 2:29.57 | |||
8 | Szczypiński Przemysław | 90 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 2:30.00 | |||
9 | Wysocki Tomasz | 80 | Victory Masters Elbląg | 2:33.50 | |||
10 | WITT PIOTR | 91 | KS Warta Poznań | 2:34.54 | |||
11 | Skośkiewicz Rafał | 66 | Warsaw Masters Team | 2:35.00 | |||
12 | Chekutov Vladimir | 67 | Pregel Kaliningrad | 2:38.50 | |||
13 | Karczmarczyk Jakub | 80 | UKS Piątka Konstantynów | 2:38.50 | |||
14 | Karkusiński Damian | 80 | UKS Piątka Konstantynów | 2:40.00 | |||
15 | Dobrzyński Arkadiusz | 75 | Warsaw Masters Team | 2:40.00 | |||
16 | Skrok Michał | 76 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 2:40.11 | |||
17 | Warchoł Mirosław | 53 | WMT Warszawa | 2:44.15 | |||
18 | Szentner Norbert | 76 | TS Olimpia Poznań | 2:45.00 | |||
19 | KODUR PIOTR | 83 | KS Warta Poznań | 2:45.00 | |||
20 | Piszczek Waldemar | 62 | Masters Korona Kraków | 2:47.00 | |||
21 | Kuras Maciej | 78 | Toruńczyk Masters Toruń | 2:50.00 | |||
22 | Kawecki Krzysztof | 57 | Astoria Bydgoszcz | 2:50.00 | |||
23 | Balcerzak Jakub | 84 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 2:50.00 | |||
24 | Grzesiak Mikołaj | 89 | CityZen AZS AWF Poznań | 2:55.00 | |||
25 | Foelske Marco | 64 | CityZen AZS AWF Poznań | 2:55.00 | |||
26 | Żebracki Bogdan | 66 | Korczyna | 2:55.00 | |||
27 | Dorywalski Tomasz | 61 | Oświęcim | 2:55.00 | |||
28 | Tarasek Krzysztof | 58 | Sopot Masters | 2:57.00 | |||
29 | Pawłowski Krzysztof | 77 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 2:57.40 | |||
30 | Skoczylas Tomasz | 66 | UKS Wodnik 29 Katowice | 2:57.75 | |||
31 | Niewitecki Wojciech | 59 | TS Olimpia Poznań | 3:00.00 | |||
32 | Konstanty Janusz | 56 | Wisła Kraków | 3:00.00 | |||
33 | Wilkowski Leszek | 71 | Sopot Masters | 3:01.00 | |||
34 | Łukaszewicz Paweł | 55 | SSI Start Poznań | 3:01.00 | |||
35 | RYBAK TOMASZ | 80 | KS Warta Poznań | 3:06.00 | |||
36 | Mikosza Olgierd | 51 | Tp Masters Opole | 3:18.00 | |||
37 | KOPKA MACIEJ | 78 | KS Warta Poznań | 3:20.00 | |||
38 | Wolski Wojciech | 66 | Masters Korona Kraków | 3:20.00 | |||
39 | Wąsik Bogdan | 55 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 3:20.00 | |||
40 | Dubiński Bogdan | 53 | Warszawa | 3:20.00 | |||
41 | Tomczak Piotr | 78 | SKSP Barakuda Stargard Szczeciński | 3:25.00 | |||
42 | Korpetta Wojciech | 59 | K.S. niezrzeszeni.pl | 3:25.04 | |||
43 | WITT GRZEGORZ | 66 | KS Warta Poznań | 3:30.00 | |||
44 | Boryski Jerzy | 51 | TS Olimpia Poznań | 3:30.00 | |||
45 | Lesiński Jacek | 44 | TS Olimpia Poznań | 3:33.00 | |||
46 | Poloczek Bernard | 47 | Weteran Zabrze | 3:39.00 | |||
47 | Woch Janusz | 46 | SSI Start Poznań | 3:40.00 | |||
48 | Jarzyna Włodzimierz | 49 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 3:41.41 | |||
49 | Stachurski Ireneusz | 69 | MOSiR Częstochowa | 3:44.00 | |||
50 | Samonek Krzysztof | 57 | Masters Kraśnik | 3:44.30 | |||
51 | Dziekoński Edward | 43 | Białystok | 3:49.00 | |||
52 | Gorbaczow Mirosław | 52 | Sopot Masters | 3:50.00 | |||
53 | Beszterda Maciej | 60 | SSI Start Poznań | 3:50.00 | |||
54 | Skwarło Andrzej | 39 | Gdynia Masters | 3:55.00 | |||
55 | Daszyński Andrzej | 48 | Klub Pływacki Masters Blolesławiec | 3:58.00 | |||
56 | Filipiak Fabian | 48 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 4:00.00 | |||
57 | Witkowski Tadeusz | 37 | Tp Masters Opole | 4:00.00 | |||
58 | Bugla Rudolf | 40 | Orka Radlin | 4:10.00 | |||
59 | Sielski Ryszard | 37 | Warsaw Masters Team | 4:20.00 | |||
60 | Kaźmierowski Krzysztof | 61 | Wieloboista Ostrów Wlkp | 4:30.00 | |||
61 | Bantkowski Jan | 49 | Toruńczyk Masters Toruń | 4:32.50 | |||
62 | Korolko Edward | 40 | Toruńczyk Masters Toruń | 4:35.36 | |||
63 | Ludwiczak Zbigniew | 33 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 4:40.00 | |||
64 | Płonka Janusz | 48 | niezrzeszony | 5:00.00 | |||
65 | Jawor Bogdan | 47 | KS Masters Polkowice | 5:13.00 | |||
66 | From Kazimierz | 32 | WOPR Kutno | NT | |||
67 | Masłowski Leszek | 48 | Masters Chełm | NT | |||
68 | Maciejewski Robert | 81 | Wałbrzych | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 2011-11-19 |
Kobiet, 4 x 50m zmienny | AG 80 - 359 Lista zgłoszeń |
|
1 | Wrocławski Park Wodny S.A. 1 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 2:10.00 | ||||
2 | Redeco Wrocław 4 | Redeco Wrocław | 2:30.00 | ||||
3 | Masters Korona Kraków D | Masters Korona Kraków | 2:39.00 | ||||
4 | TS Olimpia Poznań 1 | TS Olimpia Poznań | 2:40.00 | ||||
5 | TS Olimpia Poznań 2 | TS Olimpia Poznań | 2:50.00 | ||||
6 | Masters Korona Kraków C | Masters Korona Kraków | 2:55.00 | ||||
7 | Gdynia Masters 2 | Gdynia Masters | 3:00.00 | ||||
8 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski 3 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 4:00.00 | ||||
9 | Gdynia Masters 1 | Gdynia Masters | 4:00.00 | ||||
10 | Masters Chełm 1 | Masters Chełm | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 2011-11-19 |
Mężczyzn, 4 x 50m zmienny |
AG 80 - 359 Lista zgłoszeń |
|
1 | Wrocławski Park Wodny S.A. 1 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 1:51.00 | ||||
2 | AZS UAM Poznań 1 | AZS UAM Poznań | 1:53.30 | ||||
3 | CityZen AZS AWF Poznań 1 | CityZen AZS AWF Poznań | 1:59.00 | ||||
4 | Legia Warszawa 1 | Legia Warszawa | 2:00.00 | ||||
5 | Masters Korona Kraków C | Masters Korona Kraków | 2:02.00 | ||||
6 | Redeco Wrocław 4 | Redeco Wrocław | 2:02.02 | ||||
7 | UKS Piątka Konstantynów 1 | UKS Piątka Konstantynów | 2:04.00 | ||||
8 | UKS Piątka Konstantynów 1 | UKS Piątka Konstantynów | 2:04.50 | ||||
9 | UKS TRÓJKA Częstochowa 1 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 2:05.00 | ||||
10 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 4 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 2:05.41 | ||||
11 | UKS Wodnik 29 Katowice 1 | UKS Wodnik 29 Katowice | 2:08.00 | ||||
12 | UKS Piątka Konstantynów 1 | UKS Piątka Konstantynów | 2:08.00 | ||||
13 | Pregel Kaliningrad 1 | Pregel Kaliningrad | 2:09.00 | ||||
14 | Toruńczyk Masters Toruń 1 | Toruńczyk Masters Toruń | 2:10.00 | ||||
15 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 5 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 2:15.11 | ||||
16 | Sopot Masters 2 | Sopot Masters | 2:16.00 | ||||
17 | Masters Korona Kraków B | Masters Korona Kraków | 2:18.00 | ||||
18 | Tp Masters Opole 1 | Tp Masters Opole | 2:20.00 | ||||
19 | TS Olimpia Poznań 1 | TS Olimpia Poznań | 2:20.00 | ||||
20 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 6 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 2:23.10 | ||||
21 | Pregel Kaliningrad 2 | Pregel Kaliningrad | 2:29.00 | ||||
22 | KP Delfin Inowrocław 1 | KP Delfin Inowrocław | 2:40.00 | ||||
23 | Masters Korona Kraków D | Masters Korona Kraków | 2:40.00 | ||||
24 | Toruńczyk Masters Toruń 2 | Toruńczyk Masters Toruń | 2:46.00 | ||||
25 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski 4 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 3:00.00 | ||||
26 | TS Olimpia Poznań 2 | TS Olimpia Poznań | 3:20.00 | ||||
27 | Masters Chełm 2 | Masters Chełm | NT | ||||
28 | Orka Radlin 1 | Orka Radlin | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 2011-11-19 |
Kobiet, 400m dowolny | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Serbin Małgorzata | 66 | MKP Szczecin | 5:09.64 | |||
2 | Michalik Dominika | 79 | Masters Białystok | 5:17.63 | |||
3 | Puchalska Joanna | 64 | Sopot Masters | 5:18.00 | |||
4 | Sołtyk Judyta | 74 | AZS Almamer Warszawa | 5:20.00 | |||
5 | Ormianin Kamila | 86 | WOPR Tczew | 5:20.00 | |||
6 | Sulewska Beata | 72 | Weteran Zabrze | 5:20.00 | |||
7 | Kostyra Agnieszka | 90 | Toruńczyk Masters Toruń | 5:20.00 | |||
8 | Chojcan Joanna | 86 | Redeco Wrocław | 5:20.20 | |||
9 | Sypniewska Aleksandra | 84 | KS Delfin Gdynia | 5:30.00 | |||
10 | Niewiadomska Beata | 84 | Gdynia Masters | 5:40.21 | |||
11 | Wysocka Klaudia | 66 | Masters Korona Kraków | 5:45.00 | |||
12 | Bielawska Urszula | 85 | UCSiR Warszawa | 5:46.00 | |||
13 | Sikacz Hanna | 79 | Redeco Wrocław | 5:46.05 | |||
14 | Malchar Jowita | 82 | Barakuda Legnica | 5:48.00 | |||
15 | Goździejewska Anna | 67 | Kormoran Olsztyn | 5:49.00 | |||
16 | IVANAUSKAITE Ramune | 64 | Takas | 5:50.00 | |||
17 | Widzik Katarzyna | 90 | MTP Delfin Cieszyn | 5:55.00 | |||
18 | Aleshchenko Natalia | 57 | Pregel Kaliningrad | 5:59.00 | |||
19 | Ropa Barbara | 80 | Warsaw Masters Team | 6:05.15 | |||
20 | Kijewska Iwona | 79 | Salos Kielce | 6:10.00 | |||
21 | Janeczko Anna | 72 | Masters Korona Kraków | 6:15.00 | |||
22 | Jaczewska Barbara | 56 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 6:15.00 | |||
23 | KOTECKA ANNA | 65 | KS Warta Poznań | 6:15.01 | |||
24 | Stępień Ewa | 62 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 6:20.00 | |||
25 | Rogala-Łukaszewicz Sabina | 73 | SSI Start Poznań | 6:20.00 | |||
26 | Karaś Beata | 62 | Victory Masters Elbląg | 6:36.00 | |||
27 | Kuryłowicz Monika | 55 | UCSiR Warszawa | 6:40.00 | |||
28 | Polańczyk Renata | 59 | Gdynia Masters | 6:46.50 | |||
29 | Białosiewicz Ewa | 56 | Masters Kraśnik | 6:50.00 | |||
30 | Wasilewicz Joanna | 59 | Masters Białystok | 6:50.00 | |||
31 | Sawicka Katarzyna | 73 | Miedzyszkolny Klub Sportowy "Neptun" | 6:50.00 | |||
32 | Rajtar Mirosława | 56 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 7:10.40 | |||
33 | Kotańska Małgorzata | 63 | UCSiR Warszawa | 7:15.00 | |||
34 | Karaś Karolina | 87 | Victory Masters Elbląg | 7:26.23 | |||
35 | Krzysztofik Anna | 60 | Gdynia Masters | 7:30.00 | |||
36 | Szemberg Anna | 49 | Warsaw Masters Team | 7:40.00 | |||
37 | Dąbrowska Zofia | 58 | Sikret Gliwice | 7:42.00 | |||
38 | YLIENE Aleksandra | 48 | Takas | 7:52.00 | |||
39 | Grzegorzewska Grażyna | 52 | KS Masters Polkowice | 7:53.00 | |||
40 | Kozak Jolanta | 61 | Takas | 8:35.00 | |||
41 | Kraśniewska Alina | 50 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 8:56.00 | |||
42 | Nicpoń Krystyna | 40 | UKS Wodnik 29 Katowice | 9:15.00 | |||
43 | Błaszkowska Barbara | 49 | Centrum Park Chojnice | 9:40.00 | |||
44 | Czabańska Barbara | 45 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 10:20.00 | |||
45 | Walkowicz Urszula | 32 | UKS Wodnik 29 Katowice | 13:50.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 2011-11-19 |
Mężczyzn, 400m dowolny | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Samul Kamil | 88 | CSiR MOS Dąbrowa Górnicza | 4:20.00 | |||
2 | Szczypiński Marcin | 86 | UKS Wodnik 29 Katowice | 4:25.00 | |||
3 | Radomski Grzegorz | 84 | Tp Masters Opole | 4:27.00 | |||
4 | Paduch Daniel | 88 | Mielec | 4:28.00 | |||
5 | Olkowicz Arkadiusz | 76 | UKS Piątka Konstantynów | 4:30.00 | |||
6 | Stanek Grzegorz | 68 | ORS Opole | 4:33.50 | |||
7 | Rado Witold | 72 | Sokół Kolbuszowa | 4:40.00 | |||
8 | Odziemski Marcin | 74 | Poznań | 4:45.50 | |||
9 | Kubicki Leszek | 53 | Gdynia Masters | 4:46.00 | |||
10 | Monczak Piotr | 67 | SSI Start Poznań | 4:47.00 | |||
11 | Grabarczyk Marcin | 79 | UKS Piątka Konstantynów | 4:47.77 | |||
12 | Monczak Grzegorz | 73 | One Man Team | 4:50.00 | |||
13 | Pasieczny Andrzej | 66 | Victory Masters Elbląg | 4:50.20 | |||
14 | Kośmider Jan | 66 | UKS Victoria Józefów | 4:54.00 | |||
15 | Kowalczyk Piotr | 74 | MKP Szczecin | 4:54.00 | |||
16 | ROMEL JAKUB | 86 | KS Warta Poznań | 5:00.00 | |||
17 | Gajewski Ireneusz | 63 | Tri-Saucony Rumia | 5:03.00 | |||
18 | Wierzchoń Aleksy | 62 | MOSRiR Szczecin | 5:03.00 | |||
19 | Gołembiewski Andrzej | 86 | MSP Dwójka Tczew | 5:05.00 | |||
20 | Suwara Piotr | 79 | Sopot Masters | 5:08.00 | |||
21 | Cybertowicz Sławomir | 66 | TS Olimpia Poznań | 5:10.00 | |||
22 | Ushakov Yuri | 72 | Pregel Kaliningrad | 5:10.00 | |||
23 | Sklyar Konstantin | 68 | Krivbassmasters | 5:10.31 | |||
24 | Bar Wiesław | 70 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 5:13.11 | |||
25 | Opaliński Paweł | 74 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 5:15.95 | |||
26 | Gugała Michał | 79 | Masters Korona Kraków | 5:19.00 | |||
27 | KUREK PIOTR | 81 | KS Warta Poznań | 5:20.00 | |||
28 | Koszarek Maciej | 84 | Redeco Wrocław | 5:20.00 | |||
29 | Gleb Tomasz | 67 | Victory Masters Elbląg | 5:22.70 | |||
30 | Sieczyński Bartłomiej | 79 | Masters Kraśnik | 5:25.00 | |||
31 | Karch Tomasz | 82 | Klub Sportowy "Rekin" Świebodzice | 5:25.00 | |||
32 | Nadolski Adam | 77 | Gdańsk | 5:25.00 | |||
33 | Kania Waldemar | 62 | ORS Opole | 5:29.00 | |||
34 | Kwiek Radosław | 68 | niezrzeszony | 5:30.00 | |||
35 | Matyszczak Jacek | 70 | TS Olimpia Poznań | 5:30.00 | |||
36 | Jankowski Jakub | 68 | Kołobrzeg | 5:30.30 | |||
37 | Szymik Piotr | 60 | Wodnik Siemianowice Śląskie | 5:31.30 | |||
38 | RYBAK TOMASZ | 80 | KS Warta Poznań | 5:34.00 | |||
39 | Arentewicz Grzegorz | 81 | Toruńczyk Masters Toruń | 5:35.00 | |||
40 | Grzywacz Karol | 83 | Poznań | 5:35.00 | |||
41 | Dziarek Jacek | 59 | Kołobrzeg | 5:35.00 | |||
42 | Tarasek Krzysztof | 58 | Sopot Masters | 5:35.00 | |||
43 | Mazurek Marcin | 75 | Masters Kraśnik | 5:40.00 | |||
44 | Bendig Jerzy | 58 | Sopot Masters | 5:40.00 | |||
45 | Witkowski Adam | 75 | Grot Koziegłowy | 5:40.00 | |||
46 | Piekara Marek | 59 | TS Olimpia Poznań | 5:45.00 | |||
47 | Jaroń Tomasz | 71 | Timun | 5:45.10 | |||
48 | Pawłowski Krzysztof | 77 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 5:45.30 | |||
49 | Najgeburski Stefan | 57 | Salos Kielce | 5:46.00 | |||
50 | Lorkowski Robert | 60 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 5:46.11 | |||
51 | Makay Marek | 50 | Helyopolis Kair | 5:48.00 | |||
52 | Chrześcijański Jerzy | 71 | Warsaw Masters Team | 5:49.00 | |||
53 | Rybarczyk Michał | 70 | UCSiR Warszawa | 5:49.00 | |||
54 | Zembala Tomasz | 71 | Kielce | 5:50.00 | |||
55 | Birecki Roman | 55 | Tp Masters Opole | 5:50.00 | |||
56 | Beszterda Jacek | 60 | SSI Start Poznań | 5:52.00 | |||
57 | Lipski Janusz | 52 | Olimpic Strawczyn | 5:52.16 | |||
58 | Demetraki-Paleolog Jerzy | 55 | MTP Lublinianka | 5:54.10 | |||
59 | Skrzypek Stefan | 56 | Steef Wrocław | 5:55.00 | |||
60 | Bień Maciej | 75 | Legia Warszawa | 5:55.00 | |||
61 | Szurek Sławomir | 71 | Orka Radlin | 5:55.00 | |||
62 | Hudyka Sebastian | Barakuda Legnica | 5:55.00 | ||||
63 | Ciekliński Wiesław | 57 | Poznań | 5:58.00 | |||
64 | WACHOWSKI BŁAŻEJ | 80 | KS Warta Poznań | 5:59.00 | |||
65 | WITT GRZEGORZ | 66 | KS Warta Poznań | 6:00.00 | |||
66 | Zabrzański Alfred | 54 | Weteran Zabrze | 6:00.00 | |||
67 | Mikosza Olgierd | 51 | Tp Masters Opole | 6:00.00 | |||
68 | Otlik Marian | 66 | Orka Radlin | 6:00.00 | |||
69 | Kałużyński Wojciech | 80 | Warsaw Masters Team | 6:00.59 | |||
70 | Gryboś Andrzej | 58 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 6:02.00 | |||
71 | Tomaszewski Dominik | 72 | Kórnik | 6:10.00 | |||
72 | Chełstowski Jerzy | 56 | SKSP Barakuda Stargard Szczeciński | 6:15.00 | |||
73 | Zach Paweł | 68 | ENTRE.PL Team | 6:15.00 | |||
74 | Miński Andrzej | 56 | K.S. niezrzeszeni.pl | 6:17.72 | |||
75 | Bednarek Krzysztof | 51 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 6:20.00 | |||
76 | Superson Wojciech | 71 | Masters Korona Kraków | 6:28.00 | |||
77 | Czupryn Wojciech | 58 | Warsaw Masters Team | 6:28.18 | |||
78 | Figielski Grzegorz | 53 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 6:30.00 | |||
79 | Stachurski Ireneusz | 69 | MOSiR Częstochowa | 6:35.00 | |||
80 | Brożek Wacław | 67 | Masters Korona Kraków | 6:35.00 | |||
81 | Jarzyna Włodzimierz | 49 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 6:38.81 | |||
82 | Wolniewicz Janusz | 48 | UKS Trojka Oborniki | 6:50.76 | |||
83 | Grzesiak Jerzy | 55 | SKSP Barakuda Stargard Szczeciński | 6:59.40 | |||
84 | Nowicki Robert | 63 | Warsaw Masters Team | 7:00.00 | |||
85 | Staruch Wojciech | 54 | K.S. niezrzeszeni.pl | 7:04.99 | |||
86 | Rusowicz Waldemar | 55 | Masters Kraśnik | 7:10.00 | |||
87 | Dziekoński Edward | 43 | Białystok | 7:12.00 | |||
88 | Irczyk Leon | 51 | Orka Radlin | 7:19.00 | |||
89 | Borodziuk Stefan | 44 | Warsaw Masters Team | 7:20.00 | |||
90 | Lewandowski Zygmunt | 37 | Delfin Inowrocław | 7:20.00 | |||
91 | Krokoszyński Stanisław | 30 | Wisła Kraków | 7:30.00 | |||
92 | GUOGA Antanas | 48 | Takas | 7:30.00 | |||
93 | Wepa Wiesław | 56 | Masters Chełm | 7:30.00 | |||
94 | ZIÓŁKOWSKI KAROL | 47 | KS Warta Poznań | 7:30.00 | |||
95 | Pawlaczek Zygmunt | 49 | Poznań | 8:00.00 | |||
96 | Wołowicz Henryk | 48 | OTR Interkol Ostrów Wlkp | 8:00.00 | |||
97 | Ludwiczak Zbigniew | 33 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 8:20.00 | |||
98 | Mrówczyński Kazimierz | 22 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 10:15.00 | |||
99 | Wosk Tadeusz | 37 | Masters Chełm | NT |
<< TOP >> |
3 - 19 Listopad 2011 | 2011-11-19 - 15:30 |
|
Konkurencja 21 2011-11-19 |
Kobiet, 200m klasyczny | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Bystrzycka Agnieszka | 81 | Redeco Wrocław | 2:43.62 | |||
2 | Olszewska Edyta | 64 | Warsaw Masters Team | 3:06.00 | |||
3 | Jarecka Monika | 74 | Warsaw Masters Team | 3:06.90 | |||
4 | Sulewska Beata | 72 | Weteran Zabrze | 3:10.00 | |||
5 | Goilik Danuta | 60 | Victory Masters Elbląg | 3:10.00 | |||
6 | Dębińska Anna | 89 | ORS Opole | 3:10.00 | |||
7 | Wysocka Marta | 59 | Masters Korona Kraków | 3:14.00 | |||
8 | Kwatera Joanna | 84 | Masters Korona Kraków | 3:19.00 | |||
9 | Michalczyk Marianna | 86 | Warsaw Masters Team | 3:19.00 | |||
10 | Kania Hanka | 54 | Gdynia Masters | 3:19.00 | |||
11 | Rybak-Starczak Agnieszka | 75 | TS Olimpia Poznań | 3:20.00 | |||
12 | Ropa Barbara | 80 | Warsaw Masters Team | 3:24.18 | |||
13 | Goździejewska Anna | 67 | Kormoran Olsztyn | 3:25.00 | |||
14 | Petecka Maria | 67 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 3:28.03 | |||
15 | Rogozińska Magdalena | 77 | Toruńczyk Masters Toruń | 3:29.30 | |||
16 | Kotańska Małgorzata | 63 | UCSiR Warszawa | 3:30.00 | |||
17 | Szaduro Maja | 76 | Gdynia Masters | 3:33.00 | |||
18 | Galska Beata | 70 | Gdynia | 3:34.01 | |||
19 | Krzysztofik Anna | 60 | Gdynia Masters | 3:40.00 | |||
20 | Kotus Ewa | 86 | UKS Piątka Konstantynów | 3:45.00 | |||
21 | Radzik Justyna | 86 | UKS Piątka Konstantynów | 3:50.00 | |||
22 | Sawicka Katarzyna | 73 | Miedzyszkolny Klub Sportowy "Neptun" | 3:50.00 | |||
23 | Radkowiak Danuta | 60 | Gdynia Masters | 3:50.00 | |||
24 | Jakubów Marlena | 74 | Redeco Wrocław | 3:56.56 | |||
25 | Adamczyk Ewa | 70 | Orka Radlin | 4:02.00 | |||
26 | Fecica Krystyna | 43 | Weteran Zabrze | 4:10.00 | |||
27 | JOKUBAITIENE Irena | 48 | Takas | 4:25.00 | |||
28 | Dziwisz Elżbieta | 54 | Masters Chełm | 4:29.00 | |||
29 | Kożmin Anna | 51 | Masters Korona Kraków | 4:30.00 | |||
30 | Chomicka Barbara | 52 | Gdynia Masters | 4:32.00 | |||
31 | Dołżyńska Jola | 51 | WKS Flota Gdynia | 4:33.00 | |||
32 | Wolska Marta | 69 | Masters Korona Kraków | 4:40.00 | |||
33 | Noetzel Stefania | 35 | MKP Szczecin | 4:42.90 | |||
34 | Kowalska Stefania | 44 | Gdynia Masters | 4:58.00 | |||
35 | Zielińska Anna | 42 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 6:02.00 | |||
36 | Śmiglewska Maria | 34 | UKS Wodnik 29 Katowice | 7:11.73 | |||
37 | Wilczynska Wacława | 28 | Astoria Bydgoszcz | 8:00.00 | |||
38 | Kowalewska Danuta | 23 | Gdynia Masters | 9:47.74 | |||
39 | Drążkiewicz Zuzanna | 61 | Gdynia Masters | NT | |||
40 | Wątrobińska Alicja | 49 | Masters Chełm | NT | |||
41 | Tomczyk Magdalena | 59 | Poznań | NT | |||
42 | Czerniakiewicz Dorota | 62 | Masters Chełm | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 2011-11-19 |
Mężczyzn, 200m klasyczny | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Dudek Mateusz | 88 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 2:15.54 | |||
2 | Stasiaczek Michał | 84 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 2:26.90 | |||
3 | STACHOWIAK MARCIN | 77 | KS Warta Poznań | 2:38.00 | |||
4 | Cimicki Tomasz | 84 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 2:40.00 | |||
5 | Żebrowski Juliusz | 91 | AZS UAM Poznań | 2:41.00 | |||
6 | Trudnos Rafał | 80 | UKS Piątka Konstantynów | 2:45.00 | |||
7 | Kozak Stanisław | 86 | Warsaw Masters Team | 2:45.00 | |||
8 | Bilski Arkadiusz | 76 | UM Łódź | 2:48.03 | |||
9 | Barski Piotr | 65 | Sinnet T.C. Warszawa | 2:50.00 | |||
10 | Obukowicz Marcin | 85 | Suwałki | 2:50.00 | |||
11 | Latuszek Konrad | 89 | AZS WSZIB Kraków | 2:50.00 | |||
12 | Skrok Michał | 76 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 2:53.11 | |||
13 | Witkowski Paweł | 81 | Warsaw Masters Team | 2:55.00 | |||
14 | Draczyński Michał | 91 | Miedzyszkolny Klub Sportowy "Neptun" | 2:55.00 | |||
15 | Cybertowicz Sławomir | 66 | TS Olimpia Poznań | 2:56.00 | |||
16 | Nadolski Adam | 77 | Gdańsk | 2:57.00 | |||
17 | Obiedziński Paweł | 69 | Konstancin-Jeziorna | 3:01.00 | |||
18 | Gołembiewski Andrzej | 86 | MSP Dwójka Tczew | 3:01.00 | |||
19 | Nowak Marek | 67 | SSI Start Poznań | 3:01.00 | |||
20 | Nowak Michał | 52 | UCSiR Warszawa | 3:02.00 | |||
21 | Matusik Mirosław | 56 | Masters Białystok | 3:03.00 | |||
22 | Leszczyński Mirosław | 71 | Masters Kraśnik | 3:05.00 | |||
23 | Trzos Robert | 74 | Masters Korona Kraków | 3:05.00 | |||
24 | Bień Maciej | 75 | Legia Warszawa | 3:06.00 | |||
25 | Makarov Andrey | 64 | Pregel Kaliningrad | 3:06.00 | |||
26 | Kawecki Krzysztof | 57 | Astoria Bydgoszcz | 3:06.00 | |||
27 | Żebracki Bogdan | 66 | Korczyna | 3:08.00 | |||
28 | Ezkov Vadim | 65 | Pregel Kaliningrad | 3:09.00 | |||
29 | Wolski Wojciech | 66 | Masters Korona Kraków | 3:09.20 | |||
30 | Grzyczyński Jakub | 80 | UKS Piątka Konstantynów | 3:09.61 | |||
31 | Mroziński Jerzy | 59 | UKS Wodnik 29 Katowice | 3:10.00 | |||
32 | Dmytrów Wojciech | 64 | SSI Start Poznań | 3:10.00 | |||
33 | Daszuta Maciej | 73 | Masters Białystok | 3:10.00 | |||
34 | Wierzchoń Aleksy | 62 | MOSRiR Szczecin | 3:10.00 | |||
35 | Cieśliński Paweł | 76 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 3:10.11 | |||
36 | Kapczyński Piotr | 66 | Delfin Łódź | 3:10.12 | |||
37 | Pawłowski Krzysztof | 77 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 3:10.30 | |||
38 | Ciurko Paweł | 79 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 3:10.89 | |||
39 | Wąsik Bogdan | 55 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 3:14.00 | |||
40 | Chojecki Michał | 53 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 3:15.00 | |||
41 | Jaroń Tomasz | 71 | Timun | 3:15.10 | |||
42 | Niedbałowski Jarosław | 58 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 3:16.17 | |||
43 | KOPKA MACIEJ | 78 | KS Warta Poznań | 3:20.00 | |||
44 | Radomski Mirosław | 63 | Victory Masters Elbląg | 3:20.00 | |||
45 | Grzeszewski Sławomir | 53 | Marlin Gryfino | 3:20.00 | |||
46 | Karch Tomasz | 82 | Klub Sportowy "Rekin" Świebodzice | 3:20.00 | |||
47 | Wyrwa Jarosław | 67 | WOPR Pabianice | 3:25.02 | |||
48 | Maroń Piotr | 85 | Redeco Wrocław | 3:25.25 | |||
49 | Kubicki Leszek | 53 | Gdynia Masters | 3:26.00 | |||
50 | Fecica Daniel | 40 | Weteran Zabrze | 3:26.00 | |||
51 | Gałgański Zbigniew | 49 | Redeco Wrocław | 3:28.00 | |||
52 | Staruch Wojciech | 54 | K.S. niezrzeszeni.pl | 3:29.01 | |||
53 | Miński Andrzej | 56 | K.S. niezrzeszeni.pl | 3:29.71 | |||
54 | Lewandowski Andrzej | 68 | Warsaw Masters Team | 3:29.87 | |||
55 | Obiedziński Tadeusz | 59 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 3:30.00 | |||
56 | Puchalski Bogdan | 56 | KS Masters Polkowice | 3:30.00 | |||
57 | Wysocki Jarosław | 53 | Toruńczyk Masters Toruń | 3:30.00 | |||
58 | Adamski Jacek | 60 | SSI Start Poznań | 3:30.00 | |||
59 | Wiczel Roman | 48 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 3:30.00 | |||
60 | Wilkowski Leszek | 71 | Sopot Masters | 3:30.00 | |||
61 | Kopiec Piotr | 84 | MTP Delfin Cieszyn | 3:30.00 | |||
62 | Mikołajczyk Czesław | 50 | WKS Flota Gdynia | 3:32.00 | |||
63 | Wiszniewski Andrzej | 63 | Warsaw Masters Team | 3:32.20 | |||
64 | Kalbarczyk Waldemar | 71 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 3:37.50 | |||
65 | Woch Janusz | 46 | SSI Start Poznań | 3:40.00 | |||
66 | Ciundziewicki Bogdan | 34 | WKS Flota Gdynia | 3:41.80 | |||
67 | Michałkowski Andrzej | 51 | Koszalin | 3:43.00 | |||
68 | Czupryn Wojciech | 58 | Warsaw Masters Team | 3:48.94 | |||
69 | Jarzyna Włodzimierz | 49 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 3:49.17 | |||
70 | Jawień Krzysztof | 71 | Straz Miejska Miasta Kraków | 3:50.00 | |||
71 | Skwarło Andrzej | 39 | Gdynia Masters | 3:50.00 | |||
72 | Irczyk Leon | 51 | Orka Radlin | 3:50.00 | |||
73 | Ratajczak Henryk | 49 | TS Olimpia Poznań | 3:50.00 | |||
74 | Gorbaczow Mirosław | 52 | Sopot Masters | 3:55.00 | |||
75 | Rudziński Michał | 66 | Warsaw Masters Team | 3:55.18 | |||
76 | GUOGA Antanas | 48 | Takas | 4:00.00 | |||
77 | Wepa Wiesław | 56 | Masters Chełm | 4:08.00 | |||
78 | Golik Janusz | 41 | Masters Chełm | 4:08.00 | |||
79 | Wasiuk Janusz | 53 | Masters Kraśnik | 4:10.00 | |||
80 | Zientara Henryk | 46 | Toruńczyk Masters Toruń | 4:10.00 | |||
81 | Sielski Ryszard | 37 | Warsaw Masters Team | 4:10.00 | |||
82 | Ryszard Jabłecki | 49 | MTP Delfin Cieszyn | 4:15.00 | |||
83 | Bantkowski Jan | 49 | Toruńczyk Masters Toruń | 4:15.80 | |||
84 | Radecki Zbigniew | 41 | Poznań | 4:20.00 | |||
85 | Iszoro Henryk | 44 | Victory Masters Elbląg | 4:25.00 | |||
86 | Jawor Bogdan | 47 | KS Masters Polkowice | 4:26.00 | |||
87 | Gołębiewski Janusz | 48 | Masters Korona Kraków | 4:30.00 | |||
88 | ZIÓŁKOWSKI KAROL | 47 | KS Warta Poznań | 4:30.00 | |||
89 | Szwedowicz Ryszard | 40 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 4:40.00 | |||
90 | SOBKOWIAK ADRIAN | 68 | KS Warta Poznań | 5:00.00 | |||
91 | Maciejewski Robert | 81 | Wałbrzych | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 2011-11-19 |
Kobiet, 100m motylkowy | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Gołębiowska Joanna | 82 | Azs Awf Warszawa | 1:05.00 | |||
2 | Dybała Dagna | 85 | CityZen AZS AWF Poznań | 1:09.00 | |||
3 | Załuska Olga | 89 | UKS Wodnik 29 Katowice | 1:12.00 | |||
4 | Zubel Beata | 68 | Skalar Słupsk | 1:15.60 | |||
5 | Wysocka Klaudia | 66 | Masters Korona Kraków | 1:16.00 | |||
6 | Kłyza Beata | 82 | Orka Radlin | 1:16.00 | |||
7 | Puchalska Joanna | 64 | Sopot Masters | 1:17.00 | |||
8 | Duda Anna | 81 | UKS Wodnik 29 Katowice | 1:18.00 | |||
9 | Niewiadomska Beata | 84 | Gdynia Masters | 1:19.56 | |||
10 | Skibińska Patrycja | 85 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 1:25.00 | |||
11 | Aleshchenko Natalia | 57 | Pregel Kaliningrad | 1:26.50 | |||
12 | Kijewska Iwona | 79 | Salos Kielce | 1:27.67 | |||
13 | Kania Hanka | 54 | Gdynia Masters | 1:32.00 | |||
14 | Mazurek Katarzyna | 59 | Gdynia Masters | 1:36.00 | |||
15 | Marszałek Karina | 80 | WKS Flota Gdynia | 1:41.00 | |||
16 | Legutko Mirosława | 57 | Masters Korona Kraków | 1:43.00 | |||
17 | Karaś Beata | 62 | Victory Masters Elbląg | 1:47.00 | |||
18 | Polańczyk Renata | 59 | Gdynia Masters | 1:47.20 | |||
19 | Olechnicka Witosława | 50 | WKS Flota Gdynia | 1:50.00 | |||
20 | Fecica Krystyna | 43 | Weteran Zabrze | 1:52.00 | |||
21 | Wawer Matylda Katarzyna | 60 | K.S. niezrzeszeni.pl | 1:52.47 | |||
22 | Łasińska Małgorzata | 54 | TS Olimpia Poznań | 1:55.00 | |||
23 | Radkowiak Danuta | 60 | Gdynia Masters | 2:00.00 | |||
24 | Czabańska Barbara | 45 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 2:40.00 | |||
25 | Kraśniewska Alina | 50 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 3:30.00 | |||
26 | Kubatek Karolina | 86 | Wrocławski Park Wodny S.A. | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 2011-11-19 |
Mężczyzn, 100m motylkowy | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Babuchowski Marcin | 84 | MKS "Trójka" Łódź | 52.89 | |||
2 | Kowalik Piotr | 91 | AZS UAM Poznań | 56.50 | |||
3 | Drzewiński Łukasz | 84 | Legia Warszawa | 58.50 | |||
4 | Kaczmarek Marcin | 77 | Warsaw Masters Team | 58.58 | |||
5 | Berwecki Arkadiusz | 73 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 1:00.11 | |||
6 | Skorykow Andrzej | 69 | Warsaw Masters Team | 1:01.45 | |||
7 | Paduch Daniel | 88 | Mielec | 1:02.00 | |||
8 | Gołembiewski Tadeusz | 85 | CityZen AZS AWF Poznań | 1:02.00 | |||
9 | Pietryka Bartosz | 86 | Sokół Kolbuszowa | 1:02.50 | |||
10 | KODUR PIOTR | 83 | KS Warta Poznań | 1:03.00 | |||
11 | ROMEL JAKUB | 86 | KS Warta Poznań | 1:05.00 | |||
12 | Rado Witold | 72 | Sokół Kolbuszowa | 1:05.50 | |||
13 | Kotus Tomasz | 81 | UKS Piątka Konstantynów | 1:06.60 | |||
14 | Kazimirów Robert | 82 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 1:07.00 | |||
15 | Grela Robert | 68 | Masters Korona Kraków | 1:07.00 | |||
16 | Bar Wiesław | 70 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 1:07.01 | |||
17 | Pasieczny Andrzej | 66 | Victory Masters Elbląg | 1:07.09 | |||
18 | Żmiejko Wojciech | 63 | Masters Białystok | 1:07.95 | |||
19 | Pyrć Szymon | 75 | Masters Korona Kraków | 1:08.00 | |||
20 | Szymański Sebastian | 74 | Start Wrocław | 1:08.90 | |||
21 | Szentner Norbert | 76 | TS Olimpia Poznań | 1:09.00 | |||
22 | Krogulec Piotr | 91 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 1:09.00 | |||
23 | Kowalik Jakub | 91 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 1:09.00 | |||
24 | Mańczak Jakub | 71 | KS Delfin Gdynia | 1:09.50 | |||
25 | Gajewski Ireneusz | 63 | Tri-Saucony Rumia | 1:10.00 | |||
26 | Jawień Krzysztof | 71 | Straz Miejska Miasta Kraków | 1:10.00 | |||
27 | Opaliński Paweł | 74 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 1:11.73 | |||
28 | KUREK PIOTR | 81 | KS Warta Poznań | 1:12.00 | |||
29 | Ushakov Yuri | 72 | Pregel Kaliningrad | 1:13.00 | |||
30 | Grabarczyk Marcin | 79 | UKS Piątka Konstantynów | 1:13.77 | |||
31 | Piszczek Waldemar | 62 | Masters Korona Kraków | 1:15.00 | |||
32 | Tobolski Tomasz | 70 | SSI Start Poznań | 1:15.00 | |||
33 | Olejarczyk Igor | 79 | UKS Piątka Konstantynów | 1:15.00 | |||
34 | Żmiejko Tomasz | 86 | Centrum Park Chojnice | 1:15.20 | |||
35 | RYBAK TOMASZ | 80 | KS Warta Poznań | 1:16.00 | |||
36 | Arentewicz Grzegorz | 81 | Toruńczyk Masters Toruń | 1:16.00 | |||
37 | Koszarek Maciej | 84 | Redeco Wrocław | 1:18.00 | |||
38 | Przytulski Włodzimierz | 57 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 1:18.00 | |||
39 | Matuszek Przemysław | 79 | Redeco Wrocław | 1:18.45 | |||
40 | Grzelak Maciej | 70 | Legia Warszawa | 1:18.60 | |||
41 | Lutkowski Tomasz | 75 | SSI Start Poznań | 1:19.00 | |||
42 | Zembala Tomasz | 71 | Kielce | 1:20.00 | |||
43 | Sass Mateusz | 86 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 1:20.00 | |||
44 | Birecki Roman | 55 | Tp Masters Opole | 1:21.00 | |||
45 | Szymik Piotr | 60 | Wodnik Siemianowice Śląskie | 1:22.40 | |||
46 | Piechula Adolf | 57 | Racibórz | 1:22.56 | |||
47 | Kulczyk Krzysztof | 52 | UKS Wodnik 29 Katowice | 1:24.00 | |||
48 | Łukaszewicz Paweł | 55 | SSI Start Poznań | 1:25.00 | |||
49 | THIEM JACEK | 63 | KS Warta Poznań | 1:25.00 | |||
50 | Minkiewicz Jerzy | 56 | Tp Masters Opole | 1:25.00 | |||
51 | Plata Kamil | 72 | Gdynia Masters | 1:25.23 | |||
52 | Najgeburski Stefan | 57 | Salos Kielce | 1:27.00 | |||
53 | Skrzypek Stefan | 56 | Steef Wrocław | 1:28.00 | |||
54 | Demetraki-Paleolog Jerzy | 55 | MTP Lublinianka | 1:28.00 | |||
55 | Różalski Józef | 45 | MOSiR Ostrowiec Świętokrzyski | 1:28.00 | |||
56 | Lietz Krzysztof | 52 | Toruńczyk Masters Toruń | 1:29.50 | |||
57 | Otlik Marian | 66 | Orka Radlin | 1:30.00 | |||
58 | WACHOWSKI BŁAŻEJ | 80 | KS Warta Poznań | 1:30.00 | |||
59 | Sieczyński Bartłomiej | 79 | Masters Kraśnik | 1:30.00 | |||
60 | Szypiórkowski Maciej | 75 | Masters Gorzów | 1:30.00 | |||
61 | Tomaszewski Dominik | 72 | Kórnik | 1:30.00 | |||
62 | Mikosza Olgierd | 51 | Tp Masters Opole | 1:32.00 | |||
63 | Chełstowski Jerzy | 56 | SKSP Barakuda Stargard Szczeciński | 1:34.30 | |||
64 | Wawrzyniak Bogusław | 65 | Wieloboista Ostrów Wlkp | 1:35.00 | |||
65 | Szufarski Andrzej | 52 | Toruńczyk Masters Toruń | 1:38.00 | |||
66 | Niedźwiedź Tomasz | 63 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 1:40.00 | |||
67 | Puchalski Bogdan | 56 | KS Masters Polkowice | 1:41.00 | |||
68 | Dziekoński Edward | 43 | Białystok | 1:46.00 | |||
69 | Bugla Rudolf | 40 | Orka Radlin | 1:50.00 | |||
70 | Daszyński Andrzej | 48 | Klub Pływacki Masters Blolesławiec | 1:55.00 | |||
71 | Golik Janusz | 41 | Masters Chełm | 1:55.00 | |||
72 | Wiszniewski Andrzej | 63 | Warsaw Masters Team | 1:56.10 | |||
73 | Filipiak Fabian | 48 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 1:57.00 | |||
74 | Płonka Janusz | 48 | niezrzeszony | 2:15.00 | |||
75 | Masłowski Leszek | 48 | Masters Chełm | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 2011-11-19 |
Kobiet, 50m grzbietowy | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Burghardt Nina | 86 | Oceanik Ostrzeszów | 33.10 | |||
2 | Palmowska Paulina | 85 | AZS WSZIB Kraków | 33.50 | |||
3 | Wawrzyńczak Karolina | 90 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 34.00 | |||
4 | Widzik Katarzyna | 90 | MTP Delfin Cieszyn | 34.00 | |||
5 | Nawrocka Manuela | 90 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 35.00 | |||
6 | Barabasz Joanna | 84 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 35.00 | |||
7 | Chojcan Joanna | 86 | Redeco Wrocław | 35.10 | |||
8 | Rojewska Beata | 76 | Masters Gorzów | 36.00 | |||
9 | Zubel Beata | 68 | Skalar Słupsk | 36.20 | |||
10 | Kuliś Mariola | 66 | Masters Korona Kraków | 36.50 | |||
11 | Stolarczyk Katarzyna | 69 | Tp Masters Opole | 37.00 | |||
12 | Mróz Edyta | 79 | UKS Wodnik 29 Katowice | 38.43 | |||
13 | Mróz Urszula | 62 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 38.70 | |||
14 | Dębińska Anna | 89 | ORS Opole | 39.00 | |||
15 | Wilińska Nowak Joanna | 80 | UKS Piątka Konstantynów | 39.00 | |||
16 | Piątkiewicz Magdalena | 78 | niezrzeszeni | 39.00 | |||
17 | IVANAUSKAITE Ramune | 64 | Takas | 39.00 | |||
18 | Cieplucha Ewa | 81 | niezrzeszeni | 39.13 | |||
19 | Niewiadomska Beata | 84 | Gdynia Masters | 39.14 | |||
20 | Piwowarczyk Elżbieta | 66 | Masters Białystok | 39.90 | |||
21 | Wysocka Marta | 59 | Masters Korona Kraków | 40.00 | |||
22 | Cabaj-Drela Grażyna | 57 | TS Olimpia Poznań | 40.00 | |||
23 | Hebel Aleksandra | 87 | WOPR Tczew | 40.00 | |||
24 | Rogozińska Magdalena | 77 | Toruńczyk Masters Toruń | 40.00 | |||
25 | Malchar Jowita | 82 | Barakuda Legnica | 40.00 | |||
26 | Kiszczak Grażyna | 50 | Weteran Zabrze | 40.50 | |||
27 | Maciejowska Anna | 60 | Sopot Masters | 41.00 | |||
28 | Kądzielewska Beata | 65 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 42.00 | |||
29 | Mysiak Katarzyna | 61 | Gdynia Masters | 43.00 | |||
30 | Figura Monika | 77 | Warsaw Masters Team | 43.00 | |||
31 | Górecka-Burkot Jadwiga | 58 | Kraków | 43.00 | |||
32 | Bielawska Urszula | 85 | UCSiR Warszawa | 43.50 | |||
33 | Krzyżanowska Ewa | 72 | Warsaw Masters Team | 44.00 | |||
34 | Bastek Renata | 43 | Weteran Zabrze | 44.00 | |||
35 | Kotańska Małgorzata | 63 | UCSiR Warszawa | 45.00 | |||
36 | Majewska Magdalena | 88 | Gdynia Masters | 45.23 | |||
37 | KOTECKA ANNA | 65 | KS Warta Poznań | 46.11 | |||
38 | Rajtar Mirosława | 56 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 46.60 | |||
39 | Mierwald Ewa | 54 | WKS Flota Gdynia | 47.00 | |||
40 | Walczak Anna | 44 | Gdynia Masters | 49.00 | |||
41 | Janeczko Anna | 72 | Masters Korona Kraków | 49.00 | |||
42 | YLIENE Aleksandra | 48 | Takas | 50.00 | |||
43 | Jaczewska Barbara | 56 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 50.00 | |||
44 | Wolska Marta | 69 | Masters Korona Kraków | 53.67 | |||
45 | Nicpoń Krystyna | 40 | UKS Wodnik 29 Katowice | 54.00 | |||
46 | Buczkowska Maria | 46 | Weteran Zabrze | 54.00 | |||
47 | Lukashova Ludmila | 55 | All Stars Moscow | 55.00 | |||
48 | Grzegorzewska Grażyna | 52 | KS Masters Polkowice | 55.00 | |||
49 | Brendler Barbara | 50 | Weteran Zabrze | 55.00 | |||
50 | POVILAITIENE Violeta | 58 | Takas | 55.00 | |||
51 | Barełkowska Teresa | 48 | TS Olimpia Poznań | 58.00 | |||
52 | Mróz Sława | 72 | TS Olimpia Poznań | 58.00 | |||
53 | Dziwisz Elżbieta | 54 | Masters Chełm | 59.00 | |||
54 | Wątrobińska Alicja | 49 | Masters Chełm | 1:02.00 | |||
55 | Kozak Jolanta | 61 | Takas | 1:03.00 | |||
56 | Janik Elżbieta | 35 | Warsaw Masters Team | 1:09.00 | |||
57 | Walkowicz Urszula | 32 | UKS Wodnik 29 Katowice | 1:20.00 | |||
58 | Filipowska Irena | 37 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 1:27.00 | |||
59 | Witkowska Krystyna | 40 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 1:37.00 | |||
60 | Korol Barbara | 26 | Masters Chełm | NT | |||
61 | Michałowska Sandra | 93 | UMKSN Poznań | NT | |||
62 | Czerniakiewicz Dorota | 62 | Masters Chełm | NT | |||
63 | Plewczyńska Sara | 00 | UMKSN Poznań | NT | |||
64 | Nowicka Weronika | 00 | UMKSN Poznań | NT | |||
65 | Stoinska Wanessa | 00 | UMKSN Poznań | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 2011-11-19 |
Mężczyzn, 50m grzbietowy | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Choiński Michał | 90 | UKS G-8 Bielany | 27.00 | |||
2 | Kaczmarek Marcin | 77 | Warsaw Masters Team | 27.27 | |||
3 | Witkowski Michał | 84 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 27.81 | |||
4 | Wysocki Tomasz | 80 | Victory Masters Elbląg | 28.70 | |||
5 | Michałkowski Marek | 91 | Koszalin | 29.10 | |||
6 | Piątkowski Jakub | 83 | Redeco Wrocław | 29.11 | |||
7 | Figarski Sebastian | 85 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 29.50 | |||
8 | Szymański Maciej | 80 | Poznań | 29.99 | |||
9 | Karkusiński Damian | 80 | UKS Piątka Konstantynów | 30.00 | |||
10 | Widzik Łukasz | 86 | MTP Delfin Cieszyn | 30.00 | |||
11 | Karczmarczyk Jakub | 80 | UKS Piątka Konstantynów | 30.00 | |||
12 | Olkowicz Arkadiusz | 76 | UKS Piątka Konstantynów | 30.00 | |||
13 | Gołembiewski Tadeusz | 85 | CityZen AZS AWF Poznań | 30.00 | |||
14 | Pietryka Bartosz | 86 | Sokół Kolbuszowa | 30.50 | |||
15 | Balcerzak Jakub | 84 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 30.50 | |||
16 | Baran Robert | 75 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 30.92 | |||
17 | Wolny Dariusz | 60 | Redeco Wrocław | 30.99 | |||
18 | Daszuta Maciej | 73 | Masters Białystok | 31.00 | |||
19 | Szczypiński Przemysław | 90 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 31.00 | |||
20 | Skośkiewicz Rafał | 66 | Warsaw Masters Team | 31.50 | |||
21 | Dobrzyński Arkadiusz | 75 | Warsaw Masters Team | 31.50 | |||
22 | Bilski Arkadiusz | 76 | UM Łódź | 31.68 | |||
23 | Zdzieszyński Wojciech | 80 | UKS Piątka Konstantynów | 32.00 | |||
24 | Vashkevich Andrei | 83 | MUKP Just Swim Jelenia Góra | 32.00 | |||
25 | Mykowski Marcin | 78 | Toruńczyk Masters Toruń | 32.00 | |||
26 | WITT PIOTR | 91 | KS Warta Poznań | 32.12 | |||
27 | Chekutov Vladimir | 67 | Pregel Kaliningrad | 32.80 | |||
28 | Liszkowski Wojciech | 72 | Masters Korona Kraków | 33.00 | |||
29 | Krogulec Piotr | 91 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 33.00 | |||
30 | Kłosiński Artur | 81 | Toruńczyk Masters Toruń | 33.00 | |||
31 | Latecki Grzegorz | 65 | Victory Masters Elbląg | 33.00 | |||
32 | Skoczylas Tomasz | 66 | UKS Wodnik 29 Katowice | 33.05 | |||
33 | Foelske Marco | 64 | CityZen AZS AWF Poznań | 33.50 | |||
34 | JUODESKA Arlandas | 61 | Takas | 33.83 | |||
35 | LISZEWSKI RAFAŁ | 84 | KS Warta Poznań | 34.00 | |||
36 | Drzewski Bartłomiej | 91 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 34.00 | |||
37 | Piszczek Waldemar | 62 | Masters Korona Kraków | 34.00 | |||
38 | Borus Dawid | 70 | Masters Gorzów | 34.50 | |||
39 | Domanski Dariusz | 67 | Berlin | 34.50 | |||
40 | Szymański Sebastian | 74 | Start Wrocław | 34.60 | |||
41 | Łopaciński Artur | 72 | Masters Gorzów | 34.80 | |||
42 | Świąder Mariusz | 82 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 35.00 | |||
43 | Kaliszyk Mariusz | 70 | Masters Korona Kraków | 35.00 | |||
44 | Szentner Norbert | 76 | TS Olimpia Poznań | 35.00 | |||
45 | Dybowski Bartosz | 80 | Toruńczyk Toruń | 35.20 | |||
46 | Warchoł Mirosław | 53 | WMT Warszawa | 35.33 | |||
47 | Bolgov Sergey | 78 | Pregel Kaliningrad | 35.50 | |||
48 | Żebracki Bogdan | 66 | Korczyna | 35.50 | |||
49 | Stąpor Łukasz | 87 | Azs Awf Warszawa | 35.56 | |||
50 | Kuras Maciej | 78 | Toruńczyk Masters Toruń | 36.00 | |||
51 | Rubaszkiewicz Andrzej | 49 | UCSiR Warszawa | 36.00 | |||
52 | Tarasek Krzysztof | 58 | Sopot Masters | 36.00 | |||
53 | Matyszczak Jacek | 70 | TS Olimpia Poznań | 36.50 | |||
54 | Dorywalski Tomasz | 61 | Oświęcim | 36.50 | |||
55 | Przytulski Włodzimierz | 57 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 37.00 | |||
56 | Tobolski Tomasz | 70 | SSI Start Poznań | 37.00 | |||
57 | Konstanty Janusz | 56 | Wisła Kraków | 37.00 | |||
58 | Mąkowski Sławomir | 71 | Zielona Góra | 37.00 | |||
59 | Niewitecki Wojciech | 59 | TS Olimpia Poznań | 38.00 | |||
60 | Kalbarczyk Waldemar | 71 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 38.51 | |||
61 | Dubiński Bogdan | 53 | Warszawa | 39.00 | |||
62 | Makay Marek | 50 | Helyopolis Kair | 39.90 | |||
63 | Zabrzański Alfred | 54 | Weteran Zabrze | 40.00 | |||
64 | Suwara Piotr | 79 | Sopot Masters | 40.00 | |||
65 | Boryski Jerzy | 51 | TS Olimpia Poznań | 41.00 | |||
66 | Korpetta Wojciech | 59 | K.S. niezrzeszeni.pl | 41.26 | |||
67 | Poloczek Bernard | 47 | Weteran Zabrze | 41.58 | |||
68 | Tomczak Piotr | 78 | SKSP Barakuda Stargard Szczeciński | 42.00 | |||
69 | Yakovenko Yuri | 52 | Pregel Kaliningrad | 42.50 | |||
70 | Lesiński Jacek | 44 | TS Olimpia Poznań | 43.00 | |||
71 | Rybarczyk Michał | 70 | UCSiR Warszawa | 43.12 | |||
72 | Buczkowski Władysław | 42 | Weteran Zabrze | 44.00 | |||
73 | Samonek Krzysztof | 57 | Masters Kraśnik | 44.10 | |||
74 | Gorbaczow Mirosław | 52 | Sopot Masters | 45.00 | |||
75 | Kornicki Wiesław | 49 | Weteran Zabrze | 45.00 | |||
76 | Pierz Radosław | 68 | TS Olimpia Poznań | 45.00 | |||
77 | KOPKA MACIEJ | 78 | KS Warta Poznań | 45.00 | |||
78 | Rusowicz Waldemar | 55 | Masters Kraśnik | 46.00 | |||
79 | Zach Paweł | 68 | ENTRE.PL Team | 47.00 | |||
80 | Osięgłowski Janisław | 42 | TS Olimpia Poznań | 47.00 | |||
81 | Dziekoński Edward | 43 | Białystok | 47.00 | |||
82 | Borodziuk Stefan | 44 | Warsaw Masters Team | 48.00 | |||
83 | Kujawa Bogusław | 42 | TS Olimpia Poznań | 48.00 | |||
84 | Bąk Cezary | 65 | SSI Start Poznań | 48.00 | |||
85 | Chabecki Wiesław | 61 | KP Delfin Inowrocław | 48.70 | |||
86 | Sarnowski Lech | 38 | TS Olimpia Poznań | 49.00 | |||
87 | Zientara Henryk | 46 | Toruńczyk Masters Toruń | 49.40 | |||
88 | Witkowski Tadeusz | 37 | Tp Masters Opole | 50.00 | |||
89 | Durka Maciej | 41 | TS Olimpia Poznań | 50.00 | |||
90 | Bosowski Włodzimierz | 48 | Weteran Zabrze | 53.00 | |||
91 | Boboli Jan Maciej | 48 | Warsaw Masters Team | 53.00 | |||
92 | Grzesiak Jerzy | 55 | SKSP Barakuda Stargard Szczeciński | 54.00 | |||
93 | Patrzałek Dariusz | 55 | Redeco Wrocław | 54.54 | |||
94 | Kaźmierowski Krzysztof | 61 | Wieloboista Ostrów Wlkp | 55.00 | |||
95 | Rudziński Michał | 66 | Warsaw Masters Team | 55.33 | |||
96 | Ludwiczak Zbigniew | 33 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 56.00 | |||
97 | Korolko Edward | 40 | Toruńczyk Masters Toruń | 56.25 | |||
98 | Bocian Zygmunt | 36 | TS Olimpia Poznań | 58.00 | |||
99 | Kwias Józef | 34 | Gdynia Masters | 58.00 | |||
100 | VIMBARAS Vladas | 27 | Takas | 1:05.00 | |||
101 | Klapsia Jan | 40 | Orka Radlin | 1:12.00 | |||
102 | Kasperek Józef | 31 | Tp Masters Opole | 1:21.00 | |||
103 | Osiński Wiesław | 28 | Warszawa | 1:50.00 | |||
104 | Nowicki Kacper | 98 | UMKSN Poznań | NT | |||
105 | Wróbel Bartosz | 94 | UMKSN Poznań | NT | |||
106 | Jurek Michał | 89 | UAM Poznań | NT | |||
107 | Krawiec Jan | 54 | Masters Chełm | NT | |||
108 | Kaptur Jan | 00 | UMKSN Poznań | NT | |||
109 | From Kazimierz | 32 | WOPR Kutno | NT | |||
110 | Gorczyca Adrian | 87 | UAM Poznań | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 2011-11-19 |
Kobiet, 50m dowolny | Open Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Młyńczak Małgorzata | 89 | Azs Awf Warszawa | 36.33 | |||
2 | Walczak Anna | 44 | Gdynia Masters | 47.00 | |||
3 | Łukomska Natalia | 90 | UAM Poznań | NT | |||
4 | Dehr-Kołaczkowska Mariola | SSI Start Poznań | NT | ||||
5 | Michałowska Sandra | 93 | UMKSN Poznań | NT | |||
6 | Plewczyńska Sara | 00 | UMKSN Poznań | NT | |||
7 | Stoinska Wanessa | 00 | UMKSN Poznań | NT | |||
8 | Nowicka Weronika | 00 | UMKSN Poznań | NT | |||
9 | Siemieniewska Angelika | 88 | UAM Poznań | NT | |||
10 | Kozłowska Małgorzata | SSI Start Poznań | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 2011-11-19 |
Mężczyzn, 50m dowolny | Open Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Mykowski Marcin | 78 | Toruńczyk Masters Toruń | 27.00 | |||
2 | Stąpor Łukasz | 87 | Azs Awf Warszawa | 33.50 | |||
3 | Lasowy Marian | 55 | niezrzeszony | 37.00 | |||
4 | Szpala Janusz | 48 | Tp Masters Opole | 37.00 | |||
5 | Kądzielewski Damian | 93 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 55.00 | |||
6 | Straburzyński Marcin | SSI Start Poznań | NT | ||||
7 | Jurek Michał | 89 | UAM Poznań | NT | |||
8 | Suwriło Mateusz | SSI Start Poznań | NT | ||||
9 | Nowicki Kacper | 98 | UMKSN Poznań | NT | |||
10 | Gładyszak Eugeniusz | SSI Start Poznań | NT | ||||
11 | Kaptur Jan | 00 | UMKSN Poznań | NT | |||
12 | Wróbel Bartosz | 94 | UMKSN Poznań | NT | |||
13 | Tomaszewski Edward | SSI Start Poznań | NT | ||||
14 | Rogowski Mariusz | SSI Start Poznań | NT | ||||
15 | Gorczyca Adrian | 87 | UAM Poznań | NT | |||
16 | Kołaczkowski Krzysztof | SSI Start Poznań | NT | ||||
17 | Kowalski Norbert | 92 | UAM Poznań | NT | |||
18 | Toliński Korneliusz | SSI Start Poznań | NT | ||||
19 | Leśniak Tymoteusz | 86 | UAM Poznań | NT | |||
20 | Górny Wojciech | 87 | UAM Poznań | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 2011-11-19 |
Kobiet, 200m dowolny | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Ormianin Kamila | 86 | WOPR Tczew | 2:25.00 | |||
2 | Serbin Małgorzata | 66 | MKP Szczecin | 2:25.36 | |||
3 | Sulewska Beata | 72 | Weteran Zabrze | 2:28.00 | |||
4 | Kalska Agnieszka | 87 | MKP Szczecin | 2:29.86 | |||
5 | Kostyra Agnieszka | 90 | Toruńczyk Masters Toruń | 2:30.00 | |||
6 | Widzik Katarzyna | 90 | MTP Delfin Cieszyn | 2:30.00 | |||
7 | Michalik Dominika | 79 | Masters Białystok | 2:30.73 | |||
8 | Sołtyk Judyta | 74 | AZS Almamer Warszawa | 2:32.00 | |||
9 | Sypniewska Aleksandra | 84 | KS Delfin Gdynia | 2:35.00 | |||
10 | Madej Sylwia | 85 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 2:35.33 | |||
11 | Mróz Edyta | 79 | UKS Wodnik 29 Katowice | 2:38.13 | |||
12 | Kuliś Mariola | 66 | Masters Korona Kraków | 2:41.00 | |||
13 | Wysocka Klaudia | 66 | Masters Korona Kraków | 2:42.00 | |||
14 | Figura Monika | 77 | Warsaw Masters Team | 2:45.00 | |||
15 | IVANAUSKAITE Ramune | 64 | Takas | 2:45.00 | |||
16 | Goździejewska Anna | 67 | Kormoran Olsztyn | 2:45.00 | |||
17 | Bielawska Urszula | 85 | UCSiR Warszawa | 2:46.00 | |||
18 | Malchar Jowita | 82 | Barakuda Legnica | 2:47.00 | |||
19 | Sikacz Hanna | 79 | Redeco Wrocław | 2:48.20 | |||
20 | Krzyżanowska Ewa | 72 | Warsaw Masters Team | 2:50.00 | |||
21 | Rogala-Łukaszewicz Sabina | 73 | SSI Start Poznań | 2:52.00 | |||
22 | Maciejowska Anna | 60 | Sopot Masters | 2:54.00 | |||
23 | Galska Beata | 70 | Gdynia | 2:59.07 | |||
24 | Hebel Aleksandra | 87 | WOPR Tczew | 3:00.00 | |||
25 | KOTECKA ANNA | 65 | KS Warta Poznań | 3:01.53 | |||
26 | Górecka-Burkot Jadwiga | 58 | Kraków | 3:08.00 | |||
27 | Łutowicz Maria | 50 | TS Olimpia Poznań | 3:08.00 | |||
28 | Jakubów Marlena | 74 | Redeco Wrocław | 3:09.83 | |||
29 | Kuryłowicz Monika | 55 | UCSiR Warszawa | 3:10.00 | |||
30 | Wasilewicz Joanna | 59 | Masters Białystok | 3:12.32 | |||
31 | Wawer Matylda Katarzyna | 60 | K.S. niezrzeszeni.pl | 3:15.89 | |||
32 | Radzik Justyna | 86 | UKS Piątka Konstantynów | 3:30.00 | |||
33 | Romańska Alicja | 75 | Masters Korona Kraków | 3:30.00 | |||
34 | Polańczyk Renata | 59 | Gdynia Masters | 3:31.40 | |||
35 | Grzegorzewska Grażyna | 52 | KS Masters Polkowice | 3:33.00 | |||
36 | Karaś Karolina | 87 | Victory Masters Elbląg | 3:35.76 | |||
37 | Kosmol Ewa | 47 | Warsaw Masters Team | 3:40.00 | |||
38 | Szemberg Anna | 49 | Warsaw Masters Team | 3:41.00 | |||
39 | Brendler Barbara | 50 | Weteran Zabrze | 3:42.00 | |||
40 | YLIENE Aleksandra | 48 | Takas | 3:48.00 | |||
41 | Adamczyk Ewa | 70 | Orka Radlin | 3:55.00 | |||
42 | Mróz Sława | 72 | TS Olimpia Poznań | 4:00.00 | |||
43 | Kozak Jolanta | 61 | Takas | 4:09.00 | |||
44 | FEDORAVICIENE Dalicija | 46 | Takas | 4:25.00 | |||
45 | Błaszkowska Barbara | 49 | Centrum Park Chojnice | 4:30.00 | |||
46 | Wilczynska Wacława | 28 | Astoria Bydgoszcz | 5:18.00 | |||
47 | Zielińska Anna | 42 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 5:20.00 | |||
48 | Witkowska Krystyna | 40 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 5:35.00 | |||
49 | Drążkiewicz Zuzanna | 61 | Gdynia Masters | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 2011-11-19 |
Mężczyzn, 200m dowolny | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Wolniewicz Janusz | 48 | UKS Trojka Oborniki | 1:22.23 | |||
2 | Babuchowski Marcin | 84 | MKS "Trójka" Łódź | 1:50.00 | |||
3 | Witkowski Michał | 84 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 1:55.54 | |||
4 | Samul Kamil | 88 | CSiR MOS Dąbrowa Górnicza | 1:59.00 | |||
5 | Drzewiński Łukasz | 84 | Legia Warszawa | 1:59.00 | |||
6 | Szczypiński Marcin | 86 | UKS Wodnik 29 Katowice | 2:01.00 | |||
7 | Ziemniarski Bartosz | 86 | AZS UAM Poznań | 2:03.30 | |||
8 | Berwecki Arkadiusz | 73 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 2:04.51 | |||
9 | Skorykow Andrzej | 69 | Warsaw Masters Team | 2:04.90 | |||
10 | Paduch Daniel | 88 | Mielec | 2:06.00 | |||
11 | Radomski Grzegorz | 84 | Tp Masters Opole | 2:08.00 | |||
12 | Monczak Piotr | 67 | SSI Start Poznań | 2:08.00 | |||
13 | Stanek Grzegorz | 68 | ORS Opole | 2:08.10 | |||
14 | Olkowicz Arkadiusz | 76 | UKS Piątka Konstantynów | 2:10.00 | |||
15 | STOLARSKI MICHAŁ | 82 | KS Warta Poznań | 2:10.00 | |||
16 | Rado Witold | 72 | Sokół Kolbuszowa | 2:10.50 | |||
17 | Dzięcioł Karol | 81 | Warsaw Masters Team | 2:12.00 | |||
18 | Pasieczny Andrzej | 66 | Victory Masters Elbląg | 2:12.20 | |||
19 | Piątkowski Jakub | 83 | Redeco Wrocław | 2:12.22 | |||
20 | Madej Leszek | 60 | Warsaw Masters Team | 2:13.00 | |||
21 | OLSZEWSKI PAWEŁ | 62 | KS Warta Poznań | 2:15.00 | |||
22 | Monczak Grzegorz | 73 | One Man Team | 2:15.00 | |||
23 | Odziemski Marcin | 74 | Poznań | 2:15.35 | |||
24 | Kośmider Jan | 66 | UKS Victoria Józefów | 2:15.50 | |||
25 | Kowalczyk Piotr | 74 | MKP Szczecin | 2:15.82 | |||
26 | Latuszek Kamil | 88 | AZS WSZIB Kraków | 2:16.00 | |||
27 | Lyubavin Viktor | 66 | Pregel Kaliningrad | 2:17.00 | |||
28 | Gołembiewski Andrzej | 86 | MSP Dwójka Tczew | 2:18.00 | |||
29 | Pintara Kornel | 79 | UKS Piątka Konstantynów | 2:18.00 | |||
30 | Opaliński Paweł | 74 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 2:18.77 | |||
31 | Obiedziński Paweł | 69 | Konstancin-Jeziorna | 2:19.00 | |||
32 | Bar Wiesław | 70 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 2:19.11 | |||
33 | Warchoł Mirosław | 53 | WMT Warszawa | 2:19.55 | |||
34 | Suwara Piotr | 79 | Sopot Masters | 2:20.00 | |||
35 | Kłosiński Artur | 81 | Toruńczyk Masters Toruń | 2:20.00 | |||
36 | Ushakov Yuri | 72 | Pregel Kaliningrad | 2:20.00 | |||
37 | Kowalik Jakub | 91 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 2:21.00 | |||
38 | Drzewski Bartłomiej | 91 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 2:22.00 | |||
39 | Cybertowicz Sławomir | 66 | TS Olimpia Poznań | 2:23.00 | |||
40 | Sklyar Konstantin | 68 | Krivbassmasters | 2:23.15 | |||
41 | Skoczylas Tomasz | 66 | UKS Wodnik 29 Katowice | 2:26.32 | |||
42 | Arentewicz Grzegorz | 81 | Toruńczyk Masters Toruń | 2:28.00 | |||
43 | Tarasek Krzysztof | 58 | Sopot Masters | 2:28.00 | |||
44 | Kania Waldemar | 62 | ORS Opole | 2:29.10 | |||
45 | Raj Łukasz | 79 | UKS Piątka Konstantynów | 2:29.50 | |||
46 | Koszarek Maciej | 84 | Redeco Wrocław | 2:30.00 | |||
47 | KUREK PIOTR | 81 | KS Warta Poznań | 2:30.00 | |||
48 | Bień Maciej | 75 | Legia Warszawa | 2:30.00 | |||
49 | Sinicki Kazimierz | 55 | niezrzeszony | 2:30.00 | |||
50 | Matyszczak Jacek | 70 | TS Olimpia Poznań | 2:30.00 | |||
51 | Świąder Mariusz | 82 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 2:30.00 | |||
52 | Gleb Tomasz | 67 | Victory Masters Elbląg | 2:30.30 | |||
53 | Lorkowski Robert | 60 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 2:32.45 | |||
54 | Kwiek Radosław | 68 | niezrzeszony | 2:35.00 | |||
55 | Sieczyński Bartłomiej | 79 | Masters Kraśnik | 2:35.00 | |||
56 | Grzywacz Karol | 83 | Poznań | 2:35.00 | |||
57 | Jankowski Jakub | 68 | Kołobrzeg | 2:36.00 | |||
58 | Plata Kamil | 72 | Gdynia Masters | 2:37.00 | |||
59 | Dziarek Jacek | 59 | Kołobrzeg | 2:38.00 | |||
60 | Kałużyński Wojciech | 80 | Warsaw Masters Team | 2:38.44 | |||
61 | Lutkowski Tomasz | 75 | SSI Start Poznań | 2:39.00 | |||
62 | Rybarczyk Michał | 70 | UCSiR Warszawa | 2:39.04 | |||
63 | Chrześcijański Jerzy | 71 | Warsaw Masters Team | 2:40.00 | |||
64 | Kubicki Leszek | 53 | Gdynia Masters | 2:40.00 | |||
65 | Nawieśniak Marek | 69 | Masters Korona Kraków | 2:40.00 | |||
66 | Bendig Jerzy | 58 | Sopot Masters | 2:40.00 | |||
67 | Tomczak Piotr | 78 | SKSP Barakuda Stargard Szczeciński | 2:40.00 | |||
68 | THIEM JACEK | 63 | KS Warta Poznań | 2:40.00 | |||
69 | Mazurek Marcin | 75 | Masters Kraśnik | 2:40.00 | |||
70 | Birecki Roman | 55 | Tp Masters Opole | 2:41.00 | |||
71 | Zabrzański Alfred | 54 | Weteran Zabrze | 2:41.00 | |||
72 | Łukaszewicz Paweł | 55 | SSI Start Poznań | 2:41.00 | |||
73 | Ciekliński Wiesław | 57 | Poznań | 2:41.30 | |||
74 | Przybylski Adam | 67 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 2:41.31 | |||
75 | Beszterda Jacek | 60 | SSI Start Poznań | 2:42.00 | |||
76 | Jaroń Tomasz | 71 | Timun | 2:42.10 | |||
77 | Mikosza Olgierd | 51 | Tp Masters Opole | 2:45.00 | |||
78 | Makay Marek | 50 | Helyopolis Kair | 2:45.00 | |||
79 | Wawrzyniak Bogusław | 65 | Wieloboista Ostrów Wlkp | 2:45.00 | |||
80 | Libuda Marek | 77 | SSI Start Poznań | 2:45.00 | |||
81 | Najgeburski Stefan | 57 | Salos Kielce | 2:47.00 | |||
82 | Gryboś Andrzej | 58 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 2:48.00 | |||
83 | Szurek Sławomir | 71 | Orka Radlin | 2:50.00 | |||
84 | Pietrowski Witold | 80 | UKS Piątka Konstantynów | 2:50.00 | |||
85 | Lipski Janusz | 52 | Olimpic Strawczyn | 2:50.15 | |||
86 | Hudyka Sebastian | Barakuda Legnica | 2:55.00 | ||||
87 | Zach Paweł | 68 | ENTRE.PL Team | 2:55.00 | |||
88 | Superson Wojciech | 71 | Masters Korona Kraków | 2:57.00 | |||
89 | Czupryn Wojciech | 58 | Warsaw Masters Team | 2:57.99 | |||
90 | Miński Andrzej | 56 | K.S. niezrzeszeni.pl | 2:59.19 | |||
91 | Buczkowski Władysław | 42 | Weteran Zabrze | 3:00.00 | |||
92 | WITT GRZEGORZ | 66 | KS Warta Poznań | 3:00.00 | |||
93 | Staruch Wojciech | 54 | K.S. niezrzeszeni.pl | 3:00.00 | |||
94 | Beszterda Maciej | 60 | SSI Start Poznań | 3:00.00 | |||
95 | WACHOWSKI BŁAŻEJ | 80 | KS Warta Poznań | 3:00.00 | |||
96 | Śliwiński Rafał | 77 | Olimpic Strawczyn | 3:02.55 | |||
97 | Gargas Marcin | 84 | MKP Szczecin | 3:03.91 | |||
98 | Stachurski Ireneusz | 69 | MOSiR Częstochowa | 3:05.00 | |||
99 | Grzesiak Jerzy | 55 | SKSP Barakuda Stargard Szczeciński | 3:10.00 | |||
100 | Borodziuk Stefan | 44 | Warsaw Masters Team | 3:20.00 | |||
101 | Figielski Grzegorz | 53 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 3:20.00 | |||
102 | Nowicki Robert | 63 | Warsaw Masters Team | 3:20.00 | |||
103 | Bantkowski Jan | 49 | Toruńczyk Masters Toruń | 3:28.60 | |||
104 | Lewandowski Zygmunt | 37 | Delfin Inowrocław | 3:30.00 | |||
105 | Michałkowski Andrzej | 51 | Koszalin | 3:30.00 | |||
106 | SVETIKAS Vytautas | 45 | Takas | 3:35.00 | |||
107 | Irczyk Leon | 51 | Orka Radlin | 3:35.00 | |||
108 | Witkowski Tadeusz | 37 | Tp Masters Opole | 3:40.00 | |||
109 | Korolko Edward | 40 | Toruńczyk Masters Toruń | 3:40.10 | |||
110 | ZIÓŁKOWSKI KAROL | 47 | KS Warta Poznań | 3:50.00 | |||
111 | Kaźmierowski Krzysztof | 61 | Wieloboista Ostrów Wlkp | 3:50.00 | |||
112 | Ludwiczak Zbigniew | 33 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 4:06.00 | |||
113 | Mrówczyński Kazimierz | 22 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 4:40.00 | |||
114 | Szwedowicz Ryszard | 40 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 4:46.00 | |||
115 | Kasperek Józef | 31 | Tp Masters Opole | 6:10.00 | |||
116 | Wosk Tadeusz | 37 | Masters Chełm | NT | |||
117 | From Kazimierz | 32 | WOPR Kutno | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 2011-11-19 |
Kobiet, 200m zmienny | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Kostyra Agnieszka | 90 | Toruńczyk Masters Toruń | 2:40.00 | |||
2 | Nawrocka Manuela | 90 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 2:42.00 | |||
3 | Dybała Dagna | 85 | CityZen AZS AWF Poznań | 2:45.00 | |||
4 | Chojcan Joanna | 86 | Redeco Wrocław | 2:47.30 | |||
5 | Puchalska Joanna | 64 | Sopot Masters | 2:52.50 | |||
6 | Kłyza Beata | 82 | Orka Radlin | 2:59.00 | |||
7 | Kijewska Iwona | 79 | Salos Kielce | 3:08.32 | |||
8 | Michalczyk Marianna | 86 | Warsaw Masters Team | 3:10.00 | |||
9 | Aleshchenko Natalia | 57 | Pregel Kaliningrad | 3:12.00 | |||
10 | Piwowarczyk Elżbieta | 66 | Masters Białystok | 3:12.00 | |||
11 | Sikacz Hanna | 79 | Redeco Wrocław | 3:12.59 | |||
12 | Petecka Maria | 67 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 3:16.05 | |||
13 | Stępień Ewa | 62 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 3:16.50 | |||
14 | Ropa Barbara | 80 | Warsaw Masters Team | 3:23.78 | |||
15 | Janeczko Anna | 72 | Masters Korona Kraków | 3:25.00 | |||
16 | Jaczewska Barbara | 56 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 3:30.00 | |||
17 | Kiszczak Grażyna | 50 | Weteran Zabrze | 3:30.00 | |||
18 | Legutko Mirosława | 57 | Masters Korona Kraków | 3:30.61 | |||
19 | Rajtar Mirosława | 56 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 3:34.00 | |||
20 | Mazurek Katarzyna | 59 | Gdynia Masters | 3:40.00 | |||
21 | Szaduro Maja | 76 | Gdynia Masters | 3:40.00 | |||
22 | Mysiak Katarzyna | 61 | Gdynia Masters | 3:40.00 | |||
23 | Marszałek Karina | 80 | WKS Flota Gdynia | 3:50.00 | |||
24 | Sawicka Katarzyna | 73 | Miedzyszkolny Klub Sportowy "Neptun" | 3:50.00 | |||
25 | Karaś Beata | 62 | Victory Masters Elbląg | 3:51.00 | |||
26 | Mierwald Ewa | 54 | WKS Flota Gdynia | 3:54.00 | |||
27 | Łasińska Małgorzata | 54 | TS Olimpia Poznań | 4:00.00 | |||
28 | Kądzielewska Beata | 65 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 4:00.00 | |||
29 | Dąbrowska Zofia | 58 | Sikret Gliwice | 4:15.00 | |||
30 | KRAJAUSKIENE Violeta | 60 | Takas | 4:20.00 | |||
31 | Chomicka Barbara | 52 | Gdynia Masters | 4:24.00 | |||
32 | Kraśniewska Alina | 50 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 5:30.00 | |||
33 | Czabańska Barbara | 45 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 6:00.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 2011-11-19 |
Mężczyzn, 200m zmienny | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Stasiaczek Michał | 84 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 2:19.99 | |||
2 | Sterczyński Jakub | 88 | AZS UAM Poznań | 2:20.00 | |||
3 | Radomski Grzegorz | 84 | Tp Masters Opole | 2:21.00 | |||
4 | Stanek Grzegorz | 68 | ORS Opole | 2:21.60 | |||
5 | Latuszek Konrad | 89 | AZS WSZIB Kraków | 2:25.00 | |||
6 | KODUR PIOTR | 83 | KS Warta Poznań | 2:25.00 | |||
7 | Figarski Sebastian | 85 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 2:25.50 | |||
8 | Monczak Piotr | 67 | SSI Start Poznań | 2:26.00 | |||
9 | Wolny Dariusz | 60 | Redeco Wrocław | 2:26.26 | |||
10 | Sass Mateusz | 86 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 2:30.00 | |||
11 | Wróblewski Oskar | 90 | Miedzyszkolny Klub Sportowy "Neptun" | 2:30.00 | |||
12 | Draczyński Michał | 91 | Miedzyszkolny Klub Sportowy "Neptun" | 2:30.00 | |||
13 | Trudnos Rafał | 80 | UKS Piątka Konstantynów | 2:30.00 | |||
14 | Szczypiński Przemysław | 90 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 2:30.00 | |||
15 | Skrok Michał | 76 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 2:33.53 | |||
16 | Żmiejko Wojciech | 63 | Masters Białystok | 2:33.95 | |||
17 | Baran Robert | 75 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 2:34.34 | |||
18 | Skośkiewicz Rafał | 66 | Warsaw Masters Team | 2:35.00 | |||
19 | Dzięcioł Karol | 81 | Warsaw Masters Team | 2:35.00 | |||
20 | Latecki Grzegorz | 65 | Victory Masters Elbląg | 2:36.00 | |||
21 | Liszkowski Wojciech | 72 | Masters Korona Kraków | 2:40.00 | |||
22 | Gajewski Ireneusz | 63 | Tri-Saucony Rumia | 2:43.00 | |||
23 | Łopaciński Artur | 72 | Masters Gorzów | 2:45.00 | |||
24 | Mazurkiewicz Łukasz | 85 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 2:45.00 | |||
25 | Nadolski Adam | 77 | Gdańsk | 2:45.00 | |||
26 | WITT PIOTR | 91 | KS Warta Poznań | 2:45.91 | |||
27 | Kuras Maciej | 78 | Toruńczyk Masters Toruń | 2:46.50 | |||
28 | Grabarczyk Marcin | 79 | UKS Piątka Konstantynów | 2:47.77 | |||
29 | Monczak Grzegorz | 73 | One Man Team | 2:50.00 | |||
30 | Kawecki Krzysztof | 57 | Astoria Bydgoszcz | 2:52.00 | |||
31 | Wilkowski Leszek | 71 | Sopot Masters | 2:53.00 | |||
32 | Lorkowski Robert | 60 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 2:53.71 | |||
33 | Grzywacz Karol | 83 | Poznań | 2:55.00 | |||
34 | Mroziński Jerzy | 59 | UKS Wodnik 29 Katowice | 2:55.00 | |||
35 | Pawłowski Krzysztof | 77 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 2:55.10 | |||
36 | Szymik Piotr | 60 | Wodnik Siemianowice Śląskie | 2:55.40 | |||
37 | Matuszek Przemysław | 79 | Redeco Wrocław | 2:55.55 | |||
38 | Nowak Michał | 52 | UCSiR Warszawa | 2:58.00 | |||
39 | Ciurko Paweł | 79 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 2:59.10 | |||
40 | Otlik Marian | 66 | Orka Radlin | 3:00.00 | |||
41 | RYBAK TOMASZ | 80 | KS Warta Poznań | 3:02.00 | |||
42 | Pietraszewski Zbigniew | 55 | TS Olimpia Poznań | 3:02.00 | |||
43 | Piechula Adolf | 57 | Racibórz | 3:03.45 | |||
44 | Konstanty Janusz | 56 | Wisła Kraków | 3:05.00 | |||
45 | Rubaszkiewicz Andrzej | 49 | UCSiR Warszawa | 3:06.00 | |||
46 | Grzelak Maciej | 70 | Legia Warszawa | 3:06.30 | |||
47 | Kotus Tomasz | 81 | UKS Piątka Konstantynów | 3:08.00 | |||
48 | Chojecki Michał | 53 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 3:09.00 | |||
49 | Radomski Mirosław | 63 | Victory Masters Elbląg | 3:10.00 | |||
50 | Karch Tomasz | 82 | Klub Sportowy "Rekin" Świebodzice | 3:10.00 | |||
51 | Skrzypek Stefan | 56 | Steef Wrocław | 3:10.00 | |||
52 | Cieśliński Paweł | 76 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 3:10.90 | |||
53 | Szurek Sławomir | 71 | Orka Radlin | 3:15.00 | |||
54 | Dubiński Bogdan | 53 | Warszawa | 3:15.00 | |||
55 | Przybylski Adam | 67 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 3:15.11 | |||
56 | Jarzyna Włodzimierz | 49 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 3:17.18 | |||
57 | Wąsik Bogdan | 55 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 3:18.00 | |||
58 | Lietz Krzysztof | 52 | Toruńczyk Masters Toruń | 3:19.00 | |||
59 | Chełstowski Jerzy | 56 | SKSP Barakuda Stargard Szczeciński | 3:19.00 | |||
60 | Bednarek Krzysztof | 51 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 3:20.00 | |||
61 | Pierz Radosław | 68 | TS Olimpia Poznań | 3:20.00 | |||
62 | Tomaszewski Dominik | 72 | Kórnik | 3:25.00 | |||
63 | Niedźwiedź Tomasz | 63 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 3:30.00 | |||
64 | Różalski Józef | 45 | MOSiR Ostrowiec Świętokrzyski | 3:30.00 | |||
65 | Zembala Tomasz | 71 | Kielce | 3:30.00 | |||
66 | Dmytrów Wojciech | 64 | SSI Start Poznań | 3:30.00 | |||
67 | Brożek Wacław | 67 | Masters Korona Kraków | 3:30.00 | |||
68 | Lesiński Jacek | 44 | TS Olimpia Poznań | 3:33.00 | |||
69 | Korpetta Wojciech | 59 | K.S. niezrzeszeni.pl | 3:35.67 | |||
70 | Skwarło Andrzej | 39 | Gdynia Masters | 3:40.00 | |||
71 | Wepa Wiesław | 56 | Masters Chełm | 3:40.00 | |||
72 | Woch Janusz | 46 | SSI Start Poznań | 3:40.00 | |||
73 | Rusowicz Waldemar | 55 | Masters Kraśnik | 3:45.00 | |||
74 | Krokoszyński Stanisław | 30 | Wisła Kraków | 3:50.00 | |||
75 | Ratajczak Henryk | 49 | TS Olimpia Poznań | 3:50.00 | |||
76 | Szpala Janusz | 48 | Tp Masters Opole | 3:56.00 | |||
77 | Daszyński Andrzej | 48 | Klub Pływacki Masters Blolesławiec | 3:59.00 | |||
78 | WITT GRZEGORZ | 66 | KS Warta Poznań | 4:00.00 | |||
79 | GUOGA Antanas | 48 | Takas | 4:00.00 | |||
80 | Bugla Rudolf | 40 | Orka Radlin | 4:04.00 | |||
81 | Filipiak Fabian | 48 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 4:04.00 | |||
82 | Wasiuk Janusz | 53 | Masters Kraśnik | 4:20.00 | |||
83 | Jawor Bogdan | 47 | KS Masters Polkowice | 4:20.00 | |||
84 | Sielski Ryszard | 37 | Warsaw Masters Team | 4:25.00 | |||
85 | Płonka Janusz | 48 | niezrzeszony | 4:45.00 | |||
86 | Masłowski Leszek | 48 | Masters Chełm | NT | |||
87 | Wosk Tadeusz | 37 | Masters Chełm | NT | |||
88 | Wolski Wojciech | 66 | Masters Korona Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 2011-11-19 |
Mieszane, 4 x 50m dowolny |
AG 80 - 359 Lista zgłoszeń |
|
1 | Wrocławski Park Wodny S.A. 1 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 1:51.30 | ||||
2 | UKS TRÓJKA Częstochowa 1 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 1:55.00 | ||||
3 | Redeco Wrocław 5 | Redeco Wrocław | 1:56.40 | ||||
4 | Wrocławski Park Wodny S.A. 2 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 1:58.00 | ||||
5 | Masters Korona Kraków C | Masters Korona Kraków | 1:59.00 | ||||
6 | Masters Białystok 1 | Masters Białystok | 2:00.00 | ||||
7 | UKS Wodnik 29 Katowice 1 | UKS Wodnik 29 Katowice | 2:00.00 | ||||
8 | SSI Start Poznań 1 | SSI Start Poznań | 2:08.00 | ||||
9 | UCSiR Warszawa 1 | UCSiR Warszawa | 2:09.00 | ||||
10 | Masters Korona Kraków D | Masters Korona Kraków | 2:10.00 | ||||
11 | TS Olimpia Poznań 3 | TS Olimpia Poznań | 2:10.00 | ||||
12 | Sopot Masters 3 | Sopot Masters | 2:16.00 | ||||
13 | Orka Radlin 1 | Orka Radlin | 2:18.00 | ||||
14 | Masters Korona Kraków B | Masters Korona Kraków | 2:20.00 | ||||
15 | Weteran Zabrze 1 | Weteran Zabrze | 2:27.00 | ||||
16 | UKS Piątka Konstantynów 1 | UKS Piątka Konstantynów | 2:32.00 | ||||
17 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski 6 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 3:00.00 | ||||
18 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski 5 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 3:00.00 | ||||
19 | TS Olimpia Poznań 5 | TS Olimpia Poznań | NT | ||||
20 | Masters Chełm 4 | Masters Chełm | NT | ||||
21 | TS Olimpia Poznań 4 | TS Olimpia Poznań | NT | ||||
22 | Masters Chełm 3 | Masters Chełm | NT |
<< TOP >> |
4 - 20 Listopad 2011 | 2011-11-20 - 9:30 |
|
Konkurencja 34 2011-11-20 |
Kobiet, 50m motylkowy | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Gołębiowska Joanna | 82 | Azs Awf Warszawa | 29.80 | |||
2 | Dybała Dagna | 85 | CityZen AZS AWF Poznań | 31.00 | |||
3 | Duda Anna | 81 | UKS Wodnik 29 Katowice | 31.90 | |||
4 | Załuska Olga | 89 | UKS Wodnik 29 Katowice | 33.00 | |||
5 | Wysocka Klaudia | 66 | Masters Korona Kraków | 33.50 | |||
6 | Wawrzyńczak Karolina | 90 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 34.00 | |||
7 | Kłyza Beata | 82 | Orka Radlin | 34.00 | |||
8 | Burghardt Nina | 86 | Oceanik Ostrzeszów | 34.00 | |||
9 | Kostyra Agnieszka | 90 | Toruńczyk Masters Toruń | 34.00 | |||
10 | Rojewska Beata | 76 | Masters Gorzów | 34.00 | |||
11 | Nawrocka Manuela | 90 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 34.00 | |||
12 | Niewiadomska Beata | 84 | Gdynia Masters | 34.16 | |||
13 | Chojcan Joanna | 86 | Redeco Wrocław | 34.42 | |||
14 | Madej Sylwia | 85 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 34.71 | |||
15 | Puchalska Joanna | 64 | Sopot Masters | 34.78 | |||
16 | Skibińska Patrycja | 85 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 35.00 | |||
17 | Michalik Dominika | 79 | Masters Białystok | 35.21 | |||
18 | Michalczyk Marianna | 86 | Warsaw Masters Team | 35.80 | |||
19 | Mróz Urszula | 62 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 36.25 | |||
20 | Malchar Jowita | 82 | Barakuda Legnica | 36.30 | |||
21 | Mróz Edyta | 79 | UKS Wodnik 29 Katowice | 37.49 | |||
22 | Maciejowska Anna | 60 | Sopot Masters | 39.00 | |||
23 | Kijewska Iwona | 79 | Salos Kielce | 39.00 | |||
24 | Petecka Maria | 67 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 39.11 | |||
25 | Piwowarczyk Elżbieta | 66 | Masters Białystok | 39.50 | |||
26 | Rogozińska Magdalena | 77 | Toruńczyk Masters Toruń | 40.00 | |||
27 | Mazurek Katarzyna | 59 | Gdynia Masters | 41.00 | |||
28 | Młyńczak Małgorzata | 89 | Azs Awf Warszawa | 42.55 | |||
29 | Rajtar Mirosława | 56 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 43.00 | |||
30 | Mysiak Katarzyna | 61 | Gdynia Masters | 43.18 | |||
31 | Wawer Matylda Katarzyna | 60 | K.S. niezrzeszeni.pl | 43.29 | |||
32 | Legutko Mirosława | 57 | Masters Korona Kraków | 43.40 | |||
33 | Górecka-Burkot Jadwiga | 58 | Kraków | 44.00 | |||
34 | Bastek Renata | 43 | Weteran Zabrze | 45.00 | |||
35 | Dąbrowska Zofia | 58 | Sikret Gliwice | 46.00 | |||
36 | Kania Hanka | 54 | Gdynia Masters | 47.00 | |||
37 | Łutowicz Maria | 50 | TS Olimpia Poznań | 49.00 | |||
38 | Romańska Alicja | 75 | Masters Korona Kraków | 50.00 | |||
39 | Olechnicka Witosława | 50 | WKS Flota Gdynia | 50.00 | |||
40 | Nowicka Weronika | 00 | UMKSN Poznań | 50.00 | |||
41 | Stoinska Wanessa | 00 | UMKSN Poznań | 50.00 | |||
42 | Łasińska Małgorzata | 54 | TS Olimpia Poznań | 50.00 | |||
43 | Fecica Krystyna | 43 | Weteran Zabrze | 51.00 | |||
44 | KRAJAUSKIENE Violeta | 60 | Takas | 51.00 | |||
45 | Grzegorzewska Grażyna | 52 | KS Masters Polkowice | 52.00 | |||
46 | Brendler Barbara | 50 | Weteran Zabrze | 53.00 | |||
47 | Mróz Sława | 72 | TS Olimpia Poznań | 55.00 | |||
48 | Chomicka Barbara | 52 | Gdynia Masters | 55.00 | |||
49 | POVILAITIENE Violeta | 58 | Takas | 56.00 | |||
50 | Wątrobińska Alicja | 49 | Masters Chełm | 59.00 | |||
51 | Kowalska Stefania | 44 | Gdynia Masters | 1:03.00 | |||
52 | Kraśniewska Alina | 50 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 1:22.00 | |||
53 | Kubatek Karolina | 86 | Wrocławski Park Wodny S.A. | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 2011-11-20 |
Mężczyzn, 50m motylkowy | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Babuchowski Marcin | 84 | MKS "Trójka" Łódź | 23.97 | |||
2 | Kowalik Piotr | 91 | AZS UAM Poznań | 25.50 | |||
3 | Choiński Michał | 90 | UKS G-8 Bielany | 25.80 | |||
4 | Witkowski Michał | 84 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 25.88 | |||
5 | Vashkevich Andrei | 83 | MUKP Just Swim Jelenia Góra | 26.24 | |||
6 | Kaczmarek Marcin | 77 | Warsaw Masters Team | 26.26 | |||
7 | Mróz Marek | 83 | UKS Wodnik 29 Katowice | 26.50 | |||
8 | Berwecki Arkadiusz | 73 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 26.90 | |||
9 | Szczypiński Marcin | 86 | UKS Wodnik 29 Katowice | 27.00 | |||
10 | Samul Kamil | 88 | CSiR MOS Dąbrowa Górnicza | 27.00 | |||
11 | Bręczewski Jan | 90 | AZS UAM Poznań | 27.01 | |||
12 | Skorykow Andrzej | 69 | Warsaw Masters Team | 27.20 | |||
13 | Sass Mateusz | 86 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 27.49 | |||
14 | Drzewiński Łukasz | 84 | Legia Warszawa | 27.50 | |||
15 | Kawicki Tomasz | 88 | CityZen AZS AWF Poznań | 27.80 | |||
16 | Pietryka Bartosz | 86 | Sokół Kolbuszowa | 28.00 | |||
17 | STANOCH JAKUB | 83 | KS Warta Poznań | 28.00 | |||
18 | Gołembiewski Tadeusz | 85 | CityZen AZS AWF Poznań | 28.00 | |||
19 | SKRZYPCZAK MICHAŁ | 77 | KS Warta Poznań | 28.00 | |||
20 | Szentner Norbert | 76 | TS Olimpia Poznań | 28.00 | |||
21 | Paduch Daniel | 88 | Mielec | 28.40 | |||
22 | Kazimirów Robert | 82 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 28.48 | |||
23 | Grela Robert | 68 | Masters Korona Kraków | 28.50 | |||
24 | Rado Witold | 72 | Sokół Kolbuszowa | 28.85 | |||
25 | Wróblewski Oskar | 90 | Miedzyszkolny Klub Sportowy "Neptun" | 29.00 | |||
26 | Balcerzak Jakub | 84 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 29.00 | |||
27 | Sieczych Krzesimir | 86 | Legia Warszawa | 29.00 | |||
28 | KUREK PIOTR | 81 | KS Warta Poznań | 29.00 | |||
29 | Latuszek Konrad | 89 | AZS WSZIB Kraków | 29.00 | |||
30 | LISZEWSKI RAFAŁ | 84 | KS Warta Poznań | 29.00 | |||
31 | Wolny Dariusz | 60 | Redeco Wrocław | 29.30 | |||
32 | Daszuta Maciej | 73 | Masters Białystok | 29.50 | |||
33 | Liszkowski Wojciech | 72 | Masters Korona Kraków | 29.50 | |||
34 | Wysocki Tomasz | 80 | Victory Masters Elbląg | 29.50 | |||
35 | Powąska Mateusz | 90 | Poznań | 29.70 | |||
36 | Grabarczyk Marcin | 79 | UKS Piątka Konstantynów | 29.77 | |||
37 | Mańczak Jakub | 71 | KS Delfin Gdynia | 29.80 | |||
38 | Latecki Grzegorz | 65 | Victory Masters Elbląg | 29.80 | |||
39 | Żmiejko Tomasz | 86 | Centrum Park Chojnice | 29.90 | |||
40 | Pyrć Szymon | 75 | Masters Korona Kraków | 30.00 | |||
41 | Kowalik Jakub | 91 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 30.00 | |||
42 | Gajewski Ireneusz | 63 | Tri-Saucony Rumia | 30.20 | |||
43 | Żmiejko Wojciech | 63 | Masters Białystok | 30.25 | |||
44 | Szymański Sebastian | 74 | Start Wrocław | 30.51 | |||
45 | Matuszek Przemysław | 79 | Redeco Wrocław | 30.58 | |||
46 | Pintara Kornel | 79 | UKS Piątka Konstantynów | 31.00 | |||
47 | KODUR PIOTR | 83 | KS Warta Poznań | 31.00 | |||
48 | Kuras Maciej | 78 | Toruńczyk Masters Toruń | 31.00 | |||
49 | Piszczek Waldemar | 62 | Masters Korona Kraków | 31.00 | |||
50 | Obiedziński Paweł | 69 | Konstancin-Jeziorna | 31.00 | |||
51 | Świąder Mariusz | 82 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 31.00 | |||
52 | Tobolski Tomasz | 70 | SSI Start Poznań | 31.00 | |||
53 | Rogiński Mariusz | 71 | Kołobrzeg | 31.28 | |||
54 | Pasieczny Andrzej | 66 | Victory Masters Elbląg | 31.50 | |||
55 | Mazurkiewicz Łukasz | 85 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 31.52 | |||
56 | Opaliński Paweł | 74 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 31.72 | |||
57 | Olejarczyk Igor | 79 | UKS Piątka Konstantynów | 32.00 | |||
58 | Kulczyk Krzysztof | 52 | UKS Wodnik 29 Katowice | 32.00 | |||
59 | Suwara Piotr | 79 | Sopot Masters | 32.00 | |||
60 | Kośmider Jan | 66 | UKS Victoria Józefów | 32.00 | |||
61 | Przytulski Włodzimierz | 57 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 32.00 | |||
62 | Krogulec Piotr | 91 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 32.00 | |||
63 | Arentewicz Grzegorz | 81 | Toruńczyk Masters Toruń | 32.20 | |||
64 | Sinicki Kazimierz | 55 | niezrzeszony | 32.50 | |||
65 | Chojcan Maciej | 81 | Redeco Wrocław | 32.50 | |||
66 | Bolgov Sergey | 78 | Pregel Kaliningrad | 32.50 | |||
67 | Łopaciński Artur | 72 | Masters Gorzów | 32.60 | |||
68 | Rubaszkiewicz Andrzej | 49 | UCSiR Warszawa | 33.00 | |||
69 | Nawieśniak Marek | 69 | Masters Korona Kraków | 33.00 | |||
70 | Kotus Tomasz | 81 | UKS Piątka Konstantynów | 33.00 | |||
71 | Ushakov Yuri | 72 | Pregel Kaliningrad | 33.30 | |||
72 | Rybarczyk Michał | 70 | UCSiR Warszawa | 33.99 | |||
73 | Tarasek Krzysztof | 58 | Sopot Masters | 34.00 | |||
74 | Różalski Józef | 45 | MOSiR Ostrowiec Świętokrzyski | 34.00 | |||
75 | Kalbarczyk Waldemar | 71 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 34.25 | |||
76 | Plata Kamil | 72 | Gdynia Masters | 34.28 | |||
77 | Birecki Roman | 55 | Tp Masters Opole | 34.30 | |||
78 | Kornicki Wiesław | 49 | Weteran Zabrze | 34.50 | |||
79 | Lietz Krzysztof | 52 | Toruńczyk Masters Toruń | 34.50 | |||
80 | Stąpor Łukasz | 87 | Azs Awf Warszawa | 34.50 | |||
81 | Ezkov Vadim | 65 | Pregel Kaliningrad | 34.50 | |||
82 | Śliwiński Rafał | 77 | Olimpic Strawczyn | 34.60 | |||
83 | Grzywacz Karol | 83 | Poznań | 35.00 | |||
84 | Pietrowski Witold | 80 | UKS Piątka Konstantynów | 35.00 | |||
85 | Zembala Tomasz | 71 | Kielce | 35.00 | |||
86 | THIEM JACEK | 63 | KS Warta Poznań | 35.00 | |||
87 | Otlik Marian | 66 | Orka Radlin | 35.00 | |||
88 | Minkiewicz Jerzy | 56 | Tp Masters Opole | 35.00 | |||
89 | Lutkowski Tomasz | 75 | SSI Start Poznań | 35.00 | |||
90 | Bendig Jerzy | 58 | Sopot Masters | 36.00 | |||
91 | Zdzieszyński Wojciech | 80 | UKS Piątka Konstantynów | 36.00 | |||
92 | Skrzypek Stefan | 56 | Steef Wrocław | 36.00 | |||
93 | Krzyżanowski Ryszard | 49 | TS Olimpia Poznań | 36.00 | |||
94 | Szymik Piotr | 60 | Wodnik Siemianowice Śląskie | 36.11 | |||
95 | Derkowski Krzysztof | 61 | KP Delfin Inowrocław | 36.92 | |||
96 | Wawrzyniak Bogusław | 65 | Wieloboista Ostrów Wlkp | 37.00 | |||
97 | Sieczyński Bartłomiej | 79 | Masters Kraśnik | 37.00 | |||
98 | Dziarek Jacek | 59 | Kołobrzeg | 37.00 | |||
99 | Bednarek Krzysztof | 51 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 37.00 | |||
100 | Ciekliński Wiesław | 57 | Poznań | 37.50 | |||
101 | Boboli Jan Maciej | 48 | Warsaw Masters Team | 38.00 | |||
102 | Tomaszewski Dominik | 72 | Kórnik | 38.00 | |||
103 | Bosowski Włodzimierz | 48 | Weteran Zabrze | 38.50 | |||
104 | Gałgański Zbigniew | 49 | Redeco Wrocław | 39.00 | |||
105 | Ciupek Józef | 46 | Tp Masters Opole | 39.00 | |||
106 | BEZZUBOVAS Pavelas | 38 | Takas | 40.00 | |||
107 | Szpala Janusz | 48 | Tp Masters Opole | 40.00 | |||
108 | Niedźwiedź Tomasz | 63 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 40.00 | |||
109 | KOPKA MACIEJ | 78 | KS Warta Poznań | 40.00 | |||
110 | Szufarski Andrzej | 52 | Toruńczyk Masters Toruń | 41.00 | |||
111 | Beszterda Jacek | 60 | SSI Start Poznań | 42.00 | |||
112 | Matusik Mirosław | 56 | Masters Białystok | 43.00 | |||
113 | Wepa Wiesław | 56 | Masters Chełm | 43.00 | |||
114 | Dziekoński Edward | 43 | Białystok | 43.00 | |||
115 | Czupryn Wojciech | 58 | Warsaw Masters Team | 44.64 | |||
116 | Samonek Krzysztof | 57 | Masters Kraśnik | 45.60 | |||
117 | Rusowicz Waldemar | 55 | Masters Kraśnik | 46.00 | |||
118 | Golik Janusz | 41 | Masters Chełm | 46.00 | |||
119 | Patrzałek Dariusz | 55 | Redeco Wrocław | 46.58 | |||
120 | Nowicki Kacper | 98 | UMKSN Poznań | 48.00 | |||
121 | Lewandowski Zygmunt | 37 | Delfin Inowrocław | 50.00 | |||
122 | Sarnowski Lech | 38 | TS Olimpia Poznań | 50.00 | |||
123 | Jawor Bogdan | 47 | KS Masters Polkowice | 51.00 | |||
124 | Płonka Janusz | 48 | niezrzeszony | 55.00 | |||
125 | Durka Maciej | 41 | TS Olimpia Poznań | 55.00 | |||
126 | Szwedowicz Ryszard | 40 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 1:16.00 | |||
127 | Przelicki Ryszard | 40 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 1:18.00 | |||
128 | Masłowski Leszek | 48 | Masters Chełm | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 2011-11-20 |
Kobiet, 100m klasyczny | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Bystrzycka Agnieszka | 81 | Redeco Wrocław | 1:15.15 | |||
2 | Sulewska Beata | 72 | Weteran Zabrze | 1:25.00 | |||
3 | Jarecka Monika | 74 | Warsaw Masters Team | 1:25.90 | |||
4 | Olszewska Edyta | 64 | Warsaw Masters Team | 1:26.00 | |||
5 | Rogozińska Magdalena | 77 | Toruńczyk Masters Toruń | 1:29.45 | |||
6 | Zubel Beata | 68 | Skalar Słupsk | 1:29.80 | |||
7 | Wysocka Marta | 59 | Masters Korona Kraków | 1:30.50 | |||
8 | Michalczyk Marianna | 86 | Warsaw Masters Team | 1:32.50 | |||
9 | Kwatera Joanna | 84 | Masters Korona Kraków | 1:34.00 | |||
10 | Stępień Ewa | 62 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 1:34.00 | |||
11 | Goździejewska Anna | 67 | Kormoran Olsztyn | 1:36.00 | |||
12 | Petecka Maria | 67 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 1:36.10 | |||
13 | Kijewska Iwona | 79 | Salos Kielce | 1:36.78 | |||
14 | Rogala-Łukaszewicz Sabina | 73 | SSI Start Poznań | 1:37.00 | |||
15 | Rybak-Starczak Agnieszka | 75 | TS Olimpia Poznań | 1:37.00 | |||
16 | Szaduro Maja | 76 | Gdynia Masters | 1:40.00 | |||
17 | Kotus Ewa | 86 | UKS Piątka Konstantynów | 1:40.00 | |||
18 | Kotańska Małgorzata | 63 | UCSiR Warszawa | 1:40.00 | |||
19 | Krzysztofik Anna | 60 | Gdynia Masters | 1:40.00 | |||
20 | Ropa Barbara | 80 | Warsaw Masters Team | 1:41.08 | |||
21 | Młyńczak Małgorzata | 89 | Azs Awf Warszawa | 1:43.80 | |||
22 | Bielawska Urszula | 85 | UCSiR Warszawa | 1:44.50 | |||
23 | Galska Beata | 70 | Gdynia | 1:45.43 | |||
24 | Radzik Justyna | 86 | UKS Piątka Konstantynów | 1:45.50 | |||
25 | Mierwald Ewa | 54 | WKS Flota Gdynia | 1:47.00 | |||
26 | Jakubów Marlena | 74 | Redeco Wrocław | 1:49.87 | |||
27 | Goilik Danuta | 60 | Victory Masters Elbląg | 1:50.00 | |||
28 | Radkowiak Danuta | 60 | Gdynia Masters | 1:50.00 | |||
29 | Kania Hanka | 54 | Gdynia Masters | 1:50.00 | |||
30 | Szczygielska- Wertepna Małgorzata | 61 | Masters Korona Kraków | 1:51.00 | |||
31 | Buczkowska Maria | 46 | Weteran Zabrze | 1:52.00 | |||
32 | Adamczyk Ewa | 70 | Orka Radlin | 1:54.00 | |||
33 | JOKUBAITIENE Irena | 48 | Takas | 1:55.00 | |||
34 | Kożmin Anna | 51 | Masters Korona Kraków | 1:55.00 | |||
35 | Fecica Krystyna | 43 | Weteran Zabrze | 1:58.00 | |||
36 | Jaczewska Barbara | 56 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 1:58.00 | |||
37 | Bosowska Janina | 47 | Weteran Zabrze | 1:58.50 | |||
38 | Barełkowska Teresa | 48 | TS Olimpia Poznań | 2:00.00 | |||
39 | Dziwisz Elżbieta | 54 | Masters Chełm | 2:01.00 | |||
40 | Noetzel Stefania | 35 | MKP Szczecin | 2:09.51 | |||
41 | Błaszkowska Barbara | 49 | Centrum Park Chojnice | 2:10.00 | |||
42 | Figielska Agata | 65 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 2:10.00 | |||
43 | Kowalska Stefania | 44 | Gdynia Masters | 2:15.00 | |||
44 | Wolska Marta | 69 | Masters Korona Kraków | 2:28.00 | |||
45 | Śmiglewska Maria | 34 | UKS Wodnik 29 Katowice | 3:15.85 | |||
46 | Wilczynska Wacława | 28 | Astoria Bydgoszcz | 3:31.00 | |||
47 | Kowalewska Danuta | 23 | Gdynia Masters | 4:00.77 | |||
48 | Drążkiewicz Zuzanna | 61 | Gdynia Masters | NT | |||
49 | Czerniakiewicz Dorota | 62 | Masters Chełm | NT | |||
50 | Tomczyk Magdalena | 59 | Poznań | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 2011-11-20 |
Mężczyzn, 100m klasyczny | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Stasiaczek Michał | 84 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 1:06.99 | |||
2 | Michałkowski Marek | 91 | Koszalin | 1:07.00 | |||
3 | Dudek Mateusz | 88 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 1:09.82 | |||
4 | Kozak Stanisław | 86 | Warsaw Masters Team | 1:10.00 | |||
5 | Cimicki Tomasz | 84 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 1:11.00 | |||
6 | Trudnos Rafał | 80 | UKS Piątka Konstantynów | 1:12.00 | |||
7 | STACHOWIAK MARCIN | 77 | KS Warta Poznań | 1:12.00 | |||
8 | Żebrowski Juliusz | 91 | AZS UAM Poznań | 1:12.50 | |||
9 | Barski Piotr | 65 | Sinnet T.C. Warszawa | 1:12.50 | |||
10 | Bilski Arkadiusz | 76 | UM Łódź | 1:13.10 | |||
11 | Karczmarczyk Jakub | 80 | UKS Piątka Konstantynów | 1:15.00 | |||
12 | Draczyński Michał | 91 | Miedzyszkolny Klub Sportowy "Neptun" | 1:15.00 | |||
13 | Skrok Michał | 76 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 1:15.20 | |||
14 | Nadolski Adam | 77 | Gdańsk | 1:16.00 | |||
15 | Latuszek Konrad | 89 | AZS WSZIB Kraków | 1:17.00 | |||
16 | Cybertowicz Sławomir | 66 | TS Olimpia Poznań | 1:18.00 | |||
17 | Gołembiewski Andrzej | 86 | MSP Dwójka Tczew | 1:18.00 | |||
18 | Wróbel Bartosz | 94 | UMKSN Poznań | 1:18.00 | |||
19 | Ciurko Paweł | 79 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 1:18.10 | |||
20 | Opaliński Paweł | 74 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 1:19.77 | |||
21 | Drzewski Bartłomiej | 91 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 1:20.00 | |||
22 | Lyubavin Viktor | 66 | Pregel Kaliningrad | 1:20.00 | |||
23 | Nowak Michał | 52 | UCSiR Warszawa | 1:20.00 | |||
24 | Makarov Andrey | 64 | Pregel Kaliningrad | 1:20.50 | |||
25 | Mroziński Jerzy | 59 | UKS Wodnik 29 Katowice | 1:22.00 | |||
26 | Matusik Mirosław | 56 | Masters Białystok | 1:22.00 | |||
27 | Nowak Marek | 67 | SSI Start Poznań | 1:22.00 | |||
28 | Monczak Grzegorz | 73 | One Man Team | 1:22.50 | |||
29 | Grzyczyński Jakub | 80 | UKS Piątka Konstantynów | 1:22.80 | |||
30 | Żebracki Bogdan | 66 | Korczyna | 1:23.00 | |||
31 | Leszczyński Mirosław | 71 | Masters Kraśnik | 1:23.00 | |||
32 | Bień Maciej | 75 | Legia Warszawa | 1:25.00 | |||
33 | Jankowski Bartłomiej | 89 | Wrocław | 1:25.00 | |||
34 | Trzos Robert | 74 | Masters Korona Kraków | 1:25.00 | |||
35 | Cieśliński Paweł | 76 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 1:25.11 | |||
36 | Wolski Wojciech | 66 | Masters Korona Kraków | 1:25.25 | |||
37 | Piechula Adolf | 57 | Racibórz | 1:25.67 | |||
38 | Niedbałowski Jarosław | 58 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 1:25.87 | |||
39 | Ezkov Vadim | 65 | Pregel Kaliningrad | 1:26.00 | |||
40 | Wąsik Bogdan | 55 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 1:26.00 | |||
41 | Pawłowski Krzysztof | 77 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 1:26.45 | |||
42 | Dmytrów Wojciech | 64 | SSI Start Poznań | 1:27.00 | |||
43 | Grzeszewski Sławomir | 53 | Marlin Gryfino | 1:28.00 | |||
44 | Lewandowski Andrzej | 68 | Warsaw Masters Team | 1:28.37 | |||
45 | Chojecki Michał | 53 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 1:29.00 | |||
46 | Wiczel Roman | 48 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 1:30.00 | |||
47 | Gorazdowski Michał | 86 | UKS Wodnik 29 Katowice | 1:30.00 | |||
48 | Adamski Jacek | 60 | SSI Start Poznań | 1:30.00 | |||
49 | Grzelak Maciej | 70 | Legia Warszawa | 1:30.00 | |||
50 | Kopiec Piotr | 84 | MTP Delfin Cieszyn | 1:30.00 | |||
51 | Jaroń Tomasz | 71 | Timun | 1:30.10 | |||
52 | Staruch Wojciech | 54 | K.S. niezrzeszeni.pl | 1:31.12 | |||
53 | Buczkowski Władysław | 42 | Weteran Zabrze | 1:32.00 | |||
54 | Puchalski Bogdan | 56 | KS Masters Polkowice | 1:33.00 | |||
55 | Kubicki Leszek | 53 | Gdynia Masters | 1:35.00 | |||
56 | Wysocki Jarosław | 53 | Toruńczyk Masters Toruń | 1:35.00 | |||
57 | Obiedziński Tadeusz | 59 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 1:35.00 | |||
58 | Szypiórkowski Maciej | 75 | Masters Gorzów | 1:35.00 | |||
59 | Mikołajczyk Czesław | 50 | WKS Flota Gdynia | 1:36.00 | |||
60 | Fecica Daniel | 40 | Weteran Zabrze | 1:36.00 | |||
61 | Skwarło Andrzej | 39 | Gdynia Masters | 1:38.00 | |||
62 | Szufarski Andrzej | 52 | Toruńczyk Masters Toruń | 1:38.00 | |||
63 | Michałkowski Andrzej | 51 | Koszalin | 1:38.00 | |||
64 | Miński Andrzej | 56 | K.S. niezrzeszeni.pl | 1:38.17 | |||
65 | Wiszniewski Andrzej | 63 | Warsaw Masters Team | 1:38.90 | |||
66 | Woch Janusz | 46 | SSI Start Poznań | 1:39.00 | |||
67 | Yakovenko Yuri | 52 | Pregel Kaliningrad | 1:39.50 | |||
68 | Rusowicz Waldemar | 55 | Masters Kraśnik | 1:40.00 | |||
69 | Ratajczak Henryk | 49 | TS Olimpia Poznań | 1:40.00 | |||
70 | Ciundziewicki Bogdan | 34 | WKS Flota Gdynia | 1:41.80 | |||
71 | Irczyk Leon | 51 | Orka Radlin | 1:45.00 | |||
72 | Golik Janusz | 41 | Masters Chełm | 1:48.00 | |||
73 | Jawień Krzysztof | 71 | Straz Miejska Miasta Kraków | 1:50.00 | |||
74 | Gacek Zdzisław | 42 | TS Olimpia Poznań | 1:50.00 | |||
75 | Ryszard Jabłecki | 49 | MTP Delfin Cieszyn | 1:50.00 | |||
76 | Zach Paweł | 68 | ENTRE.PL Team | 1:50.00 | |||
77 | Patrzałek Dariusz | 55 | Redeco Wrocław | 1:50.50 | |||
78 | Wasiuk Janusz | 53 | Masters Kraśnik | 1:50.50 | |||
79 | Zientara Henryk | 46 | Toruńczyk Masters Toruń | 1:54.20 | |||
80 | GUOGA Antanas | 48 | Takas | 1:55.00 | |||
81 | Iszoro Henryk | 44 | Victory Masters Elbląg | 1:55.00 | |||
82 | Grzesiak Jerzy | 55 | SKSP Barakuda Stargard Szczeciński | 1:55.00 | |||
83 | Jawor Bogdan | 47 | KS Masters Polkowice | 1:58.00 | |||
84 | Wepa Wiesław | 56 | Masters Chełm | 1:59.00 | |||
85 | Radecki Zbigniew | 41 | Poznań | 2:00.00 | |||
86 | Kwias Józef | 34 | Gdynia Masters | 2:00.00 | |||
87 | Ludwiczak Zbigniew | 33 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 2:02.00 | |||
88 | ZIÓŁKOWSKI KAROL | 47 | KS Warta Poznań | 2:02.00 | |||
89 | Bantkowski Jan | 49 | Toruńczyk Masters Toruń | 2:03.54 | |||
90 | Szwedowicz Ryszard | 40 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 2:08.00 | |||
91 | Gołębiewski Janusz | 48 | Masters Korona Kraków | 2:15.00 | |||
92 | SOBKOWIAK ADRIAN | 68 | KS Warta Poznań | 3:00.00 | |||
93 | Górny Wojciech | 87 | UAM Poznań | NT | |||
94 | Leśniak Tymoteusz | 86 | UAM Poznań | NT | |||
95 | Maciejewski Robert | 81 | Wałbrzych | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 38 2011-11-20 |
Kobiet, 100m grzbietowy | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Widzik Katarzyna | 90 | MTP Delfin Cieszyn | 1:11.00 | |||
2 | Palmowska Paulina | 85 | AZS WSZIB Kraków | 1:14.00 | |||
3 | Wawrzyńczak Karolina | 90 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 1:14.00 | |||
4 | Barabasz Joanna | 84 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 1:15.00 | |||
5 | Serbin Małgorzata | 66 | MKP Szczecin | 1:16.45 | |||
6 | Chojcan Joanna | 86 | Redeco Wrocław | 1:17.43 | |||
7 | Zubel Beata | 68 | Skalar Słupsk | 1:18.00 | |||
8 | Stolarczyk Katarzyna | 69 | Tp Masters Opole | 1:20.00 | |||
9 | Kłyza Beata | 82 | Orka Radlin | 1:20.00 | |||
10 | Niewiadomska Beata | 84 | Gdynia Masters | 1:21.86 | |||
11 | Mróz Edyta | 79 | UKS Wodnik 29 Katowice | 1:22.72 | |||
12 | Michałowska Sandra | 93 | UMKSN Poznań | 1:24.00 | |||
13 | Piątkiewicz Magdalena | 78 | niezrzeszeni | 1:25.00 | |||
14 | Cieplucha Ewa | 81 | niezrzeszeni | 1:25.13 | |||
15 | Michalik Dominika | 79 | Masters Białystok | 1:26.88 | |||
16 | IVANAUSKAITE Ramune | 64 | Takas | 1:27.00 | |||
17 | Piwowarczyk Elżbieta | 66 | Masters Białystok | 1:27.50 | |||
18 | Kiszczak Grażyna | 50 | Weteran Zabrze | 1:28.00 | |||
19 | Cabaj-Drela Grażyna | 57 | TS Olimpia Poznań | 1:29.00 | |||
20 | Kądzielewska Beata | 65 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 1:30.00 | |||
21 | Kotus Ewa | 86 | UKS Piątka Konstantynów | 1:30.00 | |||
22 | KOTECKA ANNA | 65 | KS Warta Poznań | 1:33.79 | |||
23 | Polańczyk Renata | 59 | Gdynia Masters | 1:36.20 | |||
24 | Kuliś Mariola | 66 | Masters Korona Kraków | 1:37.00 | |||
25 | Mysiak Katarzyna | 61 | Gdynia Masters | 1:39.32 | |||
26 | Krzysztofik Anna | 60 | Gdynia Masters | 1:40.00 | |||
27 | Janeczko Anna | 72 | Masters Korona Kraków | 1:40.00 | |||
28 | Olechnicka Witosława | 50 | WKS Flota Gdynia | 1:40.00 | |||
29 | Nuckowska Paulina | 75 | TS Olimpia Poznań | 1:42.00 | |||
30 | Sawicka Katarzyna | 73 | Miedzyszkolny Klub Sportowy "Neptun" | 1:45.00 | |||
31 | Łasińska Małgorzata | 54 | TS Olimpia Poznań | 1:50.00 | |||
32 | Walczak Anna | 44 | Gdynia Masters | 1:53.00 | |||
33 | YLIENE Aleksandra | 48 | Takas | 1:55.00 | |||
34 | Białosiewicz Ewa | 56 | Masters Kraśnik | 2:00.00 | |||
35 | Lukashova Ludmila | 55 | All Stars Moscow | 2:00.00 | |||
36 | Nicpoń Krystyna | 40 | UKS Wodnik 29 Katowice | 2:00.00 | |||
37 | Dziwisz Elżbieta | 54 | Masters Chełm | 2:02.00 | |||
38 | Wolska Marta | 69 | Masters Korona Kraków | 2:08.00 | |||
39 | Mróz Sława | 72 | TS Olimpia Poznań | 2:10.00 | |||
40 | Kozak Jolanta | 61 | Takas | 2:15.00 | |||
41 | Janik Elżbieta | 35 | Warsaw Masters Team | 2:22.00 | |||
42 | Czabańska Barbara | 45 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 2:30.00 | |||
43 | Walkowicz Urszula | 32 | UKS Wodnik 29 Katowice | 2:40.00 | |||
44 | Zielińska Anna | 42 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 2:45.00 | |||
45 | Filipowska Irena | 37 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 3:20.00 | |||
46 | Witkowska Krystyna | 40 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 3:30.00 | |||
47 | Korol Barbara | 26 | Masters Chełm | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 39 2011-11-20 |
Mężczyzn, 100m grzbietowy | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Choiński Michał | 90 | UKS G-8 Bielany | 59.00 | |||
2 | Kaczmarek Marcin | 77 | Warsaw Masters Team | 59.59 | |||
3 | Radomski Grzegorz | 84 | Tp Masters Opole | 1:02.00 | |||
4 | Figarski Sebastian | 85 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 1:03.50 | |||
5 | Skorykow Andrzej | 69 | Warsaw Masters Team | 1:04.70 | |||
6 | Wolny Dariusz | 60 | Redeco Wrocław | 1:06.00 | |||
7 | Skośkiewicz Rafał | 66 | Warsaw Masters Team | 1:07.00 | |||
8 | Pietryka Bartosz | 86 | Sokół Kolbuszowa | 1:07.00 | |||
9 | Widzik Łukasz | 86 | MTP Delfin Cieszyn | 1:07.00 | |||
10 | Baran Robert | 75 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 1:07.77 | |||
11 | Balcerzak Jakub | 84 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 1:08.00 | |||
12 | Szczypiński Przemysław | 90 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 1:08.00 | |||
13 | Bilski Arkadiusz | 76 | UM Łódź | 1:09.30 | |||
14 | Karkusiński Damian | 80 | UKS Piątka Konstantynów | 1:10.00 | |||
15 | KODUR PIOTR | 83 | KS Warta Poznań | 1:10.00 | |||
16 | Krogulec Piotr | 91 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 1:10.00 | |||
17 | Dobrzyński Arkadiusz | 75 | Warsaw Masters Team | 1:10.00 | |||
18 | Rado Witold | 72 | Sokół Kolbuszowa | 1:10.60 | |||
19 | Chekutov Vladimir | 67 | Pregel Kaliningrad | 1:11.90 | |||
20 | WITT PIOTR | 91 | KS Warta Poznań | 1:13.32 | |||
21 | Borus Dawid | 70 | Masters Gorzów | 1:13.50 | |||
22 | Daszuta Maciej | 73 | Masters Białystok | 1:14.00 | |||
23 | Piszczek Waldemar | 62 | Masters Korona Kraków | 1:15.00 | |||
24 | Kuras Maciej | 78 | Toruńczyk Masters Toruń | 1:16.00 | |||
25 | Skoczylas Tomasz | 66 | UKS Wodnik 29 Katowice | 1:16.30 | |||
26 | Szentner Norbert | 76 | TS Olimpia Poznań | 1:17.00 | |||
27 | Dorywalski Tomasz | 61 | Oświęcim | 1:17.00 | |||
28 | Stąpor Łukasz | 87 | Azs Awf Warszawa | 1:18.00 | |||
29 | JUODESKA Arlandas | 61 | Takas | 1:18.00 | |||
30 | Tarasek Krzysztof | 58 | Sopot Masters | 1:18.50 | |||
31 | Żebracki Bogdan | 66 | Korczyna | 1:18.50 | |||
32 | Kawecki Krzysztof | 57 | Astoria Bydgoszcz | 1:19.00 | |||
33 | Warchoł Mirosław | 53 | WMT Warszawa | 1:19.88 | |||
34 | Niewitecki Wojciech | 59 | TS Olimpia Poznań | 1:20.00 | |||
35 | RYBAK TOMASZ | 80 | KS Warta Poznań | 1:20.00 | |||
36 | Przytulski Włodzimierz | 57 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 1:20.00 | |||
37 | Kłosiński Artur | 81 | Toruńczyk Masters Toruń | 1:20.00 | |||
38 | Konstanty Janusz | 56 | Wisła Kraków | 1:20.00 | |||
39 | Matyszczak Jacek | 70 | TS Olimpia Poznań | 1:20.00 | |||
40 | Lorkowski Robert | 60 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 1:23.70 | |||
41 | Mikosza Olgierd | 51 | Tp Masters Opole | 1:24.00 | |||
42 | Łukaszewicz Paweł | 55 | SSI Start Poznań | 1:27.00 | |||
43 | Kałużyński Wojciech | 80 | Warsaw Masters Team | 1:27.21 | |||
44 | Dubiński Bogdan | 53 | Warszawa | 1:29.00 | |||
45 | THIEM JACEK | 63 | KS Warta Poznań | 1:30.00 | |||
46 | Boryski Jerzy | 51 | TS Olimpia Poznań | 1:31.00 | |||
47 | Makay Marek | 50 | Helyopolis Kair | 1:31.00 | |||
48 | Korpetta Wojciech | 59 | K.S. niezrzeszeni.pl | 1:32.05 | |||
49 | Lesiński Jacek | 44 | TS Olimpia Poznań | 1:33.00 | |||
50 | Poloczek Bernard | 47 | Weteran Zabrze | 1:33.00 | |||
51 | Tomczak Piotr | 78 | SKSP Barakuda Stargard Szczeciński | 1:35.00 | |||
52 | Woch Janusz | 46 | SSI Start Poznań | 1:37.00 | |||
53 | Przybylski Adam | 67 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 1:38.83 | |||
54 | Samonek Krzysztof | 57 | Masters Kraśnik | 1:39.40 | |||
55 | Stachurski Ireneusz | 69 | MOSiR Częstochowa | 1:40.00 | |||
56 | WACHOWSKI BŁAŻEJ | 80 | KS Warta Poznań | 1:40.00 | |||
57 | Jarzyna Włodzimierz | 49 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 1:41.38 | |||
58 | Gorbaczow Mirosław | 52 | Sopot Masters | 1:45.00 | |||
59 | WITT GRZEGORZ | 66 | KS Warta Poznań | 1:45.00 | |||
60 | Chełstowski Jerzy | 56 | SKSP Barakuda Stargard Szczeciński | 1:45.00 | |||
61 | Dziekoński Edward | 43 | Białystok | 1:47.00 | |||
62 | Bąk Cezary | 65 | SSI Start Poznań | 1:47.00 | |||
63 | Borodziuk Stefan | 44 | Warsaw Masters Team | 1:48.00 | |||
64 | Beszterda Maciej | 60 | SSI Start Poznań | 1:50.00 | |||
65 | Daszyński Andrzej | 48 | Klub Pływacki Masters Blolesławiec | 1:50.00 | |||
66 | Kaptur Jan | 00 | UMKSN Poznań | 1:50.00 | |||
67 | Witkowski Tadeusz | 37 | Tp Masters Opole | 1:52.00 | |||
68 | Bugla Rudolf | 40 | Orka Radlin | 1:55.00 | |||
69 | Filipiak Fabian | 48 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 1:57.00 | |||
70 | Kwias Józef | 34 | Gdynia Masters | 2:00.00 | |||
71 | Zientara Henryk | 46 | Toruńczyk Masters Toruń | 2:04.21 | |||
72 | Korolko Edward | 40 | Toruńczyk Masters Toruń | 2:07.50 | |||
73 | Kaźmierowski Krzysztof | 61 | Wieloboista Ostrów Wlkp | 2:10.00 | |||
74 | Ludwiczak Zbigniew | 33 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 2:10.00 | |||
75 | Sielski Ryszard | 37 | Warsaw Masters Team | 2:10.00 | |||
76 | Klapsia Jan | 40 | Orka Radlin | 2:35.00 | |||
77 | Kasperek Józef | 31 | Tp Masters Opole | 3:01.00 | |||
78 | Osiński Wiesław | 28 | Warszawa | 4:15.00 | |||
79 | Masłowski Leszek | 48 | Masters Chełm | NT | |||
80 | From Kazimierz | 32 | WOPR Kutno | NT | |||
81 | Maciejewski Robert | 81 | Wałbrzych | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 40 2011-11-20 |
Kobiet, 50m dowolny | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Gołębiowska Joanna | 82 | Azs Awf Warszawa | 28.50 | |||
2 | Bystrzycka Agnieszka | 81 | Redeco Wrocław | 28.66 | |||
3 | Palmowska Paulina | 85 | AZS WSZIB Kraków | 29.50 | |||
4 | Kalska Agnieszka | 87 | MKP Szczecin | 29.50 | |||
5 | Burghardt Nina | 86 | Oceanik Ostrzeszów | 29.80 | |||
6 | Nawrocka Manuela | 90 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 30.00 | |||
7 | Ormianin Kamila | 86 | WOPR Tczew | 30.00 | |||
8 | Duda Anna | 81 | UKS Wodnik 29 Katowice | 30.20 | |||
9 | Kuliś Mariola | 66 | Masters Korona Kraków | 30.50 | |||
10 | Madej Sylwia | 85 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 30.67 | |||
11 | Załuska Olga | 89 | UKS Wodnik 29 Katowice | 31.00 | |||
12 | Rojewska Beata | 76 | Masters Gorzów | 31.20 | |||
13 | Jarecka Monika | 74 | Warsaw Masters Team | 31.57 | |||
14 | Rogala-Łukaszewicz Sabina | 73 | SSI Start Poznań | 32.00 | |||
15 | Krzyżanowska Ewa | 72 | Warsaw Masters Team | 32.00 | |||
16 | Malchar Jowita | 82 | Barakuda Legnica | 32.60 | |||
17 | Bielawska Urszula | 85 | UCSiR Warszawa | 32.61 | |||
18 | Skibińska Patrycja | 85 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 33.00 | |||
19 | Wysocka Klaudia | 66 | Masters Korona Kraków | 33.00 | |||
20 | Hebel Aleksandra | 87 | WOPR Tczew | 33.00 | |||
21 | Mróz Urszula | 62 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 33.50 | |||
22 | Stępień Ewa | 62 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 33.60 | |||
23 | Maciejowska Anna | 60 | Sopot Masters | 34.00 | |||
24 | Cabaj-Drela Grażyna | 57 | TS Olimpia Poznań | 34.00 | |||
25 | Wysocka Marta | 59 | Masters Korona Kraków | 34.00 | |||
26 | Górecka-Burkot Jadwiga | 58 | Kraków | 34.00 | |||
27 | Piątkiewicz Magdalena | 78 | niezrzeszeni | 34.50 | |||
28 | Mazurek Katarzyna | 59 | Gdynia Masters | 35.00 | |||
29 | Sikacz Hanna | 79 | Redeco Wrocław | 35.41 | |||
30 | Jakubów Marlena | 74 | Redeco Wrocław | 35.72 | |||
31 | Jaczewska Barbara | 56 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 36.00 | |||
32 | Wasilewicz Joanna | 59 | Masters Białystok | 36.00 | |||
33 | Figura Monika | 77 | Warsaw Masters Team | 36.00 | |||
34 | Bastek Renata | 43 | Weteran Zabrze | 36.00 | |||
35 | Wilińska Nowak Joanna | 80 | UKS Piątka Konstantynów | 36.00 | |||
36 | Wawer Matylda Katarzyna | 60 | K.S. niezrzeszeni.pl | 36.33 | |||
37 | Młyńczak Małgorzata | 89 | Azs Awf Warszawa | 36.33 | |||
38 | Galska Beata | 70 | Gdynia | 36.41 | |||
39 | Łutowicz Maria | 50 | TS Olimpia Poznań | 37.00 | |||
40 | Kuryłowicz Monika | 55 | UCSiR Warszawa | 37.00 | |||
41 | KOTECKA ANNA | 65 | KS Warta Poznań | 37.46 | |||
42 | Rajtar Mirosława | 56 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 37.60 | |||
43 | Nuckowska Paulina | 75 | TS Olimpia Poznań | 38.00 | |||
44 | Kaczmarek Katarzyna | 72 | TS Olimpia Poznań | 38.00 | |||
45 | Kotańska Małgorzata | 63 | UCSiR Warszawa | 38.00 | |||
46 | Dąbrowska Zofia | 58 | Sikret Gliwice | 40.00 | |||
47 | Strzelecka Krystyna | 57 | TS Olimpia Poznań | 40.00 | |||
48 | Karaś Karolina | 87 | Victory Masters Elbląg | 40.00 | |||
49 | Grzegorzewska Grażyna | 52 | KS Masters Polkowice | 40.20 | |||
50 | Majewska Magdalena | 88 | Gdynia Masters | 40.82 | |||
51 | Brendler Barbara | 50 | Weteran Zabrze | 41.00 | |||
52 | Kosmol Ewa | 47 | Warsaw Masters Team | 42.00 | |||
53 | Romańska Alicja | 75 | Masters Korona Kraków | 42.00 | |||
54 | Adamczyk Ewa | 70 | Orka Radlin | 43.00 | |||
55 | Bosowska Janina | 47 | Weteran Zabrze | 43.00 | |||
56 | Szemberg Anna | 49 | Warsaw Masters Team | 45.00 | |||
57 | Radzik Justyna | 86 | UKS Piątka Konstantynów | 49.00 | |||
58 | POVILAITIENE Violeta | 58 | Takas | 49.00 | |||
59 | Kozak Jolanta | 61 | Takas | 50.00 | |||
60 | Wojtuś- Nowak Barbara | 39 | TS Olimpia Poznań | 50.00 | |||
61 | FEDORAVICIENE Dalicija | 46 | Takas | 54.00 | |||
62 | Figielska Agata | 65 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 55.00 | |||
63 | Wątrobińska Alicja | 49 | Masters Chełm | 55.00 | |||
64 | Wilczynska Wacława | 28 | Astoria Bydgoszcz | 1:00.00 | |||
65 | Zielińska Anna | 42 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 1:07.00 | |||
66 | Walkowicz Urszula | 32 | UKS Wodnik 29 Katowice | 1:10.00 | |||
67 | Witkowska Krystyna | 40 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 1:10.00 | |||
68 | Filipowska Irena | 37 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 1:30.00 | |||
69 | Korol Barbara | 26 | Masters Chełm | NT | |||
70 | Czerniakiewicz Dorota | 62 | Masters Chełm | NT | |||
71 | Kubatek Karolina | 86 | Wrocławski Park Wodny S.A. | NT | |||
72 | Drążkiewicz Zuzanna | 61 | Gdynia Masters | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 41 2011-11-20 |
Mężczyzn, 50m dowolny | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Witkowski Michał | 84 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 23.27 | |||
2 | Babuchowski Marcin | 84 | MKS "Trójka" Łódź | 23.97 | |||
3 | Ziemniarski Bartosz | 86 | AZS UAM Poznań | 24.39 | |||
4 | Vashkevich Andrei | 83 | MUKP Just Swim Jelenia Góra | 24.44 | |||
5 | Stasiaczek Michał | 84 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 24.49 | |||
6 | Kamiński Michał | 90 | AZS UAM Poznań | 24.50 | |||
7 | Kawicki Tomasz | 88 | CityZen AZS AWF Poznań | 24.80 | |||
8 | Szymański Maciej | 80 | Poznań | 25.00 | |||
9 | Bręczewski Jan | 90 | AZS UAM Poznań | 25.01 | |||
10 | Gołembiewski Tadeusz | 85 | CityZen AZS AWF Poznań | 25.50 | |||
11 | Mróz Marek | 83 | UKS Wodnik 29 Katowice | 25.50 | |||
12 | Samul Kamil | 88 | CSiR MOS Dąbrowa Górnicza | 25.50 | |||
13 | Wróblewski Oskar | 90 | Miedzyszkolny Klub Sportowy "Neptun" | 25.50 | |||
14 | Barski Piotr | 65 | Sinnet T.C. Warszawa | 25.80 | |||
15 | STACHOWIAK MARCIN | 77 | KS Warta Poznań | 25.90 | |||
16 | Latuszek Kamil | 88 | AZS WSZIB Kraków | 26.00 | |||
17 | Berwecki Arkadiusz | 73 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 26.01 | |||
18 | Fuliński Piotr | 82 | Legia Warszawa | 26.20 | |||
19 | Sieczych Krzesimir | 86 | Legia Warszawa | 26.20 | |||
20 | Kazimirów Robert | 82 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 26.25 | |||
21 | Michałkowski Marek | 91 | Koszalin | 26.30 | |||
22 | Wilczęga Marcin | 81 | Legia Warszawa | 26.40 | |||
23 | Wysocki Tomasz | 80 | Victory Masters Elbląg | 26.50 | |||
24 | Dzięcioł Karol | 81 | Warsaw Masters Team | 26.50 | |||
25 | Żebrowski Juliusz | 91 | AZS UAM Poznań | 26.50 | |||
26 | Monczak Piotr | 67 | SSI Start Poznań | 26.50 | |||
27 | Dobrzyński Arkadiusz | 75 | Warsaw Masters Team | 26.70 | |||
28 | Kłosiński Artur | 81 | Toruńczyk Masters Toruń | 26.70 | |||
29 | Bolgov Sergey | 78 | Pregel Kaliningrad | 26.90 | |||
30 | Kozak Stanisław | 86 | Warsaw Masters Team | 27.00 | |||
31 | Madej Leszek | 60 | Warsaw Masters Team | 27.00 | |||
32 | Kowalik Jakub | 91 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 27.00 | |||
33 | Nadolski Adam | 77 | Gdańsk | 27.00 | |||
34 | Drzewski Bartłomiej | 91 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 27.00 | |||
35 | OLSZEWSKI PAWEŁ | 62 | KS Warta Poznań | 27.00 | |||
36 | Karkusiński Damian | 80 | UKS Piątka Konstantynów | 27.00 | |||
37 | Olejarczyk Igor | 79 | UKS Piątka Konstantynów | 27.00 | |||
38 | Olkowicz Arkadiusz | 76 | UKS Piątka Konstantynów | 27.00 | |||
39 | LISZEWSKI RAFAŁ | 84 | KS Warta Poznań | 27.00 | |||
40 | SKRZYPCZAK MICHAŁ | 77 | KS Warta Poznań | 27.00 | |||
41 | Lyubavin Viktor | 66 | Pregel Kaliningrad | 27.20 | |||
42 | Baran Robert | 75 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 27.42 | |||
43 | Borus Dawid | 70 | Masters Gorzów | 27.50 | |||
44 | Karczmarczyk Jakub | 80 | UKS Piątka Konstantynów | 27.50 | |||
45 | WITT PIOTR | 91 | KS Warta Poznań | 27.50 | |||
46 | ISALSKI PRZEMYSŁAW | 82 | KS Warta Poznań | 27.50 | |||
47 | Bar Wiesław | 70 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 27.51 | |||
48 | Powąska Mateusz | 90 | Poznań | 27.51 | |||
49 | Matuszek Przemysław | 79 | Redeco Wrocław | 27.58 | |||
50 | Szymański Sebastian | 74 | Start Wrocław | 27.68 | |||
51 | Chekutov Vladimir | 67 | Pregel Kaliningrad | 27.70 | |||
52 | Żmiejko Wojciech | 63 | Masters Białystok | 27.75 | |||
53 | Mazurkiewicz Łukasz | 85 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 27.77 | |||
54 | Obiedziński Paweł | 69 | Konstancin-Jeziorna | 27.80 | |||
55 | Mańczak Jakub | 71 | KS Delfin Gdynia | 27.80 | |||
56 | Latecki Grzegorz | 65 | Victory Masters Elbląg | 27.80 | |||
57 | Skoczylas Tomasz | 66 | UKS Wodnik 29 Katowice | 27.92 | |||
58 | Żmiejko Tomasz | 86 | Centrum Park Chojnice | 27.99 | |||
59 | Liszkowski Wojciech | 72 | Masters Korona Kraków | 28.00 | |||
60 | Suwara Piotr | 79 | Sopot Masters | 28.00 | |||
61 | Wilkowski Leszek | 71 | Sopot Masters | 28.00 | |||
62 | KUREK PIOTR | 81 | KS Warta Poznań | 28.00 | |||
63 | Zdzieszyński Wojciech | 80 | UKS Piątka Konstantynów | 28.00 | |||
64 | Strąkowski Marcin | 79 | UKS Piątka Konstantynów | 28.00 | |||
65 | Raj Łukasz | 79 | UKS Piątka Konstantynów | 28.00 | |||
66 | STANOCH JAKUB | 83 | KS Warta Poznań | 28.00 | |||
67 | STOLARSKI MICHAŁ | 82 | KS Warta Poznań | 28.00 | |||
68 | Matyszczak Jacek | 70 | TS Olimpia Poznań | 28.00 | |||
69 | Bekas Przemysław | 63 | TS Olimpia Poznań | 28.00 | |||
70 | Gołembiewski Andrzej | 86 | MSP Dwójka Tczew | 28.00 | |||
71 | Łopaciński Artur | 72 | Masters Gorzów | 28.50 | |||
72 | Skośkiewicz Rafał | 66 | Warsaw Masters Team | 28.50 | |||
73 | Pintara Kornel | 79 | UKS Piątka Konstantynów | 28.50 | |||
74 | Ushakov Yuri | 72 | Pregel Kaliningrad | 28.50 | |||
75 | Rogiński Mariusz | 71 | Kołobrzeg | 28.54 | |||
76 | Warchoł Mirosław | 53 | WMT Warszawa | 28.55 | |||
77 | Rybarczyk Michał | 70 | UCSiR Warszawa | 28.99 | |||
78 | Sinicki Kazimierz | 55 | niezrzeszony | 29.00 | |||
79 | Bień Maciej | 75 | Legia Warszawa | 29.00 | |||
80 | Świąder Mariusz | 82 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 29.00 | |||
81 | JUODESKA Arlandas | 61 | Takas | 29.00 | |||
82 | Otlik Marian | 66 | Orka Radlin | 29.00 | |||
83 | Rubaszkiewicz Andrzej | 49 | UCSiR Warszawa | 29.00 | |||
84 | Nowak Marek | 67 | SSI Start Poznań | 29.00 | |||
85 | Przybylski Adam | 67 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 29.02 | |||
86 | Jankowski Jakub | 68 | Kołobrzeg | 29.30 | |||
87 | Tomczak Piotr | 78 | SKSP Barakuda Stargard Szczeciński | 29.50 | |||
88 | Arentewicz Grzegorz | 81 | Toruńczyk Masters Toruń | 29.70 | |||
89 | Chojcan Maciej | 81 | Redeco Wrocław | 29.71 | |||
90 | Kalbarczyk Waldemar | 71 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 29.99 | |||
91 | Grzywacz Karol | 83 | Poznań | 30.00 | |||
92 | Kaliszyk Mariusz | 70 | Masters Korona Kraków | 30.00 | |||
93 | Kwiek Radosław | 68 | niezrzeszony | 30.00 | |||
94 | Nawieśniak Marek | 69 | Masters Korona Kraków | 30.00 | |||
95 | Koszarek Maciej | 84 | Redeco Wrocław | 30.00 | |||
96 | Dybowski Bartosz | 80 | Toruńczyk Toruń | 30.00 | |||
97 | Gleb Tomasz | 67 | Victory Masters Elbląg | 30.01 | |||
98 | Plata Kamil | 72 | Gdynia Masters | 30.19 | |||
99 | Zabrzański Alfred | 54 | Weteran Zabrze | 30.20 | |||
100 | Ciekliński Wiesław | 57 | Poznań | 30.30 | |||
101 | Gugała Michał | 79 | Masters Korona Kraków | 30.50 | |||
102 | Chojecki Michał | 53 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 30.50 | |||
103 | Dziarek Jacek | 59 | Kołobrzeg | 30.50 | |||
104 | Kulczyk Krzysztof | 52 | UKS Wodnik 29 Katowice | 30.50 | |||
105 | Kałużyński Wojciech | 80 | Warsaw Masters Team | 30.95 | |||
106 | Kornicki Wiesław | 49 | Weteran Zabrze | 31.00 | |||
107 | Zembala Tomasz | 71 | Kielce | 31.00 | |||
108 | Minkiewicz Jerzy | 56 | Tp Masters Opole | 31.00 | |||
109 | Rospondek Robert | 64 | Masters Korona Kraków | 31.00 | |||
110 | Birecki Roman | 55 | Tp Masters Opole | 31.00 | |||
111 | Szurek Sławomir | 71 | Orka Radlin | 31.00 | |||
112 | Gorazdowski Michał | 86 | UKS Wodnik 29 Katowice | 31.00 | |||
113 | SOBKOWIAK RADOSŁAW | 73 | KS Warta Poznań | 31.00 | |||
114 | Lewandowski Andrzej | 68 | Warsaw Masters Team | 31.24 | |||
115 | Lietz Krzysztof | 52 | Toruńczyk Masters Toruń | 31.30 | |||
116 | Śliwiński Rafał | 77 | Olimpic Strawczyn | 31.50 | |||
117 | Niedbałowski Jarosław | 58 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 31.53 | |||
118 | Sieczyński Bartłomiej | 79 | Masters Kraśnik | 32.00 | |||
119 | GARBATAVICIUS Raimondas | 61 | Takas | 32.00 | |||
120 | Kubicki Leszek | 53 | Gdynia Masters | 32.00 | |||
121 | Wawrzyniak Bogusław | 65 | Wieloboista Ostrów Wlkp | 32.00 | |||
122 | Różalski Józef | 45 | MOSiR Ostrowiec Świętokrzyski | 32.00 | |||
123 | Makay Marek | 50 | Helyopolis Kair | 32.00 | |||
124 | Krzyżanowski Ryszard | 49 | TS Olimpia Poznań | 32.00 | |||
125 | Mąkowski Sławomir | 71 | Zielona Góra | 32.00 | |||
126 | Staruch Wojciech | 54 | K.S. niezrzeszeni.pl | 32.30 | |||
127 | Kiszczak Stanisław | 48 | Weteran Zabrze | 32.50 | |||
128 | Szypiórkowski Maciej | 75 | Masters Gorzów | 32.50 | |||
129 | Hudyka Sebastian | Barakuda Legnica | 33.00 | ||||
130 | Glubiak Tomasz | 65 | KP Delfin Inowrocław | 33.00 | |||
131 | Lutkowski Tomasz | 75 | SSI Start Poznań | 33.00 | |||
132 | Bednarek Krzysztof | 51 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 33.00 | |||
133 | Stąpor Łukasz | 87 | Azs Awf Warszawa | 33.50 | |||
134 | Derkowski Krzysztof | 61 | KP Delfin Inowrocław | 33.66 | |||
135 | Buczkowski Władysław | 42 | Weteran Zabrze | 34.00 | |||
136 | Boboli Jan Maciej | 48 | Warsaw Masters Team | 34.00 | |||
137 | Figielski Grzegorz | 53 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 34.00 | |||
138 | Czupryn Wojciech | 58 | Warsaw Masters Team | 34.08 | |||
139 | Grzesiak Jerzy | 55 | SKSP Barakuda Stargard Szczeciński | 34.40 | |||
140 | Yakovenko Yuri | 52 | Pregel Kaliningrad | 34.50 | |||
141 | Brożek Wacław | 67 | Masters Korona Kraków | 35.00 | |||
142 | Wołowicz Henryk | 48 | OTR Interkol Ostrów Wlkp | 35.00 | |||
143 | Pawłowski Bartłomiej | 75 | Sródmiejski U.K.S.Polna Warszawa | 35.00 | |||
144 | Witkowski Tadeusz | 37 | Tp Masters Opole | 35.00 | |||
145 | Kaźmierowski Krzysztof | 61 | Wieloboista Ostrów Wlkp | 35.00 | |||
146 | KOPKA MACIEJ | 78 | KS Warta Poznań | 35.00 | |||
147 | Beszterda Jacek | 60 | SSI Start Poznań | 35.00 | |||
148 | Bosowski Włodzimierz | 48 | Weteran Zabrze | 35.50 | |||
149 | Borodziuk Stefan | 44 | Warsaw Masters Team | 36.00 | |||
150 | BEZZUBOVAS Pavelas | 38 | Takas | 36.00 | |||
151 | SVETIKAS Vytautas | 45 | Takas | 36.00 | |||
152 | Skwarło Andrzej | 39 | Gdynia Masters | 36.00 | |||
153 | Zach Paweł | 68 | ENTRE.PL Team | 36.00 | |||
154 | Szpala Janusz | 48 | Tp Masters Opole | 37.00 | |||
155 | Chabecki Wiesław | 61 | KP Delfin Inowrocław | 37.48 | |||
156 | Ryszard Jabłecki | 49 | MTP Delfin Cieszyn | 37.90 | |||
157 | Kujawa Bogusław | 42 | TS Olimpia Poznań | 38.00 | |||
158 | Krokoszyński Stanisław | 30 | Wisła Kraków | 38.00 | |||
159 | Michałkowski Andrzej | 51 | Koszalin | 38.50 | |||
160 | Nowicki Robert | 63 | Warsaw Masters Team | 39.00 | |||
161 | Wiszniewski Andrzej | 63 | Warsaw Masters Team | 39.65 | |||
162 | Gacek Zdzisław | 42 | TS Olimpia Poznań | 40.00 | |||
163 | Korolko Edward | 40 | Toruńczyk Masters Toruń | 40.10 | |||
164 | Sarnowski Lech | 38 | TS Olimpia Poznań | 43.00 | |||
165 | ZIÓŁKOWSKI KAROL | 47 | KS Warta Poznań | 46.00 | |||
166 | Przelicki Ryszard | 40 | Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters | 47.00 | |||
167 | Bocian Zygmunt | 36 | TS Olimpia Poznań | 48.00 | |||
168 | Zajączkowski Zbigniew | 31 | WKS Flota Gdynia | 49.00 | |||
169 | VIMBARAS Vladas | 27 | Takas | 50.00 | |||
170 | Mrówczyński Kazimierz | 22 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 50.00 | |||
171 | Kasperek Józef | 31 | Tp Masters Opole | 1:01.00 | |||
172 | Klapsia Jan | 40 | Orka Radlin | 1:08.00 | |||
173 | Grabarczyk Marcin | 79 | UKS Piątka Konstantynów | 3:17.77 | |||
174 | From Kazimierz | 32 | WOPR Kutno | NT | |||
175 | Krawiec Jan | 54 | Masters Chełm | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 42 2011-11-20 |
Kobiet, 400m zmienny | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Dybała Dagna | 85 | CityZen AZS AWF Poznań | 5:50.00 | |||
2 | Puchalska Joanna | 64 | Sopot Masters | 5:59.18 | |||
3 | Kostyra Agnieszka | 90 | Toruńczyk Masters Toruń | 6:15.00 | |||
4 | Widzik Katarzyna | 90 | MTP Delfin Cieszyn | 6:30.00 | |||
5 | Goździejewska Anna | 67 | Kormoran Olsztyn | 6:48.00 | |||
6 | Sikacz Hanna | 79 | Redeco Wrocław | 6:56.77 | |||
7 | Ropa Barbara | 80 | Warsaw Masters Team | 7:08.03 | |||
8 | Legutko Mirosława | 57 | Masters Korona Kraków | 7:50.32 | |||
9 | Marszałek Karina | 80 | WKS Flota Gdynia | 7:55.00 | |||
10 | Janeczko Anna | 72 | Masters Korona Kraków | 7:58.00 | |||
11 | Karaś Beata | 62 | Victory Masters Elbląg | 8:08.00 | |||
12 | Radkowiak Danuta | 60 | Gdynia Masters | 8:10.00 | |||
13 | Polańczyk Renata | 59 | Gdynia Masters | 8:40.00 | |||
14 | Chomicka Barbara | 52 | Gdynia Masters | 9:20.00 | |||
15 | Sawicka Katarzyna | 73 | Miedzyszkolny Klub Sportowy "Neptun" | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 43 2011-11-20 |
Mężczyzn, 400m zmienny | 20 lat i starsi Lista zgłoszeń |
|
Rok ur. |
1 | Paduch Daniel | 88 | Mielec | 4:58.00 | |||
2 | Sterczyński Jakub | 88 | AZS UAM Poznań | 5:00.00 | |||
3 | Radomski Grzegorz | 84 | Tp Masters Opole | 5:05.00 | |||
4 | Monczak Piotr | 67 | SSI Start Poznań | 5:20.00 | |||
5 | Sass Mateusz | 86 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 5:20.00 | |||
6 | ROMEL JAKUB | 86 | KS Warta Poznań | 5:20.00 | |||
7 | Monczak Grzegorz | 73 | One Man Team | 5:45.00 | |||
8 | Kotus Tomasz | 81 | UKS Piątka Konstantynów | 5:50.00 | |||
9 | Gajewski Ireneusz | 63 | Tri-Saucony Rumia | 5:50.00 | |||
10 | Kośmider Jan | 66 | UKS Victoria Józefów | 5:50.00 | |||
11 | Obukowicz Marcin | 85 | Suwałki | 5:50.00 | |||
12 | Draczyński Michał | 91 | Miedzyszkolny Klub Sportowy "Neptun" | 5:57.31 | |||
13 | Jawień Krzysztof | 71 | Straz Miejska Miasta Kraków | 6:00.00 | |||
14 | Ciurko Paweł | 79 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 6:05.10 | |||
15 | Sklyar Konstantin | 68 | Krivbassmasters | 6:07.67 | |||
16 | Kawecki Krzysztof | 57 | Astoria Bydgoszcz | 6:10.00 | |||
17 | Skrok Michał | 76 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 6:10.70 | |||
18 | Pyrć Szymon | 75 | Masters Korona Kraków | 6:15.00 | |||
19 | Tobolski Tomasz | 70 | SSI Start Poznań | 6:15.00 | |||
20 | Bar Wiesław | 70 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 6:15.20 | |||
21 | Lorkowski Robert | 60 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 6:18.24 | |||
22 | Piekara Marek | 59 | TS Olimpia Poznań | 6:19.00 | |||
23 | Pawłowski Krzysztof | 77 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 6:20.10 | |||
24 | Szymik Piotr | 60 | Wodnik Siemianowice Śląskie | 6:21.14 | |||
25 | Wilkowski Leszek | 71 | Sopot Masters | 6:28.00 | |||
26 | Cimicki Tomasz | 84 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 6:30.00 | |||
27 | RYBAK TOMASZ | 80 | KS Warta Poznań | 6:30.00 | |||
28 | Koszarek Maciej | 84 | Redeco Wrocław | 6:30.00 | |||
29 | Cieśliński Paweł | 76 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 6:30.10 | |||
30 | Piechula Adolf | 57 | Racibórz | 6:31.65 | |||
31 | Pietraszewski Zbigniew | 55 | TS Olimpia Poznań | 6:35.00 | |||
32 | Bendig Jerzy | 58 | Sopot Masters | 6:40.00 | |||
33 | Nowak Michał | 52 | UCSiR Warszawa | 6:40.00 | |||
34 | Jaroń Tomasz | 71 | Timun | 6:45.10 | |||
35 | Najgeburski Stefan | 57 | Salos Kielce | 6:46.00 | |||
36 | Wolski Wojciech | 66 | Masters Korona Kraków | 6:50.00 | |||
37 | Radomski Mirosław | 63 | Victory Masters Elbląg | 6:50.00 | |||
38 | Szurek Sławomir | 71 | Orka Radlin | 6:50.00 | |||
39 | Demetraki-Paleolog Jerzy | 55 | MTP Lublinianka | 6:59.00 | |||
40 | Mikosza Olgierd | 51 | Tp Masters Opole | 7:00.00 | |||
41 | Skrzypek Stefan | 56 | Steef Wrocław | 7:00.00 | |||
42 | Tomaszewski Dominik | 72 | Kórnik | 7:10.00 | |||
43 | WITT GRZEGORZ | 66 | KS Warta Poznań | 7:15.00 | |||
44 | WACHOWSKI BŁAŻEJ | 80 | KS Warta Poznań | 7:15.00 | |||
45 | Wąsik Bogdan | 55 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 7:17.00 | |||
46 | Niedźwiedź Tomasz | 63 | WOPR Zgiersko-Łęczycki | 7:20.00 | |||
47 | Gałgański Zbigniew | 49 | Redeco Wrocław | 7:20.00 | |||
48 | Lipski Janusz | 52 | Olimpic Strawczyn | 7:24.50 | |||
49 | Chełstowski Jerzy | 56 | SKSP Barakuda Stargard Szczeciński | 7:29.00 | |||
50 | Puchalski Bogdan | 56 | KS Masters Polkowice | 7:31.00 | |||
51 | Mikołajczyk Czesław | 50 | WKS Flota Gdynia | 7:36.00 | |||
52 | Jarzyna Włodzimierz | 49 | MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola | 7:37.42 | |||
53 | Grzelak Maciej | 70 | Legia Warszawa | 7:45.00 | |||
54 | Dubiński Bogdan | 53 | Warszawa | 7:45.00 | |||
55 | Ratajczak Henryk | 49 | TS Olimpia Poznań | 8:00.00 | |||
56 | Figielski Grzegorz | 53 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 8:00.00 | |||
57 | Daszyński Andrzej | 48 | Klub Pływacki Masters Blolesławiec | 8:25.00 | |||
58 | Korpetta Wojciech | 59 | K.S. niezrzeszeni.pl | 8:25.35 | |||
59 | Wolniewicz Janusz | 48 | UKS Trojka Oborniki | 8:30.00 | |||
60 | Filipiak Fabian | 48 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 8:32.00 | |||
61 | Krokoszyński Stanisław | 30 | Wisła Kraków | 8:40.00 | |||
62 | Bugla Rudolf | 40 | Orka Radlin | 8:50.00 | |||
63 | Wasiuk Janusz | 53 | Masters Kraśnik | 8:50.00 | |||
64 | Gorbaczow Mirosław | 52 | Sopot Masters | 8:50.00 | |||
65 | Sielski Ryszard | 37 | Warsaw Masters Team | 8:50.00 | |||
66 | Irczyk Leon | 51 | Orka Radlin | 9:58.00 | |||
67 | Płonka Janusz | 48 | niezrzeszony | 10:05.00 | |||
68 | Miński Andrzej | 56 | K.S. niezrzeszeni.pl | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 44 2011-11-20 |
Mieszane, 4 x 50m zmienny |
AG 80 - 359 Lista zgłoszeń |
|
1 | Wrocławski Park Wodny S.A. 1 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 2:00.00 | ||||
2 | Wrocławski Park Wodny S.A. 2 | Wrocławski Park Wodny S.A. | 2:05.00 | ||||
3 | UKS TRÓJKA Częstochowa 1 | UKS TRÓJKA Częstochowa | 2:10.50 | ||||
4 | Redeco Wrocław 8 | Redeco Wrocław | 2:13.44 | ||||
5 | Masters Korona Kraków C | Masters Korona Kraków | 2:15.00 | ||||
6 | Weteran Zabrze 1 | Weteran Zabrze | 2:15.00 | ||||
7 | Masters Białystok 1 | Masters Białystok | 2:16.00 | ||||
8 | Redeco Wrocław 7 | Redeco Wrocław | 2:16.77 | ||||
9 | Redeco Wrocław 9 | Redeco Wrocław | 2:17.99 | ||||
10 | Sopot Masters 4 | Sopot Masters | 2:19.00 | ||||
11 | Masters Korona Kraków B | Masters Korona Kraków | 2:20.00 | ||||
12 | Masters Korona Kraków D | Masters Korona Kraków | 2:25.00 | ||||
13 | SSI Start Poznań 1 | SSI Start Poznań | 2:26.00 | ||||
14 | UCSiR Warszawa 1 | UCSiR Warszawa | 2:28.00 | ||||
15 | UCSiR Warszawa 2 | UCSiR Warszawa | 2:31.00 | ||||
16 | Orka Radlin 1 | Orka Radlin | 2:38.00 | ||||
17 | UKS Piątka Konstantynów 1 | UKS Piątka Konstantynów | 3:00.00 | ||||
18 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski 7 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 3:30.00 | ||||
19 | Gdynia Masters 1 | Gdynia Masters | 4:00.00 | ||||
20 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski 8 | WOPR Warszawa SPORT-Figielski | 4:00.00 | ||||
21 | TS Olimpia Poznań 3 | TS Olimpia Poznań | NT | ||||
22 | Masters Chełm 4 | Masters Chełm | NT | ||||
23 | TS Olimpia Poznań 4 | TS Olimpia Poznań | NT | ||||
24 | TS Olimpia Poznań 5 | TS Olimpia Poznań | NT | ||||
25 | Masters Chełm 3 | Masters Chełm | NT |