Plan treningów od września ...


30.08.2019

Zaczynamy nowy sezon 2019/2020

Trenujemy tylko na Krytej Pływalni MOSIR przy ul. Robotniczej.

Wrzesień jest miesiącem organizacyjnym, a pierwszy tydzień to przede wszystkim poukładanie grup.

Pamiętajcie, że jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, to kontaktujcie się bezpośrednio z naszymi szkoleniowcami.

Kandydaci do klubu, którzy przejdą pozytywnie weryfikację trenera, a zaproponowane im przez szkoleniowców grupy będą pasowały-  pobierają ze strony (zakładka „o nas”), uzupełniają i oddają na kolejnym treningu dokumenty, wnoszą jednorazową opłatę wpisową w wysokości 30 zł oraz właściwą składkę miesięczną, a w zamian otrzymują karnet oraz klubowy czepek treningowy.


Grupy A – Trener Agnieszka Kwiatkowska – nauka pływania na małej niecce – składka miesięczna 80 zł:

Poniedziałek

- popołudnie godz. 16:30-17:30

Piątek - UWAGA!!! Doprecyzowanie zajęć w pierwszy piątek września!!!

- popołudnie godz. 16:00-17:00

UWAGA!!!

W pierwszym tygodniu września zapraszamy w następujący sposób:

- w poniedziałek 2 września na godz. 16:30 przychodzą wszyscy zawodnicy, którzy w minionym sezonie trenowali na małej niecce w poniedziałki i piątki lub soboty – Pani Agnieszka powie, kto przechodzi już na dużą nieckę, a kto będzie dalej trenował na małej niecce i w której grupie;

- w piątek 6 września na godz. 16:00 przychodzą dotychczasowi zawodnicy, którzy po poniedziałkowym treningu mają ustaloną kontynuację nauki na małym basenie, a na godz. 16:30 przychodzą tylko nowi kandydaci do klubu, zgłoszeni wcześniej na maila klubu, którzy otrzymali potwierdzenie wpisanie na listę chętnych.


Dla ułatwienia podajemy dotychczasowe listy zawodników!!!

Grupy S – Trener Sebastian Towarek - młodzicy z roczników 2009 i młodsi trenujący na dużej niecce – składka miesięczna 90 zł:

Poniedziałek

- popołudnie godz. 17:30-20:00

Wtorek

- popołudnie godz. 15:00-17:30

Środa

- popołudnie godz. 17:00-18:30

Czwartek

- popołudnie godz. 18:00-20:00

Piątek

- popołudnie godz. 15:30-18:00

Sobota

- rano godz. 9:30 – 11:00

UWAGA!!! Dla ułatwienia podajemy do wiadomości posiadane z zeszlego sezonu listy. Prosimy o sprawdzenie, w której grupie było dotąd Państwa dziecko, a jeśli nie ma go na poniższych listach, to prosimy spróbować ustalić właściwą listę przez wykazane, inne dzieci w grupie, z ktorymi trenowało dotychczas.

W pierwszym tygodniu Pan trener chcąc zaplanować przesunięcia w grupach zaprasza na treningi (już bez rocznika 2008) w następujący sposób:

- w poniedziałek grupa S1
Dudek Aniela
Jabłoński Dominik
Kozak Lena
Leśniewska Julia
Lewandowska Paulina
Lisewska Alina
Misiewicz Kajetan
Walczak Igor
Zielińska Dominika

- we wtorek grupa S2

Bączkiewicz Fabian
Dąbrowski Wojciech
Falkowski Mikołaj
Grabowska Amelia
Jarmal Maja
Karpiński Aleksander
Kłosowski Bartosz
Lewko Konrad
Lewko Sebastian
Lubański Wiktor
Łubińska Emilia
Łukiewicz Bartosz
Omieczyńska Lena Alicja
Powroźnik Natalia
Pyśk Dawid
Pyśk Marika
Różalska Maja
Rybak Aleksander
Sadolewski Karol
Słomczyński Karol
Stasiełowicz Rafał
Tucholska Helena
Wlazło Rafał
Zielińska Julia Ewa

- w środę grupa S3

Branicka Julia
Cichowska Rozalia
Cielsielska Inez
Dembler Gabriella
Duk Hanna
Gajewska Alicja
Górka Adam
Machniak Marcel
Margulewicz Laura
Pietruszyńska Natalia
Pietruszyńska Oliwia
Puzio Oliwia
Reszka Oliwia
Śledź Kacper
Żachowski Tymoteusz

- w czwartek grupa S4

Czarnecka Oliwia
Doroszkiewicz Aleksandra
Gaza Borys
Jabłoński Maksymilian
Jureko Mikołaj
Karolewicz Franciszek
Kiraga Julia
Kulikowska Alicja
Misiewicz Franciszek
Morawski Jan
Ruciński Michał
Szramke Grzegorz
Śliwa Oliwia
Wasiak Amelia
Waśniewski Łukasz Rafał
Winczewska Julia
Wojtaś Antonina
Zaborowski Borys
Zawada Kinga Julia
Zawodniak Julia
Zawodniak Michał

- w piątek grupa S5

Chojnowska Nadia
Chowałko Mikołaj Dawid
Ditter Amelia
Kaczyński Wojciech Piotr
Kaszczuk Balbina
Klucznik Maciej
Rybak Michał
Samul Oliwier
Sieczkowska Nina
Szatewicz Nancy Lena
Śniecikowski - Orzeł Wiktor
Urbanowicz Michał
Wasilewski Franciszek
Zębala Amelia Michalina
Zydlewski Piotr Tomasz

 

- w sobotę zawodnicy skierowani z małej niecki w poniedziałek przez trener Agnieszkę do trenowania na dużej niecce oraz nowi - zgłoszeni na maila klubu z potwierdzeniem wpisania na listę kandydatów z rocznika 2009 i młodsi.


 

Grupa K – Trener Krzysztof Kluge – młodzicy z roczników 2007 i 2008 – składka miesięczna 90 zł

Poniedziałek

- popołudnie godz. 15:30-17:00

Wtorek

- popołudnie godz. 15:00-16:30

Środa

- popołudnie godz. 15:30-17:00

Czwartek

- popołudnie godz. 15:00-16:30

Piątek

- popołudnie godz. 16:00-17:30

Sobota

- rano godz. 8:30 – 9:30

UWAGA -  już w poniedziałek Pan trener zaprasza zgłoszonych kandydatów z roczników 2007 i 2008 na sprawdzenie umiejętności.


 

Grupa T – Trener Tomasz Wysocki – juniorzy z roczników 2006 i starsi – składka miesięczna 120 zł

Poniedziałek

- rano godz. 6:00-7:30

- popołudnie godz. 15:30-17:30

Wtorek

- rano godz. 6:00-7:30

- popołudnie godz. 18:00-20:30

Środa

- rano godz. 6:00-7:30

- popołudnie godz. 17:00-19:00

Czwartek

- rano godz. 6:00-7:30

- popołudnie godz. 18:00-20:00

Piątek

- rano godz. 6:00-7:30

- popołudnie godz. 17:30-19:30

Sobota

- rano godz. 7:30 – 9:30




Zobacz inne imprezy oraz wydarzenia ›