Plan treningów od września ...
30.08.2019
Zaczynamy nowy sezon 2019/2020
Trenujemy tylko na Krytej Pływalni MOSIR przy ul. Robotniczej.
Wrzesień jest miesiącem organizacyjnym, a pierwszy tydzień to przede wszystkim poukładanie grup.
Pamiętajcie, że jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, to kontaktujcie się bezpośrednio z naszymi szkoleniowcami.
Kandydaci do klubu, którzy przejdą pozytywnie weryfikację trenera, a zaproponowane im przez szkoleniowców grupy będą pasowały- pobierają ze strony (zakładka ?o nas?), uzupełniają i oddają na kolejnym treningu dokumenty, wnoszą jednorazową opłatę wpisową w wysokości 30 zł oraz właściwą składkę miesięczną, a w zamian otrzymują karnet oraz klubowy czepek treningowy.
Grupy A ? Trener Agnieszka Kwiatkowska ? nauka pływania na małej niecce ? składka miesięczna 80 zł:
Poniedziałek
- popołudnie godz. 16:30-17:30
Piątek - UWAGA!!! Doprecyzowanie zajęć w pierwszy piątek września!!!
- popołudnie godz. 16:00-17:00
UWAGA!!!
W pierwszym tygodniu września zapraszamy w następujący sposób:
- w poniedziałek 2 września na godz. 16:30 przychodzą wszyscy zawodnicy, którzy w minionym sezonie trenowali na małej niecce w poniedziałki i piątki lub soboty ? Pani Agnieszka powie, kto przechodzi już na dużą nieckę, a kto będzie dalej trenował na małej niecce i w której grupie;
- w piątek 6 września na godz. 16:00 przychodzą dotychczasowi zawodnicy, którzy po poniedziałkowym treningu mają ustaloną kontynuację nauki na małym basenie, a na godz. 16:30 przychodzą tylko nowi kandydaci do klubu, zgłoszeni wcześniej na maila klubu, którzy otrzymali potwierdzenie wpisanie na listę chętnych.
Dla ułatwienia podajemy dotychczasowe listy zawodników!!!
Grupy S ? Trener Sebastian Towarek - młodzicy z roczników 2009 i młodsi trenujący na dużej niecce ? składka miesięczna 90 zł:
Poniedziałek
- popołudnie godz. 17:30-20:00
Wtorek
- popołudnie godz. 15:00-17:30
Środa
- popołudnie godz. 17:00-18:30
Czwartek
- popołudnie godz. 18:00-20:00
Piątek
- popołudnie godz. 15:30-18:00
Sobota
- rano godz. 9:30 ? 11:00
UWAGA!!! Dla ułatwienia podajemy do wiadomości posiadane z zeszlego sezonu listy. Prosimy o sprawdzenie, w której grupie było dotąd Państwa dziecko, a jeśli nie ma go na poniższych listach, to prosimy spróbować ustalić właściwą listę przez wykazane, inne dzieci w grupie, z ktorymi trenowało dotychczas.
W pierwszym tygodniu Pan trener chcąc zaplanować przesunięcia w grupach zaprasza na treningi (już bez rocznika 2008) w następujący sposób:
- w poniedziałek grupa S1
Dudek Aniela
Jabłoński Dominik
Kozak Lena
Leśniewska Julia
Lewandowska Paulina
Lisewska Alina
Misiewicz Kajetan
Walczak Igor
Zielińska Dominika
- we wtorek grupa S2
Bączkiewicz Fabian |
Dąbrowski Wojciech |
Falkowski Mikołaj |
Grabowska Amelia |
Jarmal Maja |
Karpiński Aleksander |
Kłosowski Bartosz |
Lewko Konrad |
Lewko Sebastian |
Lubański Wiktor |
Łubińska Emilia |
Łukiewicz Bartosz |
Omieczyńska Lena Alicja |
Powroźnik Natalia |
Pyśk Dawid |
Pyśk Marika |
Różalska Maja |
Rybak Aleksander |
Sadolewski Karol |
Słomczyński Karol |
Stasiełowicz Rafał |
Tucholska Helena |
Wlazło Rafał |
Zielińska Julia Ewa |
- w środę grupa S3
Branicka Julia |
Cichowska Rozalia |
Cielsielska Inez |
Dembler Gabriella |
Duk Hanna |
Gajewska Alicja |
Górka Adam |
Machniak Marcel |
Margulewicz Laura |
Pietruszyńska Natalia |
Pietruszyńska Oliwia |
Puzio Oliwia |
Reszka Oliwia |
Śledź Kacper |
Żachowski Tymoteusz |
- w czwartek grupa S4
Czarnecka Oliwia |
Doroszkiewicz Aleksandra |
Gaza Borys |
Jabłoński Maksymilian |
Jureko Mikołaj |
Karolewicz Franciszek |
Kiraga Julia |
Kulikowska Alicja |
Misiewicz Franciszek |
Morawski Jan |
Ruciński Michał |
Szramke Grzegorz |
Śliwa Oliwia |
Wasiak Amelia |
Waśniewski Łukasz Rafał |
Winczewska Julia |
Wojtaś Antonina |
Zaborowski Borys |
Zawada Kinga Julia |
Zawodniak Julia |
Zawodniak Michał |
- w piątek grupa S5
Chojnowska Nadia |
Chowałko Mikołaj Dawid |
Ditter Amelia |
Kaczyński Wojciech Piotr |
Kaszczuk Balbina |
Klucznik Maciej |
Rybak Michał |
Samul Oliwier |
Sieczkowska Nina |
Szatewicz Nancy Lena |
Śniecikowski - Orzeł Wiktor |
Urbanowicz Michał |
Wasilewski Franciszek |
Zębala Amelia Michalina |
Zydlewski Piotr Tomasz |
- w sobotę zawodnicy skierowani z małej niecki w poniedziałek przez trener Agnieszkę do trenowania na dużej niecce oraz nowi - zgłoszeni na maila klubu z potwierdzeniem wpisania na listę kandydatów z rocznika 2009 i młodsi.
Grupa K ? Trener Krzysztof Kluge ? młodzicy z roczników 2007 i 2008 ? składka miesięczna 90 zł
Poniedziałek
- popołudnie godz. 15:30-17:00
Wtorek
- popołudnie godz. 15:00-16:30
Środa
- popołudnie godz. 15:30-17:00
Czwartek
- popołudnie godz. 15:00-16:30
Piątek
- popołudnie godz. 16:00-17:30
Sobota
- rano godz. 8:30 ? 9:30
UWAGA - już w poniedziałek Pan trener zaprasza zgłoszonych kandydatów z roczników 2007 i 2008 na sprawdzenie umiejętności.
Grupa T ? Trener Tomasz Wysocki ? juniorzy z roczników 2006 i starsi ? składka miesięczna 120 zł
Poniedziałek
- rano godz. 6:00-7:30
- popołudnie godz. 15:30-17:30
Wtorek
- rano godz. 6:00-7:30
- popołudnie godz. 18:00-20:30
Środa
- rano godz. 6:00-7:30
- popołudnie godz. 17:00-19:00
Czwartek
- rano godz. 6:00-7:30
- popołudnie godz. 18:00-20:00
Piątek
- rano godz. 6:00-7:30
- popołudnie godz. 17:30-19:30
Sobota
- rano godz. 7:30 ? 9:30
Zobacz inne imprezy oraz wydarzenia ›