IV Elbląska Jesień Pływacka z okazji Jubileuszu 15-lecia UKP Jedynka - 26.10.2019


22.09.2019
W piątek 20.09.2019r. dostalismy potwierdzenie od Pana Prezydenta Witolda Wróblewskiego na udostępnienie nam spotrowego basenu w CRW Dolinka na zawody jubileuszowe, więc bierzemy się do roboty, bo czasu mamy bardzo mało....!!!

Szczegóły:

Nasi zawodnicy na pewno zostali poinformowani przez Panów Trenerów o swoim udziale w tych zawodach.  Zawodników do zawodów zgłaszają nasi szkoleniowcy!
Jak tylko otrzymamy listę wytypowanych do startu zawodników, to podamy ją, dla potwierdzenia do Państwa wiadomości. 
Jeśli ktoś już teraz wie, iż jego dziecko nie może w sobotę uczetniczyć w sportowym współzawodnictwie, to bardzo prosimy o jak najszybsze poinformowanie o tym fakcie Trenera swojego dziecka.

O godznie i miejscu zbiórki na pływalni będą informować zawodników nasi Panowie Trenerzy:-)

W czasie zawodów będzie czynne w holu stoisko TYR z możliwością zakupu sprzętu pływackiego przez zawodników UKP Jedynka z dodatkowym/klubowym rabatem. 

Jak zawsze, w biurze zawodów, przygotowujemy poczęstunek dla naszych niezawodnych wolontariuszy, obsługi zawodów oraz trenerów zaprzyjaźnionych, przyjezdnych drużyn i w związku z tym prosimy chętnych rodziców naszych zawodników o dostarczenie własnych wypieków.
Również zapraszamy Was do pomocy w orgnizacji i obsłudze tych zawodów. 
Zapraszamy chętnych rodziców oraz starszych zawodników, którzy nie wystartują w tych zawodach, a w innej formie zechcą w nich uczestniczyć i wesprzeć klub swoą pracą.

Już dzisiaj dziękujemy niezawodnym rodzicom, którzy wspomagają klub od lat swoją pracą w czasie zawodów, przed nimi - w przygotowaniach oraz po - w uporządkowaniu niecki, za przygotowywany pyszny poczęstunek - mmmm mniammm:-)

Dziękujemy też elbląskiemu podkolegium sędziowskiemu za gotowaść do pracy i liczny wolontariat na rzecz naszego Klubu.
Prosimy, aby Kolegium Sędziów było przebrane w przepisowe stroje oraz gotowe do odprawy w biurze zawodów od godz. 8:30:-)

Zobacz inne imprezy oraz wydarzenia ›