Ruszamy z treningami - na razie na sucho....


15.05.2020

Czekaliśmy na złagodzenie restrykcji związanych ze stanem epidemii i w końcu, stęsknieni mamy możliwość powrotu do treningów, na razie na sucho, ale zawsze:-)
Nasi trenerzy od poniedziałku 18 maja br. będą prowadzili treningi w terenie dla chętnych zawodników.

W związku z tym prosimy o bezpośredni kontakt ze szkoleniowcami i zgłaszanie chęci uczestnictwa, a Oni stworzą listy grup i podadzą zainteresowanym wszystkie szczegóły spotkań!!!
Kontaktujcie się telefonicznie, sms-ami, przez profile społeczne (jak będzie Wam najłatwiej).

Przypominamy kontakt telefoniczny:

Przepraszamy, że informację o płatnościach piszemy dopiero teraz, ale czekliśmy na kolejne wytyczne Rządu o złagodzeniu reztrykcji i możliwości rozpoczęcia treningów, choćby w formie lądowej jak na razie.

Płatność składki za maj wynosi 100% wg warunków uczestnictwa i z uwzględnieniem należnych rabatów.

Ci z Państwa, którzy zapłacili w kwietniu całość składki teraz mogą to sobie rozliczyć. Bardzo prosimy o dokładne opisywanie przelewów (miesiąc za który opłacana jest składka, imię i nazwisko dziecka oraz grupa szkoleniowa - taki zapis Państwu również ułatwi kontrolę dokonanych wpłat)!!!
Ponieważ są wśród nas tacy rodzice, którzy zadeklarowali nam w rozmowach pełną odpłatność za miesiąc kwiecień, to bardzo Państwa prosimy o napisanie takiej informacji mailem na adres skrzynki klubu, aby nasza Pani skarbnik wiedziała komu nie naliczać nadpłaty. Bardzo dziękujemy!!!

PRZYPOMINAMY!!!
Nie opłacenie składki członkowskiej przez 2 kolejne miesiace spowoduje wykreślenie dziecka z listy członków klubu.

Jeśli ruszą wkrótce pływalnie panujemy trenować także w wakacje, aby nadrobić szkoleniowo ten czas. Uwzględnijcie to w Waszych planach wakacyjnych.
W związku z tym nie organizujemy w tym roku obozu wyjazdowego, ale zachęcamy Was do skorzystania z oferty Otylia Camp i Trenera Krzysia Kluge z Motyla Joga:-)


01.04.2020r.

Na podstawie § 31 ust. 12 Statutu UKP Jedynka w Elblągu, Zarząd Klubu w dniu 31.03.2020r. w związku z ogłoszonym stanem epidemii na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, podjął uchwałę o zmniejszeniu w miesiącu kwietniu 2020r. składki członkowskiej do wysokości 50% stałej składki, zachowując jednocześnie dotychczasowe zniżki za 2 i kolejne dziecko.

 

W przypadku, gdy składka członkowska została już opłacona w pełnej wysokości na miesiąc kwiecień 2020 r., to zostanie zaksięgowana na kolejny, nieopłacony jeszcze miesiąc.

Bądźcie zdrowi!!!Zobacz inne imprezy oraz wydarzenia ›