26 Finał WOŚP - zagraliśmy w CRW Dolinka - 14.01.2018r.


07.01.2018

Zebraliśmy w niedzielę łacznie 12.527,23!!! Brawo wszyscy zaangażowani i wspierający:-)
Fajnie jest razem działać i pomagać, cudnie jest być w grupie tak pozytywnie zakręconych ludzi..., nasze dzieci mają z kogo brać przykład..., autorytety są wśród nas!!!
SIEMA:-)

26. Finał WOŚP
odbędzie się w dniu 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.
Już 14 stycznia, już 26 raz zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy!
W wielkie finałowe granie włącza się oczywiście tradycyjnie miasto Elbląg i po raz drugi UKP Jedynka będzie miała swój Sztabik w CRW Dolinka :)
logo

Zapraszamy wszystkich klubowiczów do wspólnej zabawy i wspierania z nami akcji WOŚP!!!

W godzinach od 10.00 do 16.00 jesteśmy dla Was z naszym sztabikiem w CRW Dolinka. Nasi liczni wolontariusze będą kwestować z puszkami.

Za wrzutę do sztabowej puchy można będzie zjeść pyszne ciasto upieczone przez Jedynkowe dzieciaki i ich mamy (zapraszamy do pieczenia i przynoszenia swoich wypieków) oraz napić się ciepłych napojów, ponadto około południa przewidujemy naszą klubową LICYTACJĘ w tym kilka cennych rzeczy od Pani Otylii Jędrzejczak, która nas nigdy nie zawodzi i gdy tylko może wspiera!!! Dziękujemy i pozdrawiamy ciepło:-) 
Wiele innych fajnych atrakcj: badanie wzroku oraz pomiar ciśnienia przez naszych klubowych rodziców/lekarzy, malowanie twarzy przez naszych klubowyc "artystów" - bójcie się:-), pokaz ratownictwa wodnego od pracowników CRW Dolinka oraz wiele, wiele dobra, po prostu pospolite ruszenie czas zacząć!!!

Zapraszamy wszystkich, będzie się działo, będzie zabawa, przybywajcie :) !!!
Pamiętajcie, że pomaganie jest fajne i daje ogromną satysfakcję, więc korzystajcie z nadarzającej się okazji!!!
Do zobaczenia w holu CRW Dolinka przy ul. Moniuszki 25

logo


Informacja dla Wolontariuszy!

Chętni do zostania wolontariuszem WOŚP (dzieciaki i dorośli do opieki) w naszym sztabiku proszeni są o wypełnienie zgłoszenia (podajemy druki na basenie - pani Emilia i pani Sylwia) oraz załączenie zdjęcia legitymacyjnego i zwrot nam (może być przez panów trenerów). Nasz łącznik z Centrum Wolontariatu zbieże wszystkie i dostarczy organizatorom.

Szcegóły naszej akcji podamy wkrótce:-)

W razie pytań kontakt z  p. Emilią i p. SylwiąZobacz inne imprezy oraz wydarzenia ›