UWAGA!!! Zmiany od 4 czerwca we wszystkich grupach TK trenera Tomasza Kowalskiego


31.05.2018

UWAGA!!! UWAGA!!!
W związku z zamknięciem z dniem 3 czerwca CRW Dolinka przenosimy grupy TK na Krytą Pływalnię MOSiR przy ul. Robotniczej 68 i poniżej przedstawiamy zmieniony harmonogram od poniedziałku 4 czerwca do końca czerwca br.!!!

W przypadku wątpliwości lub braku dziecka na liście prosimy o kontakt bezpośrednio z trenerem Tomaszem Kowalskim pod  nr tel. 500 131 668

Grupa TK1

Plan treningów - zajęcia odbywają się na dużej niecce

w czerwcu jest ul. Robotnicza: wtorek 17:30 - 18:30 i piątek 18:30 - 19:00

było dotąd: środa 15.30 - 16.30 basen CRW Dolinka i
sobota 10.30 - 11.15 basen CRW Dolinka

  1. Bączkiewicz Fabian
  2. Dudek Aniela
  3. Gajewska Alicja
  4. Grabowska Amelia
  5. Jabłoński Dominik
  6. Jarzyło Agata
  7. Leśniewska Julia
  8. Lisewska Alina
  9. Piśkiewicz Karol
  10. Powroźnik Grzegorz
  11. Powroźnik Natalia
  12. Reszka Lena
  13. Sadolewski Maciej
  14. Samul Wiktoria
  15. Słomczyński Karol
  16. Zieleniewska Zuzanna
  17. Zielińska Julia
  18. Żachowski Tymoteusz

Grupa TK2 A

Plan treningów - zajęcia odbywają się na dużej niecce

w czerwcu jest ul. Robotnicza: ponidziałek 18:30 - 19:00 i piątek 19:00 - 19:30

było dotąd: piątek  16.00 - 16.30 basen CRW Dolinka i
sobota 10.00 - 10.30 basen CRW Dolinka

  1. Jachlewska Aleksandra
  2. Kaczyński Tymoteusz
  3. Karpiński Aleksander
  4. Kluge Amelia
  5. Kłosowski Bartosz
  6. Łubińska Emilia
  7. Omieczyńska Lena
  8. Paluszak Maja
  9. Pyśk Dawid
  10. Różalska Maja
  11. Sadolewski Karol
  12. Trochimczuk Michalina
  13. Tucholska Helena
  14. Wadlewska Nadia
  15. Żmijewski Mikołaj

Grupa TK2 B

Plan treningów - zajęcia odbywają się na dużej niecce

w czerwcu jest ul. Robotnicza: wtorek 18:30 - 19:00 i piątek 19:30 - 20:00

było dotąd:
piątek 15.30 - 16.00 basen CRW Dolinka i
sobota 9.30 - 10.00 basen CRW Dolinka

  1. Bal Dominika
  2. Cichowska Rozalia
  3. Ciesielska Inez
  4. Dembler Gabriella
  5. Duk Hanna
  6. Kowalska Agata
  7. Kozera Nikodem
  8. Kozera Nikola
  9. Kuraś Adam
  10. Lewandowska Paulina
  11. Lubański Wiktor
  12. Piśkiewicz Barbara
  13. Reszka Oliwia
  14. Sieczkowski Jakub
  15. Stasiełowicz Rafał
  16. Szafran Mateusz
  17. Ślusarska Wiktoria

Grupa TK 3

Plan treningów - zajęcia odbywają się na małej niecce

w czerwcu jest ul. Robotnicza zajęcia krótsze bo nie ma niecki rekreacyjnej do zabawy:


było dotąd:
poniedziałek 16.00 – 17.00 i piątek 16.30 - 17.30

  1. Batko Maria
  2. Bętlewska Nina
  3. Bętlewski Tomasz
  4. Doroszkiewicz Aleksandra
  5. Gaza Borys
  6. Grot Beata
  7. Górka Adam
  8. Jarzębowski Szymon
  9. Kalkowski Dominik
  10. Kalkowski Mikołaj
  11. Karolewicz Franciszek
  12. Komuniewski Karol
  13. Krajnik Alan
  14. Leśniewski Szymon
  15. Machniak Marcel
  16. Mendel Katarzyna
  17. Misiewicz Franciszek
  18. Niewiński Jakub
  19. Pyśk Marika
  20. Ruciński Michał
  21. Sadowska Magdalena
  22. Sukow Dorota
  23. Sukow Julia
  24. Szarko Ewelina
  25. Szarko Michał
  26. Szrama Patryk
  27. Szrama Piotr
  28. Szramke Grzegorz
  29. Tobolski Dominik
  30. Waśniewski Łukasz
  31. Włazło Rafał
  32. Zawada Kinga
  33. Zawodniak Michał

Grupa TK 4

Plan treningów - zajęcia odbywają się na małej niecce

w czerwcu jest ul. Robotnicza, a zajęcia krótsze bo nie ma niecki rekreacyjnej do zabawy - sobota 9:00 - 9:30 chłopcy i 9:30 - 10:00 dziewczyny

było dotąd sobota 8.30 – 9.30

  1. Borkowski Jakub
  2. Chojnowska Nadia
  3. Chowałko Mikołaj
  4. Dawidowska Hanna
  5. Ditter Amelia
  6. Iwanowicz Dymitr
  7. Jabłoński Maksymilian
  8. Jureko Mikołaj
  9. Kaczyński Wojciech
  10. Kaszczuk Balbina
  11. Komuniewski Kornel
  12. Kuczyńska Vivien
  13. Lewandowska Maja
  14. Lewandowska Monika
  15. Mazurek Barbara
  16. Mazurek Stanisław
  17. Morawski Jan
  18. Pleńska Amanda
  19. Reszka Adam
  20. Samul Oliwier
  21. Sieczkowska Nina
  22. Sukow Nina
  23. Śniecikowski - Orzeł Wiktor
  24. Szatewicz Nancy
  25. Szulc Filip
  26. Urbanowicz Justyna
  27. Urbanowicz Michał
  28. Wasilewski Franciszek
  29. Winczewska Anna
  30. Winczewska Julia
  31. Zawodniak Julia
  32. Zębala Amelia
  33. Zbierzchowski Krzysztof
  34. Zydlewski Piotr


Zobacz inne imprezy oraz wydarzenia ›