Treningi w ferie zimowe

19.01.2023

W ferie trenujemy w zmienionych godzinach.

Grupy trener Agnieszki:

Poniedziałek
A1: 12:00 - 12:30
A2: 12:30 - 13:00
AK, AK1: 11:00 - 12:00
AK2, AK3: 13:00 - 13:30

Środa
Bez zmian.

Piątek 
A1: 12:00 - 12:30
A2: 12:30 - 13:00
AK, AK1: 13:00 - 14:00

Grupy trenera Krzysztofa:

K1 i K2 razem
Poniedziałek: 11:00 - 13:00
Wtorek: 12:00 - 14:00
Środa: 15:00 - 17:00
Czwartek: 12:00 - 14:00
Piątek: 12:00 - 14:00
Sobota: 8:00 - 9:30

Grupa trenera Tomasza:

Rano poniedziałek - sobota: 9:30 - 10:45
Popołudniowe treningi bez zmian
czytaj całość ›

Grupy K i T - zmiany od stycznia 2023

01.01.2023

Nowy Rok przynosi zmiany w grupach K i T.

Z grupy K1 do grupy T awansują następujący zawodnicy z rocznika 2009:

Cichowska Rozalia
Dudek Aniela
Jabłoński Dominik
Kowalski Hubert
Kozak Lena
Kurczewski Piotr
Leśniewska Julia
Margulewicz Laura
Misiewicz Kajetan
Rybak Aleksander
Zielińska Dominika


Z grupy K2 do grupy K1 awansują:

Augustyniak Aleks
Kubera Franciszek
Pituch Mateusz
Wójtowicz Mikołaj
Bączkiewicz Fabian
Pol Dawid
Sokołowska Kornelia
Wachowicz Nikodem
Buczek Tomasz
Łopacińska Lena

Jednocześnie drobnym zmianom ulegają godziny treningów grup K1 i K2:

Grupa K1
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
15:00-17:00


15:00-16:30 - basen
16:45-17:30 - sala
16:00-17:30 18:00-20:00 16:00-17:00 8:00-9:15

Grupa K2

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
15:00-17:00 17:30-18:30 17:30-18:30 18:00-20:00 15:00-16:00 8:00-9:15



Plan treningów grupy T pozostaje bez zmian:
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
6:00-7:30 6:00-7:30 6:00-7:30 6:00-7:30 6:00-7:30 9:00-11:00
18:30-20:00 17:30-19:30 17:30-19:30 15:00-17:00 17:00-19:00

czytaj całość ›

Zajęcia w okresie świątecznym

22.12.2022

Trenujemy od wtorku 27.12 do piątku 30.12.

Grupa A1 (mały basen):
- wtorek 17:00-17:30
- czwartek 19:00-19:30
- piątek 16:30-17:00

Grupa A2 (mały basen):
- wtorek 16:30-17:00
- czwartek 17:30-18:00
- piątek 17:00-17:30

Grupy AK i AK1:
- wtorek 19:00-20:00
- środa 15:00-16:00
- czwartek 18:00-19:00
- piątek 15:00-16:00

Grupa AK2:
- wtorek 18:00-18:30
- środa 16:00-16:30

Grupa AK3:
- wtorek 18:30-19:00
- środa 16:30-17:00

Grupy K1 i K2 (bez osób wypisanych poniżej):
- wtorek - piątek 9:30-10:45

T (plus osoby z K1 wypisane poniżej):
- wtorek 17:30-19:30
- środa 17:30-19:30
- czwartek 15:00-17:00
- piątek 17:00-19:00

Zawodnicy z K1 trenujący z grupą T:
- Rybak Aleksander
- Kurczewski Piotr
- Leśniewska Julia
- Margulewicz Laura
- Misiewicz Kajetan
- Cichowska Rozalia
- Jabłoński Dominik
- Dudek Aniela
- Zielińska Dominika
- Kowalski Hubert
- Kozak Lena

czytaj całość ›

Treningi w okresie świątecznym

19.12.2022

W tym tygodniu zajęcia grup A i AK zostaną wyjątkowo przełożone z piątku (23.12) na czwartek (29.12).

W czwartek (22.12) i piątek (23.12) nie odbędą się zajęcia poranne (grupy T).

W tygodniu między świętami (27.12 - 30.12) będziemy trenować w zmienionych godzinach. Szczegóły wkrótce.

Wesołych Świąt!
czytaj całość ›

Grand Prix Warmii i Mazur - Olsztyn 03-04.12.2022

29.11.2022

W sobotę 3 grudnia dużą grupą jedziemy do Olsztyna walczyć o medale na Grand Prix Warmii i Mazur :)

Wyjazd z parkingu przy basenie na ul. Robotniczej o godzinie 6:30. Powrót po zakończeniu II bloku w sobotę wieczorem. W Olsztynie mamy zaplanowaną pizzę na obiad.

Koszt wyjazdu wynosi 50 zł, zbierane w autobusie przez trenerów.

Jak zwykle mocno trzymamy kciuki za nowe rekordy życiowe :)
czytaj całość ›


 
1 2 3 4 ... [215]