XI I ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA GIŻYCKA Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI 05-06.11.2016r.

25.10.2016

"Jedyne, co musisz zrobić, to nie poddawać się, zanim zdarzy się to, o czy marzysz"
Joe Manganiello
czytaj całość ›

Odzież z logo Klubu!

23.10.2016

Od poniedziałku 24.10.2016r. popołudniu będzie można przez trenerów odbierać zamówione koszulki i szorty. Prosimy sprawdzić, czy wszystko z rozmiarami jest O.K. i jeśli tak, to chętni mogą jeszcze do końca tygodnia podać koszulki z podpisaną katreczką do wpisania na rękawie imienia zawodnika, itp., a jeśli coś jest za duże lub za małe, to także prosimy o podanie (można przez trenerów) oraz kontakt z  Panią Sylwią.
Bluzy są szyte i powinny być do odbioru w przyszłym tygodniu.

Jak co roku informujemy, że można zamówić odzież w barwach klubowych. Prosimy o składanie zamówienia na załączonym druku do dnia 14.10.2016r.

Nowych zawodników informujemy, iż czerwone czepki klubowe nasi zawodnicy otrzymują gratis na pierwszych zawodach, w których reprezentują Klub, jednocześnie prosimy w nich nie trenować, zachować na starty w kolejnych zawodach.

Zarząd Klubu

czytaj całość ›

Zimowe Mistrzostwa Polski w pływaniu w kategorii Masters 21-23.10.2016r.

21.10.2016

Brawo Panie Trenerze!!!
Trener Tomasz Wysocki zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski w pływaniu Masters na dystansie 50m st. grzbietowym:-)
Był to jedyny start naszego szkoleniowca w tych mistrzostwach!

Również Mastersi z elbląskego Victory Masters zdobyli sobotę i w niedzielę, kolejne medale:
  • Ewa Kerner-Mateusiak zdobyła tytuł Mistrza Polski na dystansie 400 i 800m st. dowolnym, Wicemistrza Polski na dystansie 200m st. klasycznym oraz brązowy medal na dystansie 200m st. grzbietowym
  • Andrzej Pasieczny zdobył tytuł Mistrza Polski na dystansie 100m i 200m st. motylkowym oraz 200m st. dowolnym
  • Grzegorz Latecki dołożył do wczorajszych tytułów, Mistrza Polski na dystansie 400m st. zmiennym, Wicemistrza Polski na dystansach: 50m st. grzbietowym, klasycznym i motylkowym oraz 100m st. zmiennym
  • Karolna Karaś wywalczyła brązowy medal na dystansie 200m st. dowolnym

Brawo Elblążanie!!!

 


Mamy na Mistrzostwach Polski Masters w pływaniu, które trwają w Olsztynie, swojego reprezentanta!

 

Trener Tomasz Wysocki, reprezentujący barwy naszego Klubu, powalczy o medal Mistrzostw Polski Masters na dystansie 50m st. grzbietowym w sobotę ok. godziny 9:25 rano, seria 10, tor 8!
Trzymamy kciuki i powodzenia Panie Trenerze:-)

W piątkowej rywalizacji 2 medale zdobył Pan Grzegorz Latecki z Victory Masters Elbląg, który został Mistrzem Polski na dystansie 50m st. dowolnym i Wicemistrzem Polski na dystansie 200m st. zmiennym!
Brawo! Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze starty:-)

UKP Jedynka

czytaj całość ›

Przypominamy o teatralnej integracji klubowej:-)

19.10.2016

Przypominamy o integracji teatralnej, a ponieważ nie wszyscy zainteresowani mogli przybyć 1 październka na nasze wspólne wyjście na spektakl "Nie wszysko czerwone - Wysocki i Okudżawa", to proponujemy jeszcze jeden termin...
czytaj całość ›

Test sprzętu marki Finis

18.10.2016

Przez ponad tydzień nasi zawodnicy i szkoleniowcy testowali sprzęt treningowy marki Finis :-)

Bardzo dziękujemy producentowi FINIS za tą wyjątkową możliwość doświadczania Jego sprzętów. Był to bardzo wartościowy czas!

Teraz panowie trenerzy podejmą decyzję, co z tych sprzętów zechcą wykorzystać w dalszym szkoleniu na pływalni i dzięki pozyskanym przez Zarząd naszego Klubu w "Programie Klub" Ministerstwa Sportu i Turystyki środkom finansowym w wysokości 10.000zł., m.in. na zakup sprzętu treningowego, możliwe będzie ich nabycie :)

czytaj całość ›


 
1 2 3 4 ... [128]