Treningi w ferie zimowe
19.01.2023W ferie trenujemy w zmienionych godzinach.
Grupy trener Agnieszki:
Poniedziałek
A1: 12:00 - 12:30
A2: 12:30 - 13:00
AK, AK1: 11:00 - 12:00
AK2, AK3: 13:00 - 13:30
Środa
Bez zmian.
Piątek
A1: 12:00 - 12:30
A2: 12:30 - 13:00
AK, AK1: 13:00 - 14:00
Grupy trenera Krzysztofa:
K1 i K2 razem
Poniedziałek: 11:00 - 13:00
Wtorek: 12:00 - 14:00
Środa: 15:00 - 17:00
Czwartek: 12:00 - 14:00
Piątek: 12:00 - 14:00
Sobota: 8:00 - 9:30
Grupa trenera Tomasza:
Rano poniedziałek - sobota: 9:30 - 10:45
Popołudniowe treningi bez zmian czytaj całość ›
Grupy K i T - zmiany od stycznia 2023
01.01.2023Nowy Rok przynosi zmiany w grupach K i T.
Z grupy K1 do grupy T awansują następujący zawodnicy z rocznika 2009:
Cichowska | Rozalia |
Dudek | Aniela |
Jabłoński | Dominik |
Kowalski | Hubert |
Kozak | Lena |
Kurczewski | Piotr |
Leśniewska | Julia |
Margulewicz | Laura |
Misiewicz | Kajetan |
Rybak | Aleksander |
Zielińska | Dominika |
Z grupy K2 do grupy K1 awansują:
Augustyniak | Aleks |
Kubera | Franciszek |
Pituch | Mateusz |
Wójtowicz | Mikołaj |
Bączkiewicz | Fabian |
Pol | Dawid |
Sokołowska | Kornelia |
Wachowicz | Nikodem |
Buczek | Tomasz |
Łopacińska | Lena |
Jednocześnie drobnym zmianom ulegają godziny treningów grup K1 i K2:
Grupa K1
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
15:00-17:00 |
15:00-16:30 - basen 16:45-17:30 - sala |
16:00-17:30 | 18:00-20:00 | 16:00-17:00 | 8:00-9:15 |
Grupa K2
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
15:00-17:00 | 17:30-18:30 | 17:30-18:30 | 18:00-20:00 | 15:00-16:00 | 8:00-9:15 |
Plan treningów grupy T pozostaje bez zmian:
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
6:00-7:30 | 6:00-7:30 | 6:00-7:30 | 6:00-7:30 | 6:00-7:30 | 9:00-11:00 |
18:30-20:00 | 17:30-19:30 | 17:30-19:30 | 15:00-17:00 | 17:00-19:00 |
Zajęcia w okresie świątecznym
22.12.2022Trenujemy od wtorku 27.12 do piątku 30.12.
Grupa A1 (mały basen):
- wtorek 17:00-17:30
- czwartek 19:00-19:30
- piątek 16:30-17:00
Grupa A2 (mały basen):
- wtorek 16:30-17:00
- czwartek 17:30-18:00
- piątek 17:00-17:30
Grupy AK i AK1:
- wtorek 19:00-20:00
- środa 15:00-16:00
- czwartek 18:00-19:00
- piątek 15:00-16:00
Grupa AK2:
- wtorek 18:00-18:30
- środa 16:00-16:30
Grupa AK3:
- wtorek 18:30-19:00
- środa 16:30-17:00
Grupy K1 i K2 (bez osób wypisanych poniżej):
- wtorek - piątek 9:30-10:45
T (plus osoby z K1 wypisane poniżej):
- wtorek 17:30-19:30
- środa 17:30-19:30
- czwartek 15:00-17:00
- piątek 17:00-19:00
Zawodnicy z K1 trenujący z grupą T:
- Rybak Aleksander
- Kurczewski Piotr
- Leśniewska Julia
- Margulewicz Laura
- Misiewicz Kajetan
- Cichowska Rozalia
- Jabłoński Dominik
- Dudek Aniela
- Zielińska Dominika
- Kowalski Hubert
- Kozak Lena
czytaj całość ›
Treningi w okresie świątecznym
19.12.2022W tym tygodniu zajęcia grup A i AK zostaną wyjątkowo przełożone z piątku (23.12) na czwartek (29.12).
W czwartek (22.12) i piątek (23.12) nie odbędą się zajęcia poranne (grupy T).
W tygodniu między świętami (27.12 - 30.12) będziemy trenować w zmienionych godzinach. Szczegóły wkrótce.
Wesołych Świąt! czytaj całość ›
Grand Prix Warmii i Mazur - Olsztyn 03-04.12.2022
29.11.2022W sobotę 3 grudnia dużą grupą jedziemy do Olsztyna walczyć o medale na Grand Prix Warmii i Mazur :)
Wyjazd z parkingu przy basenie na ul. Robotniczej o godzinie 6:30. Powrót po zakończeniu II bloku w sobotę wieczorem. W Olsztynie mamy zaplanowaną pizzę na obiad.
Koszt wyjazdu wynosi 50 zł, zbierane w autobusie przez trenerów.
Jak zwykle mocno trzymamy kciuki za nowe rekordy życiowe :)
czytaj całość ›
Wyjazd z parkingu przy basenie na ul. Robotniczej o godzinie 6:30. Powrót po zakończeniu II bloku w sobotę wieczorem. W Olsztynie mamy zaplanowaną pizzę na obiad.
Koszt wyjazdu wynosi 50 zł, zbierane w autobusie przez trenerów.
Jak zwykle mocno trzymamy kciuki za nowe rekordy życiowe :)