O nas


 

Klub powstał w 2004r. z inicjatywy sympatyków dyscypliny (rodziców i trenerów), jaką jest pływanie, oraz dzięki przychylności Dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 1 w Elblągu:-)

Dziękujemy!!!

Skład zarządu kadencji 2019-2021:

  • Prezes Klubu - Sylwia Domżalska
  • Wiceprezes  - Tomasz Wysocki
  • Sekretarz - Emilia Zamojska
  • Skarbnik - Agnieszka Waśniewska

Zarząd składa się z rodziców zawodników klubu, są to społecznicy/wolontariusze, którzy społecznie pracują na rzecz naszych dzieci i rozwoju pływania w naszym mieście.

Zatrudniamy w klubie 4 młodych, najlepszych szkoleniowców, którzy wiedzą na czym polega mądre trenowanie, bo sami byli i nadal są czynnymi zawodnikami, medalistami Mistrzostw Polski i reprezentatntami kraju!!!

Trenerzy ? Szkoleniowcy UKP JEDYNKA w Elblągu:

Trenujemy w tym sezonie na obiektach MOSiR Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej 68 


Podział grup od 09.09.2019:

Trener Agnieszka Kwiatkowska
Grupa AK1

poniedziałek i piątek 16:30-17:00
- Filip Wysocki
- Igor Gałczyk
- Mateusz Baranowski
- Adam Wolniak
- Ola Domalewska
- Ula Moraczewska
- Amelia Brzezińska
- Ola Fudala

Grupa AK2
poniedziałek 17:00-17:30
piątek 16:00-16:30
- Julia Chowałko
- Iza Bondyra
- Kalina Kaszczuk
- Igor Gotowała
- Szymon Przybysz
- Wojtek Zabłocki
- Konstancja Jaroszkin

Trener Sebastian Towarek
- Poniedziałek:
* S1 i S2 18:00-19:00
* S5 19:00-19:30
* S4 19:30-20:00
- Wtorek
* S2 15:00-16:00
* S1 16:00-17:00
* S3 17:00-17:30
- Środa
* S3 17:00-17:30
* S1 17:30-18:30
- Czwartek
* S5 18:00-18:30
* S2 18:30-19:00
* S1 19:00-20:00
- Piątek
* S4 16:00-16:30
* S3 16:30-17:00
* S1 17:00-18:00

PODZIAŁ GRUP:
Grupa S1 (czepki zielone, składka 90 zł):
pn. 18:00-19:00
wt. 16:00-17:00
śr. 17:30-18:30

czw. 19:00-20:00
pt. 17:00-18:00
- Misiewicz Kajetan
- Kozak Lena
- Dominik Jabłoński
- Julia Leśniewska
- Dominika Zielińska
- Rafał Wlazło
- Rozalia Cichowska
- Amelia Grabowska
- Maja Różalska
- Julia Zielińska
- Marika Pyśk
- Krzysztof Pernach

Grupa S2 (czepki zielone, składka 90 zł):
pn.  18:00-19:00
wt. 15:00-16:00
czw. 18:30-19:00

- Karol Sadolewski
- Aleksander Rybak
- Oliwia Reszka
- Helena Tucholska
- Karol Słomczyński
- Hanna Duk
- Bartosz Łukiewicz
- Oliwia Pietruszyńska
- Natalia Pietruszyńska
- Natalia Powróżnik
- Maja Jarmal
- Laura Margulewicz
- Marcel Machnik

Grupa S3 (czepki zielone, składka 90 zł):
wt. 17:0017:30
śr. 17:00-17:30
pt. 16:30-17:00

- Julia Branicka
- Inez Cisielska
- Aleksander Samul
- Kacper Sledź
- Franciszek Misiewicz
- Julia Kiraga
- Borys Gaza
- Amelia Wasiak
- Wiktoria Kozoń
- Oliwia Śliwa
- Grzegorz Szramke
- Jan Morawski
- Borys Zaborowski

Grupa S4 (czepki żółte, składka 80 zł):
pn. 19:30-20:00
pt. 16:00-16:30

- Julia Zawodniak
- Michał Zawodniak
- Maksymilian Jabłoński
- Aleksandra Doroszkiewicz
- Łukasz Waśniewski
- Kinga Zawada
- Franciszek Karolewicz
- Mikołaj Jureko
- Tosia Wojtaś
- Oliwia Czarnecka
- Mikołaj Chowałka
- Franek Kubera
- Maciej Klucznik
- Michał Rybak
- Mikołaj Falkowski
- Piotr Zydlewski

Grupa S5 (czepki żółte, składka 80 zł):
pn. 19:00-19:30
czw. 18:00-18:30
- Nancy Szatewicz
- Nadia Chojnowska
- Michał Urbanowicz
- Wojtek Kaczyński
- Milena Zielińska
- Balbina Kaszczuk
- Łukasz Wlazło
- Basia Pietrzak
- Lena Dudek
- Pola Sielicka
- Stanisław Kraisnar
- Wiktoria Tkaczyk
- Amelia Ditter

Trener Krzysztof Kluge ? młodzicy z roczników 2007 i 2008

Poniedziałek

- popołudnie godz. 15:30-17:00

Wtorek

- popołudnie godz. 15:00-16:30

Środa

- popołudnie godz. 15:30-17:00

Czwartek

- popołudnie godz. 15:00-16:30

Piątek

- popołudnie godz. 16:00-17:30

Sobota

- rano godz. 8:30 ? 9:30


Trener Tomasz Wysocki ?
juniorzy z roczników 2006 i starsi

Poniedziałek

- rano godz. 6:00-7:30

- popołudnie godz. 15:30-17:30

Wtorek

- rano godz. 6:00-7:30

- popołudnie godz. 18:00-20:30

Środa

- rano godz. 6:00-7:30

- popołudnie godz. 17:00-19:00

Czwartek

- rano godz. 6:00-7:30

- popołudnie godz. 18:00-20:00

Piątek

- rano godz. 6:00-7:30

- popołudnie godz. 17:30-19:30

Sobota

- rano godz. 7:30 ? 9:30