27 finał WOŚP ponownie zagramy w CRW Dolinka i na elbląskich ulicach


06.01.2019
Dziękujemy naszym niezawodnym, jak zawsze, wolontariuszom i ich rodzinom za wkład oraz pracę na rzecz JEDYNEGO takiego JEDYNKOWEGO sztabiku WOŚP - prawda, że pomaganie jest dziecinnie proste..., a jakie przyjemne, mmm... pycha...:-)
Wolontariusze: Wiki Maleństwo, 3 dzewczyny Zamojskie, 3 chłopaki Walczaki, 2 Marti i Łuki Waśniewskie, 2 dziewczyny Doroszkiewicz,  Paulina Lewandowska, 3 chłopaki Misiewicze.
Ciasta i inne smakołyki zapweniły mamy: Domżalska,  Zamojska, Magda Lewandowska, Ola Lewandowska, Magda Jabłońska, Beata Samul, Aga Walczak, Aga Waśniewska. Agata Tucholska sprawdzała ciśnienie :-) 
Dziękujemy za rzeczy na licytację i zapewniającym opiekę naszym wolontariuszom tatusiom - Doroszkiewicz, Misiewicz, Waśniewski!!!

Taki nieliczny skład, a jaka piękna zebrana kwota, jesteśmy ponownie dumni, że zapewniacie nam dużo radości nie tylko wynikami sportowymi, ale też pięknem Waszych serc!!!
Fajnie jest być w takiej pozytywnej grupie dobrych ludzi!!!
Dziękujemy, że jesteście z nami..., do końca świata i jeden dzień dłużej:-)

Prosimy o przynoszenie rzeczy na licytację w naszym sztabiku, np. puzzle, książki, zabawki, może Ci z nas, którzy mają własne firmy dadzą kupony rabatowe na swoje usługi lub bony na zakupy. Możecie nam je podać wcześniej bądź w niedzielę w sztabiku. Zachęcamy do licznego przybycia i udziału - razem możemy więcej!!!

Identyfikatory naszych wolontariuszy P. Emilia odbierze we wtorek i Wam je poda na basenie.

Do zobaczenia:-)

"Tylko życie poświęcone innym, warte jest przeżycia"
A.Einstein

Zapraszamy wszystkich, będzie się działo, będzie zabawa, przybywajcie :) !!!
Pamiętajcie, że pomaganie jest fajne i daje ogromną satysfakcję, więc korzystajcie z nadarzającej się okazji!!!
Do zobaczenia w holu CRW Dolinka przy ul. Moniuszki 25
Szcegóły naszej akcji podamy wkrótce:-)
logo

Informacja dla Wolontariuszy!

Chętni do zostania wolontariuszem WOŚP (dzieciaki i dorośli do opieki) w naszym sztabiku proszeni są o wypełnienie zgłoszenia (podajemy druki na basenie - pani Emilia i pani Sylwia) oraz załączenie zdjęcia legitymacyjnego i zwrot nam (może być przez panów trenerów). Nasz łącznik z Centrum Wolontariatu zbieże wszystkie i dostarczy organizatorom.
UWAGA!
Do wtorku jest rejestracja wolontariuszy, Ci którzy byli w zeszłym roku - wystarczy tylko podać w centrum wolontariatu nr pesel i przyjdzie sms na wskazany telefon do potwierdzenia udziału (nie trzeba składać nowego zdjęcia itp.)
Koordynuje nam wszystko Emilia:-)

W razie pytań kontakt z  p. Emilią i p. SylwiąZobacz inne imprezy oraz wydarzenia ›